Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Stek
Añadido 14 jul. 2024

Stek

@steklevko
Número de suscriptores: 2 716
Fotos: 601
Videos: 455
Enlaces: 379
Descripción:
Мене звати Левко Стек. Я журналіст Радіо Свобода. З травня 2022 - мобілізований солдат.
Fuente

Stek | Ще одна новостворена бригада(157 ОМБР) після кількох місяців підготовк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Stek Stek @steklevko
2 500 Vistas/Alcance 2025-01-24 15:56 Mensaje №1340
Ще одна новостворена бригада(157 ОМБР) після кількох місяців підготовки опинилась на чи не найскладнішій ділянці фронту(Покровськ/Курахове). Результат, на жаль, нагадує історію 155-ки.Ось, кілька цитат з важливого матеріалу Громадського, який рекомендую прочитати повністю:⚫️ «Я мав навчатися на ПТРК. БЗВП пройшли. Чекали відправлення на фах. А замість нього нас відправили на Зорю (Покровський напрямок), і першого ж дня багатьох пацанів — на нуль. Деякі одразу відмовлялися. Зброю здавали і казали: “Ми нікуди йти не будемо”», — каже Олег, військовий зі 157 бригади, мобілізований у липні.⚫️ Вголос про кількість утрат і СЗЧ у бригаді не говорять навіть на умовах анонімності. Але число останніх випадків, зі слів співрозмовників, може сягати щонайменше третини, тобто це кілька сотень або й понад тисячу військових.⚫️ На злагодженість нової бригади, за словами іншого військовослужбовця, навіть немає шансу, бо її «розбирають на запчастини».«Тобто приїхали з інших бригад і забрали наші вже створені батальйони повністю в штат. Так у нас просто під нуль вигребли два батальйони. Хоча ми вийшли на бойові тільки два місяці тому»,— нарікає військовий.⚫️ «У нас були визначені графіки, терміни, проведення індивідуальної та колективної підготовки, і майже весь особовий склад частини пройшов індивідуальний вишкіл (БЗВП — ред.). А от щодо колективної підготовки — на жаль, нам не дали на це часу. І це бажання не моє як командира і не моїх підлеглих, це виконання розпоряджень і наказів, які ми виконуємо», — відповідає комбриг Петро Чуб.⚫️ «Ви ж розумієте, коли зі штабу йде наказ “вперед-вперед” — то був у тебе час на злагодження чи не було, нікого, власне кажучи, не колише», — додає на умовах анонімності офіцер зі штабу бригади.⚫️ «У мене напрошується одне питання. Коли є вибиті бригади, що вже давним-давно воюють і мають командування, яке хоча б щось уміє. Чому не поповнювати давно створені бригади? На*ера створювати на рівному місці нові?» — не стримує емоцій співрозмовник hromadske у 157 ОМБР.Читати текст повністю - https://hromadske.ua/viyna/238262-miasna-bryhada-chy-bezdarnyy-komandyr-de-khloptsi-shcho-ne-tak-iz-novostvorenymy-bryhadamy