Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Перехідник Speculator Guy
Añadido 06 dic. 2025

Перехідник Speculator Guy

@speculator_guy
Número de suscriptores: 10
Fotos: 1,030
Videos: 13
Enlaces: 1,260
Descripción:
You can view and join @speculator_guy right away.

👥 Número de suscriptores

10
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: +4

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 855
Promedio/Día:: 1,900
Promedio/Tiempo:: 1,891
ERR: 18550%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

Перехідник Speculator Guy 2026-05-21
Speculator Guy 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,410 26-05-12 13:54
Початок Profit RaceСьогодні перший день як почався Profit Race, тому хочу запросити вас доєднатися до нього Більше за сам івент я розповідав у анонсі, однак у людей виникли питання, на які б хотілося дати відповіді Який оптимальний депозит для вступу у Pro?- щоб дійсно була змога заходити в ідеї по РМ, то рекомендую мати депо хочаб 2-3к$, однак якщо є 1000$ ви вже можете спробувати свої сили Які ніші самі актуальні на ринку? - арбітраж, фарм фандингу, смарт шорти. Усе це ви зможете знайти у Speculator Pro Що робити, якщо я новачок? - у приватці є доступ до матеріалів Speculator Way ( мого колишнього навчання), а також повноцінна підтримка по усім чатам Скільки часу потрібно в день на крипту?- до декількох годин на день максимум Що робити, якщо у мене щось не виходить? - пишіть у відповідні гілки і я надам відповіді максимально швидко Яка ціна підписки?- 35$/ місяць Якщо у вас залишились індивідуальні питання, то буду вас чекати в особистих повідомленнях @Specguy_support Хоча ринок дав перевести дихання ці 2 тижні, однак ви самі знаєте що коли дають залутати, то я накидуюсь на ці можливості як дика собака, що підтверджує статистика за останні 4 місяці Доєднатися до комьюніті ви можете лише через бота Та переможе найсильніший! Speculator Guy Channel | Chat | Pro
👁 1,780 26-05-11 11:26
Ділюсь з вами одним перпом на Solana Почав нещодавно підфармлювати поінти нового перпу - GMTrade. Поки усі крутять усім відомі Vari, Ethereal і тд я вирішив трохи глянути в бік проектів, де менша конкуренція і, можливо, буде кращий РР по ціні поінта З прикольного, що платформа доволі глибоко повʼязана з екосистемою GMX та SOL, а також має не тільки крипту, а і forex та комодітіз. Зараз же як і у багатьох з інших у них йде програма префарму дропу, поінти з якого будуть конвертовані у дроп на TGEТакож дуже подобається, що проект йде по шляху органічного розвитку, а не просто пхає свої рефки, як роблять це всі інші, і от наприклад, запустили конкурс для адмінів маленьких каналів Страта фарму у мене залишається та сама що і була раніше - хедж з можливістю фарму фандингів, щоб зменшити ціну поінту. Цей тиждень - два буду дивитися що виходить по ціні поінта і від того вирішувати, як далі буду тут рухатися Додатково зробив для вас рефералку, щоб ви могли економити на комсі, але щоб вона працювало корректно вам потрібно активувати її у дашборді, написавши там SPECGUYSpeculator Guy Channel | Chat | Pro
👁 1,520 26-05-04 14:01
Раз на раз з ADLПісля ранкових перепетій у чаті, щодо все сторонньої паніки щодо ADL ділюся з вами, що я роблю щоб його уникнути. BTW, мене по ньому закивало лише 1 раз і то через помилку Bybit, де мені дали рефанд Я не хочу робити це гайдом, бо механізм ADL дуже складна штука і неможливо прорахувати усі аспекти. Тут буду ділитися просто своїми спостереженнями ОтжеПершим чином, я намагаюсь просто не лізти на ті біржі/монети/ спреди де може закрити. У цей список заношу Bitget, LBANK, усілякі парадекси і подібні тір3 біржі, де мало ліквідності та пусті стакани. Цей пункт напевно найголовніший, бо якщо у біржі не буде вистачати