Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Старобільськ life
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 Старобільськ life

@stb_life
Número de suscriptores: 8 057
Fotos: 22,800
Videos: 4,260
Enlaces: 6,500
Descripción:
Запропонувати новину, зв'язок з адміном: @Feedbackq_bot
Fuente

🇺🇦 Старобільськ life | Сьогодні в Києві відбулася конференція "Що допомагає Луганщині в релок...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Старобільськ life 🇺🇦 Старобільськ life @stb_life
1 010 Vistas/Alcance 2025-12-16 13:38 Mensaje №27820
Сьогодні в Києві відбулася конференція "Що допомагає Луганщині в релокації: стійкість, консолідація, відновлення». Захід об’єднав представників державної влади, парламенту, громадського сектору, міжнародних партнерів, науки й культури – усіх, для кого Луганщина є не лише територією на мапі.Під час заходу виступив очільник Луганської ОДА Олексій Харченко. Кілька тез з його виступу про місцеві адміністрації окупованих території.У суспільстві, за його словами, досі не сформоване повне розуміння того, як можуть працювати адміністрації без фактичного контролю над територією."Багато людей не знає, як можуть існувати такі адміністрації. Хтось не вірить у деокупацію. Хтось не відчуває прямого зв’язку між владою і переміщеними людьми. При цьому у публічному просторі майже ніхто не говорить про позитивні результати роботи". "Давайте чесно відповімо: що втратить Україна, якщо таких адміністрацій не стане? Ми фактично ставимо крапку і в управлінській присутності держави, і в перспективі реінтеграції цих територій". Більше інформації — на сайті ЛОДА