А якщо продовжувати, то цей канал веде людина, яка все життя стримує себе давати поради людям щодо зовнішнього вигляду (правильно, бо ніхто не питав думки😄) уявіть собі, все життя жити і ніби як в чорному дзеркалі мати вбудовану опцію з альтернативною реальністю, яка на ходу бачить кращу версію людини, котра перед тобою. Якщо буквально пояснити, то уявіть собі людину, а збоку, ніби як в компʼютерній грі, літають всякі гаджети, які вдосконалюють форму брів і макіяж цій людині, переодягають у інший одяг, стрижуть і навіть при потребі фарбують волосся😄От тепер знаєте, як тяжко мені живеться десь так з років так 12-ти🙈До речі, маю історію про той період: вже тоді приносила торби своїх речей або робила ревізію шаф подруг (навіть не усвідомлюючи що є такі професії) і опа! Чудо! На твоїх очах подруга перетворюється в кралечку з очима-вогниками і в той же вечір, на районі, їй той самий, каже «давай зустрічатись!» (досі з Марʼяною то згадуємо🥹)Таких історій маю купа, на вам ще одну: одного разу якось не заплановано опинилась на примірці весільних суконь у подруги своєї старшої сестри. Я тоді вже була юна і майже доросла. Памʼятаєте був такий помпезний магазин Оксани Мухи в центрі? Так от, - плаття на яке я тикнула зі словами «серед тих зефірів, тільки це тобі підійде!»- і виявилось її платтям! Через кілька місяців дивилась на весільні фото Наталі в ньому😎Вже сім років є Хантеркою і кожен раз бачу докази того, шо не могла б я займатись чимось іншим, ну от чесно! Хіба ще б могла давати поради, про які не просять🤣🤣🤣Але тепер класно, що просять, і я за це ще й беру гроші! Ходіть на консультації, розбори, капсули і стилізації зйомок і кліпів🎥О! І тепер ше є інше, моє улюблене, - я стиліст весільних пар👰🏼🤵🏻💍
Сьогодні зі своєю асистенткою Уляною були на фільмі «Диявол носить Prada 2» а потім пішли в Aromateque, понюхати все те, щоб хотіла собі, свої мамі (в неділю день матері!), і цікаво було почути вподобання Уляни! Ми буквально ходили і казали «хочу таке! А дайте таке! А я люблю таке…» і всі наші бажання, з легкої руки Сюзанни, розпилбвались наяву ✨ Звітую:01. До дня матері в Aromateque дарують листівку при покупці, з 7 по 10 травня. Також у цей період в Aromateque діє спеціальна пропозиція — додаткові +10% на другу покупку в чеку.02. Chris Charnel. Тут, все як я люблю: інжир, ветивер, сантал, боби тонка (але ці не улюблені, продовжуйте читати)03. Lost in Paradise. Ці мої улюблені: просто уявіть собі чорний чай з бергамотом і трьома ложками цукру в середині, смакота! Так не пʼю вже давно, але носити на шкірі, топ!04. Wild Vetiver. Дуже прикольний баланс ветиверу з іншими ароматами, бо діптіх, наприклад, надто чистий.05. Bon Parfumer. Ці були фаворитом Уляни: дуже легенький інжир та хрусткі адамаме😍06. Nice bergamot. Легший бергамот ніж в тих моїх улюблених.07. Hakuna Matata. Якщо стоїте, краще сядьте! Це парфум з запахом банану і меду і він тооооооп! Я не знаю, як так вийшло шо це топ, але в бренду 2787, здається, по-іншому не виходить.08. Червоні: чорний і рожевий перець, гранат.Фіолетові: вишукані, вечірні, яблуко.09. Creed. Улюблені парфуми Сюзанни, яка вас завтра і після завтра чекає в бутику😉
Деталі Prada Fall 2026.Десь читала, що Міуча Прада трішки загралася на тему бідності та домашнього господарства (остання колекція miu miu), яку сама ніколи в житті не знала і не чула, адже була заможною з дитинства. Дивлюсь і думаю: світ моди себе вичерпав і не залишив нам більш позитивних тем, спекуляція якими була б більш приємною для ока.Є і раціональне пояснення цьому всьому: світ моди зараз переживає неабияку кризу, намагається вкотре перевинайти себе і закріпити статус недосяжності і винятковості. Цілком розумію захоплення інсайдерів колекцією, котрі не зростали в цій естетиці і лише зараз відкривають для себе таке «свіже» бачення на споживання та моду. Ну і пост вище ви теж вже читали. Пошук нового, це не завжди про красиве і тут я погоджуюсь на всі 100%! Prada чітко дали зрозуміти, - ugly (потворність) it’s a new perfection (це нова досконалість).Кому тотал Prada лук за 10000 €? Який вже виглядає зношеним, порваним та з готовими плямами?Я - Носила таке, коли мені було десь років 10, на селі. З мене досить. До того ж, моєму класично-романтично-натуральному типажу, таке не пасуватиме.