стакану, то вона вас просто закриє, бо жодна біржа не буде тримати позицію собі у мінус По-друге, не лізьте у пари, де ціна маркування у 10%+ від останньої ціни. Тут просто біржа не розуміє що відбувається і яка зараз норм ціна, і тому може закрити позицію По-третє, я торгую на кросс маржі + завжди ставлю х1 плече, а маржі тримаю х2-3 від сайзу позиції, що робить плече, по факту, 0.3-0.5х В четверте, слідкуйте за позицією. Просто заведіть собі парсери, поставте альорти та будьте біля пк, щоб трекати що з позицією. Якщо набрали багато - скоротіть, слідкуйте за індикатором ADL Сподіваюсь пост допоможе вам, а якщо було корисно, то діліться постом з кентами + чекаю на ваші способи в коментах Speculator Guy Channel | Chat
👁 1,520 26-05-01 06:48
Результати Speculator Pro за квітень місяць Місяць був дійсно не простим і всі нили "а крипта скам" я сидів воркав, і дійсно були кейси, на яких ми зробили 14.11% до депозиту з початку місяця Поки виписував вам усі, то аж стало приємно на душі, бо:- Забрали спреди по $STO, $PINPIN, $DRIFT - Потім же були спреди по $BULLA, $RAVE ( по декілька разів), $ARIA, $APE - Вифармили фандос по $Rave Також намагалися пофармити $PRL, поторгувати $Puffer та $Drift, $Rave та $DAM, однак були вимушені закрити позиції у мінус Звичайно пози по $RAVE та $MEGA виявилися валідольними, однак змогли пересидіти та вийти з них І звичайно з усіма двіжами я не забував про хлопців та дівчат у Speculator Pro, відповідаючи на УСІ питання, записав новий урок по арбітражу і реструктурував дискорд для більш зручного використання Роботи було дійсно багато, багато колів, войсів, тому місяць закриваю на гарній ноті Статистику як завжди можете переглянути за посиланням P.S Я вам спеціально не буду давати лінку на приватку, тому що ми готуємо для вас TIER1 активність з великим прайспулом, яку анонсуємо 5.05, тому Stay Tuned) Speculator Guy Channel | Chat
👁 1,870 26-04-06 18:13
Усім гарного вечора За останній 3 дня на ринку не бачив нічого цікавого, куди б можна було б залитися як ЖБ ставка і спокійно засайзитися, а не ловиту ту дроч, про яку усі кажуть "НДА", хоча там тру хуйня З потенційно цікавого я бачу 2 кейси Ситуація номер 1Перший з них це спред по $DRIFT, котрий складає 7-45% залежно від пари бірж. Після хаку частина бірж закрила депозити та виводи, тому є ось такий момент. Думаю його срівняють коли відкриють депозити, тож якщо у вас є парсери які трекають депозити, то точно треба трекати дріфт. Я би хотів залитися до цього моменту, однак фандинг дуже агресивний і якщо не відкриють трансфери, то він зʼїсть більшу частину ( якщо і не весь) профіт. Тому поки що ідея лише лежить на столі і чекаю норм моменту аби залитися Ситуація номер 2 Активно шукаю смартуху по опціонам як робили у Pro, коли шукали неєфективнісь у цінах опціонів, але про це розповім лише якщо наберете під постом 100 🐳 Логіка у простому пошуку, однак на це треба час, тому якщо щось побачу - дам знати У підсумку, зараз ринок для мене не зрозумілий ( хоча хочеться аби закрили у + шорт по бітку), тому основна задача - не лудити і заходити лише в ЖБ угоди з високим вінрейтом Speculator Guy Channel | Chat | Pro
👁 2,420 26-03-24 21:36
Хочу трохи виговоритися Інколи ловлю себе на думці, що останні пів року я займаюся чимось не тим, чи не так як би хотілося це точно З ким би не говорив, але усім важко на такому ринку, але зараз переглядав стату і останнім гуд кейсом по грошам був аж шорт SENT, який був майже 3 місяці назад. Так, я не дуже вмію сайзитися, щоб щось забрати потім з спредом у 0.1%, але після ректів з 23 року у мене люте птср з цього приводу Про перпи/предикти я взагалі мовчу, останнім гуд дропом був навіть не Lighter, а скоріше ARKM, який дав х7 на витрати. По факту, навіть LIT вийшов -х2 