Fuente
Спортивна назва | Іньякі Вільямс жорстко висловився щодо проведення Суперкубка Іспанії в...
9 590 Vistas/Alcance
2026-01-02 10:23
Mensaje №6786
Іньякі Вільямс жорстко висловився щодо проведення Суперкубка Іспанії в Саудівській Аравії.Капітан і форвард Атлетіка розкритикував рішення виносити турнір за межі Іспанії, заявивши:«Для мене грати в Саудівській Аравії – це, відверто кажучи, повне лайно».«Так. Ну, зрештою, я вже багато разів це казав і не тримаю язика за зубами щодо таких тем. Для мене грати у Саудівській Аравії – це, відверто кажучи, повне лайно. Зрештою, перенесення національних змагань в іншу країну зовсім не полегшує життя вболівальникам, адже їм важко організувати такий виїзд. У результаті, як би це не виглядало зовні, складається враження, ніби ми граємо на виїзді. А якби матч відбувався тут [в Іспанії], ми всі знаємо, скільки вболівальників «Атлетіка» нас би підтримали.До того ж найближчими днями я стану батьком, і необхідність їхати, залишаючи дружину та дитину, – це, звісно, неприємно. Але що поробиш – це частина професії. Тож я повністю в розпорядженні клубу й зроблю все можливе, щоб якнайкраще виступити в Суперкубку», – сказав Вільямс.
Матчі Суперкубка Іспанії пройдуть з 7 по 11 січня 2026 року.7 січня у півфіналі Атлетік зустрінеться з Барселоною.Контракт про проведення турніру між RFEF та Саудівською Аравією діє до 2029 року.