Побачила нову колекцію Bagllet і зрозуміла, що за допомогою трьох моделей (дві з нової колекції, одна з попередньої, перше фото) можна закрити потребу сумок на зимово-осінній сезон.BG201 - можна носити як кросбоді, коли є потреба в зручності і практичності. Такі моделі в мене завжди в пріорітеті. Якщо в діло йде фотоапарат (він завжди зі мною), просто перекручую назад сумку і все, руки вільні, фотограф готовий📸BG212 - більш монолітна, елегантна і, як на мене, класика на роки. І тут дуже подобається, що форма йде на розширення, таке собі свіже прочитання старої доброї тоут класики і трішки дань celine trapeze🤌🏻BG209 - по перше, тут треба вам дещо про мене знати: я маю обсесію на сумки з круглим дном. Якби колись робила колабу з брендом сумок, топила би за цю ідею. Вважаю їх найцікавішими по формі та найзручнішими по функціоналу. Тут, коли побачила таку цукерочку, не можу пройти повз😍. Ну і треба ж нам мати сумку для походів на вечірочки і побачення!Думаю загалом, схема зрозуміла: кросбоді/тоут/цукерочка і зиму можна пережити.По кольорах, було б так:Кросбоді чорна, тоут чорна (або коричнева, відштовхуйтесь від гардеробу), а відерце взяла б вишневе🍒
День Незалежності відбули, - тепер виникає питання: а навіщо носити ту вишиту сорочку лише один раз на рік?Кожного року, 24 серпня, я фотографую ваші моди на вулицях і завжди з захватом це роблю і з ще більшим трепетом, потім публікую. Цього року щось мені йокнуло. Думаю собі: невже то не можна хоч трішки отак і в щодень? Невже не можна проявляти таку винахідливість і в простий, звичайний, новий день? От ходжу я і знов ви всі такі гарні, знов я зроблю пост, знов ми всі рознесемо його зі словами, які ж ми класні і…? Дуже захотілось бачити вас таких класних не один раз в рік. Дуже захотілось пишатись, тим що ти українка/українець не один раз в рік. Відчуваю відповідальність, що може десь і я вклала лепту в цю гонку за вишитою сорочкою перед таким святом, але думаю з мене досить. І думаю з вас теж. Ми вже всі на зубок знаємо класні бренди, класні стилізації. Але ми не знаємо, що вона доречна завжди і всюди. Ми вже давно усвідомили цінність і значущість слова «українець/українка» ми вже нічого нікому не маємо доводити, навіть коли це в нас хочуть забрати. До чого я це все: я дозволяю вам носити сорочки будь-коли, будь-де. Давайте в цю середу вдінемось, а?
