Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Богдан Станіславський
Añadido 06 ene. 2025

Богдан Станіславський

@stanislavsky_kolomyia
Número de suscriptores: 1 370
Fotos: 3,520
Videos: 58
Enlaces: 33
Descripción:
Коломийський міський голова
Fuente

Богдан Станіславський | 40 років потому. 40 років після вибуху на Чорнобильській АЕС. Сьогодні...

Logotipo de la comunidad de telegram - Богдан Станіславський Богдан Станіславський @stanislavsky_kolomyia
169 Vistas/Alcance 2026-04-26 15:03 Mensaje №3072
40 років потому. 40 років після вибуху на Чорнобильській АЕС. Сьогодні у Коломиї біля каплиці «Чорнобильський Спас» ми помолились за жертв Чорнобильської трагедії. За усіх, хто постраждав через аварію на атомній електростанції 40 років тому. Також мав честь вручити подяки та низько вклонитися ліквідаторам за їхній подвиг.Опісля у Музеї історії міста Коломиї відкрили виставку «Чорнобиль». Тут учасники ліквідації аварії та їхні рідні ділилися спогадами й досвідом, показували фото та розповідали, через які випробування їм довелося пройти. Експозиція об’єднала малюнки учнів художньої школи та матеріали з фондів музею. Приходьте, щоб подивитись. Виставка буде доступна до кінця травня. 26 квітня 1986 року назавжди залишиться для нас трагічною сторінкою в історії. Але це також і символ незламної мужності і самопожертви українців. До цієї дати ліквідатори та ті, хто постраждали внаслідок аварії отримали матеріальну допомогу із бюджету громади. А впродовж квітня можна пройти медичне обстеження у Коломийській поліклініці.Чорнобиль – це біль, який не вщухає і подвиг, який не забувається. Вічна пам'ять загиблим і шана ліквідаторам.