від наших очікувань. Про парадекс та бекпак я взагалі мовчуЯ хотів написати пост про них, але обидва проекти так ХУЙОВО вийшли, що, якщо б ви нагатили собі у руку, то дроп був би кращим, ніж ці двоє. Через те що не було змоги захеджити на отс я лише з них недолутав тисяч 20, але дивлячись на наступні перпи/ предикти я взагалі просто хочу плакати, бо все виглядає так, будто ніша повністю закінчила себе і навіть пасивно тримати пози не сильно то є сенс, бо замість 70-100% APR виходить 30%, після яких ти знову ловиш тільт, бо рахував зовсім іншеЯ 100% не вигорів, бо коли хоч щось виходить, то одразу відновлюється віра в себе і бажання далі розвалювати, але ринок в той момент знову здихає і думаєш "та за шо"Але самий тільт у тому, що гугл показав, як на 21 річчя до мене приїхала нова 340, а відносно скоро мені 24 і я розумію, що я лох😁Дуже хочеться знайти якусь історію, де можна було б знову зловити свій прайм (як ми на тих ж мехцах ебали ринок пів року), просто щоб, хочаб, морально стало легше, але, нажаль, поки що не бачу світла у кінці тунелю І саме цікаве, що це мої думки, не останньої людини, яка в ринку вже більше 6 років. Якби я зараз був тим 17 річним Олегом, який тільки заходить у крипту з 86$ я би напевно себе йобнув Знаю що після цього лонгріду у мене знову буде -20 підписників, але може хоч так стане трохи легше і побачимо якісь тіер1 кейси Speculator Guy Channel | Chat | Pro
👁 2,060 26-03-20 15:36
Хтось може мені пояснити що відбувається з MEGA? Всі ви знаєте за цей L2, за його сейл премаркет і його ціну, так от, я вже місяці 2 тому набрався по ньому шортів, але от що цікаве помітив Премаркет стоїть на місці, ММ прям відпрацьовує дуже гарно, однак, якщо ми перейдемо на полік, то там ситуація інше. Коєфіцієнт на те, що мега буде дешевшою за 1B складає 42%, що якби вже дуже дивно Далі я пішов розбиратися по ніші L2 і після дампів, висказувань Віталіка про L2 там ситуація наступна: $POL ( ex-MATIC) - 1B FDV $ARB - 1B FDV $OP - 550M FDV $ZK - 390M FDV $STARK - 350M FDV Думаю далі продовжувати не потрібно, бо одразу зрозуміло, що усі L2 прям сильно дешевше MEGA, яка зараз 1.3-1.4B Далі я подумав, ну може mega така топ мережа, але зайшовши на Defillama я побачив наступну стату по TVL $POL - 1.2B$$ARB - 2B$$OP - 200M$ $ZK - 23M$ $STARK - 250M$ $MEGA - 97M$ Так, прямої корреляціі тут немає, але конечно скуз мі, але як так, що проект у якого 0 робочих дапок, 0 твл, 0 профіту, 0 хайпу коштує МІНІМУМ у 1.5 рази дорожче за найближчого конкурента Короче, хочу усе звести до того, що гайзи з MEGA дуже сильно вистрілили собі у ногу зі своім KPI і коли нарешті зможуть його досягти то через якись тиждень після TGE будуть коштувати по оцінці умовного OP Я не знаю чому, але поки що у цьому розкладі я впевнений на 70% і з часом ( при можливих пампах) добиратися шорта по ньому і чекати тгешку Дуже чекаю на ваші репости, та на коменти у форматі чому я можу бути неправим і учасники сейлу зможуть забрати хоч на квиток на маршрутку Speculator Guy Channel | Chat | Pro
👁 2,070 26-02-15 22:20
яКожен не мігВже біля тижня сиджу біля пк і нічого не дає ніякого сенсу, навіть не знаю що вам сюди написати через ніякий ринок Таке відчуття, що за останні 2 тижні просто вимкнули кран з якимись кейсам. Так, був PinPin, але після чого абсолютно нічого, просто пустота Я намагався і ловити якісь спреди, досі тримаю шорт по Mega, намагаємося крутити перпи, але дивлячись на результати краще б не робив. Так, у торговій статистиці є якісь мікро плюс, але якщо порахувати спалені гроші на перпах, тіму, інші витрати просто не хочеться дивитися на мінус Морально сьогодні добив $WLFI, котрий давав спред 50% декс/цекс у піку на будь який сайз, але 1inch просто вирішив не бачити мої токени на гаманці, що б