Не йдіть. Біжіть! В Aromateque у своєму місті або онлайн, щоб встигнути на їхній Garage Sale😎Я була у Форум Львів. Презентую вам свою особисту вибірку продукції, котра зараз на знижці:✨ Парфуми FRAPIN Bonnie Chauffe. Вони чоловічі але я б сміливо носила. Пачулі, ветивер, ладан, бензин, чорний перець. Мікро версія вже відправилась в сумку. Тепер залишилось скупати у ньому мого партнера😍✨ Ці три баночки від Scentologia: перші Sil.lage (огірочок, трошки джин тонік) Soli.flore (цвітіння легкість) Sen.sory (з них всіх найсильніші мені і найменш солодкі, запах прасованої тканини і моря і малини)✨ Kevin Aucoin, вже сто років користуюсь тональними від цього бренду. Все що не візьмете, буде топ😍 Особливо раджу цей консилер та помаду👄✨ Silky Woods elixir (найбільше сподобались, бо дивні😍😍😍 горошок, дерево, ваніль інжир здуріти це жесть!!! (Нотую в режимі онлайн, тому такі емоції🫣) ✨ 2787 Hamaca кокос, сандал, боби тонка і ваніль. Якщо коротко: для всіх, хто любить «рафаелло» та «баунті»✨ Byredo Velvet Haze (якшо розумними словами: пачулі, кокос, какао, мускус, а якщо моїми, - БУЗОК!) ✨ Clinic Lemanic la crème Swiss line. Дівчата в магазині сказали сфотографувати, бо ше такої знижки на цей крем не бачили😍✨ Juliette has a gun, цукерочки на 🎁 без знижки там ціна 4200 грн.#хантеррекламує
Збір на найбільшу суму з найбільшою кількістю призів (40 шт!) від брендів, про співпрацю з котрими буквально нещодавно мріяла😍 Дуже надіюсь на вашу миттєву залученість у вигляді лайку, коментаря, репосту та, звичайно, донату!Традиційно, з фондом @uaid.foundation збираємо на РЕБ і два Мавіки для 79-ої окремо десантно-штурмової бригади ЗСУ💛💙Посилання на банку тут. За донат від 200 грн. можна виграти нижче перелічені подарунки. Також, ексклюзивно цього разу, додаємо опцію самостійно вибрати приз найщедрішому донатеру🎁Кімоно @phenomena_uaСумка @kachorovska_atelierДва сети пробників ALL IN @13perfumesДва сертифікати по 5к @zhilyova_universeНабір для тіла від @crumb.ukraineCертифікат 5к @etnodimКрокси @crocsukraineДва сертифікати по 5к @mocko.est.2018Лонгслів @alicekclothingТуш, гель для брів і крем для рук @hedonic_beautyСабо @estro.uaДві свічки @12months.candleПрикраса @samokish_officialМасаж у @factory.fam.lvivСертифікат на 1200 грн @dodosocksПрикраса @markosoli_jewelryСертифікат 5к @cabanchicomСорочка @martabrown.studio Сетрифікат на 2к в @shalom.lvivКолач @chichka.in.uaФутболка @frolovheartКаблучка @tsvite.terenКілограм кави і пляшка вина @svitkavyДва сертифікати по 5к @sisters_stelmakhCертифікат 5к @londiШорти @platoniclove.coСертифікат 5к @clazzy.uaНамет @gorganyСумка @baglletКостюм @cici_coco.officialВишиванка @melana_brandКостюм @whyme.brandПрикраса @khrystyna_rachytskaКупальник @pitaya.uaСертифікат на сніданок на 2000 грн @mitte.cafeП.С. Минулий збір закрили за 6 днів! Цікаво, як буде цього разу?
Люблю бути клієнткою брендів, котрі потім до мене завертаються за співпрацею😁Тож сьогодні хочу розповісти про телеграм канал бренду Medik8.Алеспершу, хочу поділитись своїм незмінним набором косметики цього бренду, котрим користуюсь вже близько року:✨ totalmoisture daily facial crème,який врятував мою шкіру від зневоднення, + там дуже класна система поновлення крему: докупляти треба лише пластиковий контейнер з кремом, який вставляєш в скляну банку👌🏻✨ пінка для очищення calm wise soothing cleanser,дуже зручно користуватись і вона ніжно працює з шкірою.✨ тонік press & glow (в народі його наливають «жовтий»), який добре ексфоліує і робить таку превентивну роботу з запаленнями.На телеграм канал, я вже підписалась і вас запрошую! Тут ви першими отримуватиме інформацію щодо спеціальних пропозицій та інформативно та цікаво та простими словами читатимете все про шкіру та засоби✨🎁 Моїм підписникам даруємо знижку 15% за промокодом: STREET15☺️Він діє з 24.06 по 26.06. Промокод не діє на набори, тревел-версії засобів та не сумується з іншими знижками.
