Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - спопелій, але зблисни.
Añadido 26 jul. 2021

спопелій, але зблисни.

@spopeliy
Número de suscriptores: 1 710
Fotos: 80
Videos: 2
Enlaces: 79
Descripción:
Інформаційна війна - теж війна. Все важливе - в закріплених повідомленнях. Канал створила та веде @mnknkm

👥 Número de suscriptores

1 710
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -7

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Цей канал давно не функціонує.В деякий момент я зрозуміла, що після Бучі, Ірпеня та Маріуполя влучні картинки, на яких ракети з біркою ашану, більше не роблять погоди: весь нормальний бізнес росію покинув, а хто не покинув, той від десятка тегів у твітері не покине. Тому залишила ту свою інфовійну на користь економічного фронту.Цими місяцями я непогано трималась. Надала десяток бізнес-консультацій, реалізувала міжнародний проект, пішла працювати в благодійність. Почала жити. А сьогодні жити перестала.Новини добили.За місяці моєї відсутності від каналу відписалось чотири сотні користувачів. Після цього допису відпишеться ще якась частина, але багато з вас залишиться. Нехай то буде навіть дві тисячі, але це ж цілих дві тисячі! І зараз, коли «наших захисників з Азовсталі сьогодні вбили», і де терористи відрізають частини тіла нашим захисникам на відео, кричати кричати кричати світу про це - те відчайдушне, що ми можемо продовжувати робити, попри донати і попри волонтерство.Бо світ більше не може мовчати.Канал - ще одна площадка, яка може допомогти байдужим стати небайдужими.Я ще не знаю, як саме задію канал. Всі мої команди порозбігались, а менеджити якийсь великий продюсинг нової активності я не стягну. Тому готова прийняти допомогу, вислухати ідеї чи стати посередником в поширенні важливої інформації, яку мені надаватимуть.Мої контакти не змінились.Напишіть на @mnknkm, якщо можу бути корисною, або якщо ви знаєте, як бути корисними мені.
Сьогодні, три місяці після мого дня народження, 18-го, я святкую день народження свого вилюбленого і вистражданого освтінього проєкту, для якого я власне і набридала вам місяцями зі своїми опитуваннями, дослідженнями, попередніми анонсами, проханнями про репост.Win Win Education — мій нетехнологічний стартап, суть якого вже закладена в назві.Моєю метою є, з одного боку, надати можливість людям, що навчаються маркетингу, одразу стажуючись в реальних компаніях і пробувати все на практиці, а з іншого боку, — допомогти українському бізнесу, що не має часу/сил/бюджетів на нормальний маркетинг, отримати круту експертизу за невеликі гроші. Проситиму підтримки.Ось-ось проєкт розпочинає діяльність. То — його перша ітерація і моя перша спроба створити щось цікаве і ціннісне в освітньому плані. Ви можете допомогти win winʼу, підписавшись на сторінки проєкту, розповівши своїй аудиторії про ініціативу чи ставши учасником/партнером. Дякую всім, хто консультував, радив, вірив, поширював, хто вже став моїм партнером чи учнем ❤️https://instagram.com/win.win.educationhttps://www.facebook.com/win.win.education.project