Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Старобільськ life
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 Старобільськ life

@stb_life
Número de suscriptores: 8 057
Fotos: 22,800
Videos: 4,260
Enlaces: 6,500
Descripción:
Запропонувати новину, зв'язок з адміном: @Feedbackq_bot
Fuente

🇺🇦 Старобільськ life | Теплі речі від благодійників одержали луганчани, що мешкають у модульн...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Старобільськ life 🇺🇦 Старобільськ life @stb_life
2 360 Vistas/Alcance 2026-02-12 14:54 Mensaje №28902
Теплі речі від благодійників одержали луганчани, що мешкають у модульному містечку в Дніпрі, релокована лікарня зі Старобільська – медичні засобиВідзначив посилення взаємодії обласної влади з благодійними організаціями.Потреби Луганщина має завжди, бо в нас сотні тисяч переселенців. Серед них літні люди, особи з інвалідності, матері з дітьми. У січні ми зосередили увагу на допомозі нашим ВПО на Київщині, куди громади за моєю вказівкою передали генератори, а ми, завдяки благодійникам, змогли забезпечити необхідним луганчан, які мешкають в шелтерах. Зробили все залежне, щоб люди не замерзли. Хочу відзначити посилення діяльності нашої соціальної сфери в останні місяці.Так, триває постійний моніторинг потреб луганчан у місцях тимчасового проживання. Зокрема, учора перевірили умови розміщення громадян в одному із модульних містечок в Дніпрі. У закладі мешкає 46 наших переселенців. Завдяки співпраці із благодійним фондом «Україна на долонях» передали їм теплий одяг, пледи, ковдри, засоби гігієни та інші необхідні речі.Благодійники відкриті до співпраці, наше завдання – допомогти, у першу чергу, тим, хто цього потребує більше за усе.Частину допомоги вказаної благодійної організації спрямували до КНП «Старобільська багатопрофільна лікарня». Представникам медичного закладу, який після релокації базується в Дніпрі, передано 2200 одиниць шприців. Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Волошина зазначила, що облдержадміністрація посилює співробітництво й з іншими благодійними організаціям для допомоги нашим лікарням.