Zielinski & Rozen: бренд, який мімікрує під ізраїльський, але насправді є російськимОсобисто для мене це не новина, дізналась про це ще декілька років тому. Але бачу, що для багатьох це може бути суцільним відкриттям. Так чому ж бренд російський? У Zielinski & Rozen в Ізраїлі два магазини у Тель-Авів та одне виробництво. Вперше бренд вийшов за кордон у 2018 році і відкрив свій перший магазин саме в росії, у москві. Це не випадковість, бо партнери бізнесу – росіяни. В інтерв'ю та на офіційному сайті в розділі "про нас" написано, що Zielinski & Rozen – це ізраїльський бренд, яким керують Ерез Розен, його дружина та бізнес-партнер (десь цю людину підписують як Lea). Але по факту, компанія зареєстрована тільки в росії й навіть на ринку Великої Британії марка має російське коріння, а не ізраїльське. Сама ж ООО «Зелинский и Розен парфюмерия» на 45% належить засновнику та парфумеру, на 48% – російському бізнесмену Дмитрію Нікуліну і ще на 7% Алексею Маміну. За 2022 рік прибуток компанії склав 1 359 794 000 рублів або 14 014 621 у євро.У москві зараз працюють не тільки офіційні магазини бренду (7 штук), але і їх глобальний офіс. Також Zielinski & Rozen знаходиться ще в трьох містах росії – сочі, нижньому новгороді та в пітєре. Сайт російській працює, але для українців він заблокований, тож зайти й почитати якусь інформацію стає неможливим. Також, ще минулого року у травні вийшло декілька статей на тему, що їхня продукція, яка продається в Україні, була виготовлена на росії. Але ця новина не завадила київському ЦУМ і далі продавати цей бренд у себе, хоча постійно в інстаграмі коментатори закликають під постами прибрати цей бренд з простору. Окрім ЦУМ, бренд ще продається у своїх магазинах у Києві, де інколи проводяться івенти для інфлюенсерів та клієнтів. Місцевий дистриб'ютор на новину про виробництво в росії відреагував просто – переклеїв наліпки на ізраїльські й на цьому все.Що робити з цією інформацію ви й так знаєте: заохочую вас бойкотувати Zielinski & Rozen, а також просити місцевих інфлюенсерів та бізнеси не підтримувати та не рекламувати цю косметику.
З нової колекції Chanel resort сподобалось мало, але:🔆 дуже класна пропорція костюму на першому фото. Дехто може її трошки боятись, бо візуально коротить ноги, але тепер нам нічого не страшно, бо розуміємо, що продубльовані блогерські луки це і є найстрашніше що може з нами статись.🔆 оці всі наші жилети з минулих сезонів типу як лишаються, але в форматі, ніби зняли з костюму трійки, де не було передбачено що його носитимуть окремо😜🔆 довжина цих капрі і жабо на сорочках, те що будемо бачити не на всіх, але як побачимо, - око буде тішитись😍 (тішитись, бо то не незвичні довжини і неочікуваний обʼєм в зоні грудей, так само і сорочки з бантами теж гарненько зараз понесуться!)🔆 hulter neck top! Моя любов ще з минулого літа, скуповую все, що бачу з декольте в такому виконанні 👌🏻 і взагалі, передбачаю, на це літо тенденцію втоми від футблок. Жінки шукатимуть більш хитромудрі плечові вироби. Блузи на короткий рукав, сорочки, асиметричні топи і т.д. Воно досі ідеально мечитиметься з джинсами але і додасть свіженьки і цікавинки нам самим😍🔆 сліп спідниці, були, бачили, вистачить з нас. Давайте нам спідниці олівці у веселих неочікуваних виконаннях як на останньому фото.🔆 ага, ну і ліф від купальника = топ на літо.