я не робив, тому мінус є🫠🫠🫠 У твітері усі пишуть шітпості/ що не стосується крипти, у тг всі кидають що "у приватці знайши якись шорт у довгосрок", а на наступний день закривають його у бу Мети не бачу, нових сейлів немає, нових потенційних кандидатів на гуд профіт також не бачу. Як рухається люди у кого деп 100к+ я взагалі не розумію Єдине що зараз думаю треба просто дочекатися. Ринок явно зараз не мій і дається він дуже важко, але далі щось буде, що конкретно буде не знаю, але будеP.S. Мемберам Speculator Pro вирішив дати додаткову безкоштовну підписку, бо вважаю це правильним на такому ринку Якось такось, вирішив поділитися, щоб не думали що я кудись пішов 🤝
👁 2,060 26-02-03 14:39
Плеї на найбличжий часРинок зараз не дає топ можливостей у моменті, а усі фліпи чи полу рагульні, чи на 3 копійки, що більше роблять вигляд двіжу, ніж сама наявніть двіжу, тому вирішив зібрати чим зараз займаюсь і куди дивлюся В загальному по ринку ми отримали дуже гуд коррекцію, індекс страху вже 17, що каже що скоро це може закінчитися. Для більшої надуйності я хочу побачити якусь проторговку на якихось значеннях і там буду дивитися на купівлю CALL опціону по бітку. Поки що нічого не бачу цікавого, але перед тим щоб щось побачити треба побачити зупинку, щоб розуміти на які дати експарації дивитися Буду дивитися лише на BTC, бо альту все так само не хочу тримати у портфелі. Якщо що, то зараз у портфелі 84% - стейбли, 16% - BNB, але то на довгосрок з хорошою твх По фліпах- Так само продовжую чекати якихось спредів, але цікаво ловити хочаб 10%, бо ловити спреди по 2-3% де половину їсть фандинг виглядає мягко кажучи крінжово- Продовжую лудоманити на трейдах від ціни маркерування. Топ історія з хай РР, але треба вміти ловити токени на цих мувах По актуальньних трейдам чекаємо вихід FT та Mega. Тут все прописував у гілках, мало що змінилося і додати навіть нічого Також чекає премаркетів Backpack, Opensea, FT, Opinion та Space Дропи і пасивний фармЯ вирішив це обʼєднати, оскільки лутаю апр лише за холд дельтанейтральних позицій на перпах. Зараз активніше усього тримаю позицію на Ethereal, однак якщо ви хочете більш швидко конвертувати поінти у гроші, то рекомендую тримати позиції на Backpack чи Paradex банально через те, що проекти обіцяють вийти швидко, а Etherael плей у більш довгострокову перспективу ФіналЗараз така фаза ринку, де потрібно працювати на перспективу, немає сенсу робити ілюзію роботи, замість справжньої роботи. Якщо ви хочете швидко фліпнутися, то 1000% тут будуть можливості, але саме зараз є можливість розсудливо обдумати, що для вас зробить геймчендж А ви що робите на ринку? Speculator Guy Channel | Chat | Pro
👁 1,800 26-02-02 15:02
Челендж V2.0 Чомусь усі хочуть побачити продовження челенджу, і це буде Цей рік ми починаємо з цифри у 10000$ і кожен місяць будемо дивитися які цифри буде можливо показати з неї починаючи усе з чистого аркуша Так як вже лютий місяць на дворі, то хочу вам презентувати свою статистику за січень, де ми заробили 15.02% до депозиту, що дає чисто профіту у 1507$ Зі статистикою ви можете ознайомитися тутМи встигли залутати: - Шорт SENT- Арбітражі по Russel, Light, Dgram, River, Fun, Tansi, Birb- Відшортити декілька рагів китайських токенів, Ept, Fogo і зробити ще купу всього, на що не вистачить постаТак, мінуса також були:- мікро мінуси по Ponke,Dgram,Bdnx- Вишли в -2% депо по EPTАле грамотний РМ невілював ці мінуси Однак, не буду лукавити, що мені хочеться монетизувати свою творчість, тому челендж у класичному стилі буде проходити у Speculator Pro, а тут залишається частина колів, яку отримали мембери Pro Отже, якщо ви хочете далі робити ікси - чекаю вас у комʼюніті, де кожен зможе знайти себе @SpeculatorGuy_BotSpeculator Guy Channel | Chat | Pro