Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner
Añadido 14 jul. 2024

spoiler runner

@spoilerrunner
Número de suscriptores: 970
Fotos: 1,980
Videos: 186
Enlaces: 1,080
Descripción:
Про кіно і серіали від кінокритика Кирила Пищикова. Зворотній зв’язок: @pyshchykov Letterboxd: https://boxd.it/fOGR
Fuente

spoiler runner | Знаєте, ніколи не був фанатом "Ейфорії" і, чесно кажучи, нічого не очі...

Logotipo de la comunidad de telegram - spoiler runner spoiler runner @spoilerrunner
657 Vistas/Alcance 2026-04-15 18:39 Mensaje №3485
Знаєте, ніколи не був фанатом "Ейфорії" і, чесно кажучи, нічого не очікував від нового сезону, але враження від першої серії дивні, наче дивишся геть інший серіал.Власне мені і в перших сезонах було важко зрозуміти, а про що цей серіал взагалі, то от після першої серії я взагалі не розумію, що хоче сказати шоураннер Сем Левінсон. Бачив уривки інтерв'ю про те, що він цього сезону вирішив зробити центральною темою пошук та прийняття Бога, але поки це відчувається тільки в сюжетній гілці Ру, та і то, якось так все в лоба подається, що аж якось соромно. Ще один доволі дивний момент полягає в тому, що деякі актори "Ейфорії" вже просто виросли з цих ролей, і зараз є доволі великими зірками, як мінімум це стосується Зендаї, Джейкоба Елорді та Сідні Свіні. І от знов вони повертаються до образів колишніх школярів, але таке враження, що за цей період часу якогось розвитку з ними геть не сталось. Виглядає це наче доросла людина повертається до батьківського дому і вдягає свої шкільні шмотки після пари років окремого життя — речі то ще сидять, але вже якось незграбно, та і мода вже не та. От так і з новим сезоном серіалу Левінсона. Звісно, цікаво буде потім подивитись, що з цього вийде після завершення сезону, який, скоріше за все, вийде фінальним, але якогось хорошого передчуття в мене немає.