Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - СУСІДИ СТЕРПЛЯТЬ
Añadido 14 jul. 2024

СУСІДИ СТЕРПЛЯТЬ

@sosedi_sterpyat
Número de suscriptores: 4 677
Fotos: 1,030
Videos: 224
Enlaces: 453
Descripción:
Новини музичного гурту сУсіДи стеРплять https://t.me/sosedikonfa - конфа для спілкування 📢
Fuente

СУСІДИ СТЕРПЛЯТЬ | В Тік тоці вже писав, напишу і тут ⚡️Я (Ортур) вперше зʼїздив на Faine...

Logotipo de la comunidad de telegram - СУСІДИ СТЕРПЛЯТЬ СУСІДИ СТЕРПЛЯТЬ @sosedi_sterpyat
1 800 Vistas/Alcance 2025-04-16 09:41 Mensaje №2585
В Тік тоці вже писав, напишу і тут ⚡️Я (Ортур) вперше зʼїздив на Faine misto у 2017 році. У нас тоді були локальні двіжухи у Миколаєві на 50 людей, мені це дуже подобалось, але приїхавши на великий, багатотисячний фестиваль з зарубіжними артистами, я реально ахуєл як це круто. Я як раз у той час втягувався у музичну тусовку, але побувавши на фестивалі, мені ще більше захотілося стати частинкою цього всього. Мені зайшло все, я навіть слемився у грязюці на андеграунд сцені о 12 ранку під гурт Брудні, до речі, класний гурт, шкода, що більше не грають. А коли мітолісти з гурту 1914 грали кавер на Feur frei від Rammstein, я такий заряд отримав, що пішов у стіну смерті у якій по моїм прикидкам було десь тисяча людей) І з цієї тисячі людей знайшлась одна розумна котра перед самим вривом на приспіві спіздила у мене телефон з кишені 🤣він так це зробив, що у мене той ж момент знесло хвилею людей, і я не зміг побачити хто витягнув телефон. Молодець, круто підгадав, але рот твій я єбав))І навіть це не сильно зіпсувало мені враження від перебування на цій епохальній події ⚡️Я подумав більш серйозно зайнятися музикою, можливо, колись нас би теж позвали на андеграунд стейдж о 12 ранку, це було вершиною моїх мрій на той момент. 👉👈Але сталося не як гадалося 🤷‍♂️І через роки, у 2025 ми будемо грати на головній сцені. Кайф Побачимось у серпні)Пс: більшість фоток було на мій самсунг, але ж його спіздили, тому тримайте одну затерту з іншого телефону)