☄️СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на період найефективнішої роботи сонячних електростанцій🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00💡 ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ НЕ ПРОГНОЗУЮТЬСЯ‼️НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок ворожих атак на енергетичну інфраструктуру – на ранок є нові знеструмлення у Сумській, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Там, де це вже дозволяють безпекові умови, розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх знеструмлених споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається незмінним та відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 30 квітня, станом на 09:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у середу. Вчора, 29 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої доби – у вівторок, 28 квітня. Враховуючи погодні умови у більшості регіонів, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
🔤🔤🔤🔤🔤🔤
🗓 29 квітня о 13:00, Бібліотека Сковороди запрошує на зустріч під назвою "Биківнянські могили: про що не знали шістдесятники?", що відбудеться у рамках проєкту "Історична грамотність".Зустріч пройде у форматі лекції, що розповість про Биківнянські могили з ретроспективи післявоєнних десятиліть, коли правда про них була ретельно прихована.Проведе зустріч Олена Полідович, начальник відділу науково-дослідної, науково-виставкової та фондової роботи Меморіальний заповідник "Биківнянські могили".Під час зустрічі дізнаємося про:✔️ Феномен "відлиги" і десталінізацію другої половини 1950-х років.✔️ Післявоєнне покоління людей, які проклали шлях у пошуку правди про злочини тоталітарного режиму.✔️ Місце Биківні у долі шістдесятників – Алли Горської, Василя Симоненка, Леся Танюка.✔️ Чи могла на початку 1960-х років стати відомою правда про Биківнянські могили?Чому важливо говорити про це? Щоб пам’ятати про злочини тоталітаризму, не повторювати трагічних помилок та не прирікати своєю недалекоглядністю на страждання наших нащадків.Приходьте, буде цікаво! 🗓 Дата: 29 квітня⏰ Час: 13:00📌 вул. Освіти, 14а🆓 Вхід вільний🛡 Укриття поруч❓❓❓❓
🗓 29 квітня о 13:00, Бібліотека Сковороди запрошує на зустріч під назвою "Биківнянські могили: про що не знали шістдесятники?", що відбудеться у рамках проєкту "Історична грамотність".Зустріч пройде у форматі лекції, що розповість про Биківнянські могили з ретроспективи післявоєнних десятиліть, коли правда про них була ретельно прихована.Проведе зустріч Олена Полідович, начальник відділу науково-дослідної, науково-виставкової та фондової роботи Меморіальний заповідник "Биківнянські могили".Під час зустрічі дізнаємося про:✔️ Феномен "відлиги" і десталінізацію другої половини 1950-х років.✔️ Післявоєнне покоління людей, які проклали шлях у пошуку правди про злочини тоталітарного режиму.✔️ Місце Биківні у долі шістдесятників – Алли Горської, Василя Симоненка, Леся Танюка.✔️ Чи могла на початку 1960-х років стати відомою правда про Биківнянські могили?Чому важливо говорити про це? Щоб пам’ятати про злочини тоталітаризму, не повторювати трагічних помилок та не прирікати своєю недалекоглядністю на страждання наших нащадків.Приходьте, буде цікаво! 🗓 Дата: 29 квітня⏰ Час: 13:00📌 вул. Освіти, 14а🆓 Вхід вільний🛡 Укриття поруч❓❓❓❓
☄️СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії знизилось🔹Через негоду знеструмлені понад 700 населених пунктів у 19 областях🔹Будь ласка, перенесіть активне енергоспоживання на денний час та не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00💡 ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ НЕ ПРОГНОЗУЮТЬСЯ‼️НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВнаслідок російських дронових атак – на ранок є знеструмлені споживачі у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Сумській, Чернігівській і Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже почались аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії знизилось. Сьогодні, 27 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 4,2% нижчим, ніж в цей час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – сонячна погода на всій території України. Це зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій та відповідне зменшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі. Також на рівень споживання електроенергії впливає значна кількість знеструмлених населених пунктів внаслідок негоди. Вчора, 26 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 2,1% вищим, ніж максимум попередньої неділі – 19 квітня. Причина змін – суттєве похолодання на всій території України. Враховуючи погодні умови, активне енергоспоживання сьогодні доцільно перенести на період найбільш продуктивної роботи сонячних електростанцій – з 10:00 до 16:00. У вечірні години зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови (сильні пориви вітру, грози) – на ранок повністю або частково знеструмлені понад 700 населених пунктів у більшості регіонів України. Ремонтні бригади обленерго вже займаються відновленням пошкоджених ліній. 🔤🔤🔤🔤🔤🔤
🤝 Волонтерство починається з небайдужості!У Vcentri HUB: Солом’янський відбудеться другий захід у межах проєкту «Підліткова хвиля» — подія для тих, хто хоче бути частиною активної молоді, знаходити однодумців, надихатися реальними історіями й відкривати для себе силу волонтерства.Захід організовують команда активної молоді «Сміливі українські підлітки» спільно з Київською Міською Молодіжною Радою та ГО «Нове відповідальне управління».Це буде зустріч про людей, сенси та реальні дії. Про те, як навіть невеликі кроки можуть змінювати світ навколо. Про волонтерство, яке сьогодні є не просто допомогою, а проявом відповідальності, єдності та сили молодого покоління.На учасників чекає:➡️живе спілкування з активною молоддю та волонтерами;➡️розмова про те, чому волонтерство сьогодні є таким важливим;➡️щирі історії та досвід, що надихають діяти;➡️можливість знайти своє місце у волонтерському русі;➡️нові знайомства та атмосфера, у якій хочеться бути.📍 Vcentri HUB: Солом’янський | вул. Волинська, 17/28🗓 Субота, 25 квітня⏰ 14:00 – 15:30Реєстрація за посиланням 👈❓❓❓❓
☄️СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії зросло🔹Є необхідність в ощадливому енергоспоживанні у вечірні години🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 18:00 до 22:00💡 ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ НЕ ПРОГНОЗУЮТЬСЯ‼️НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує здійснювати атаки на енергетичну інфраструктуру. Внаслідок цього – на ранок є нові знеструмлення у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Сумській та Херсонській областях. Скрізь, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії зросло. Сьогодні, 23 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 4,9% вищим, ніж в цей час попереднього дня – у середу. Причина змін – похолодання, порівняно з попередньою добою. А також – хмарна погода на значній частині території України, що зумовлює низьку ефективність роботи побутових сонячних електростанцій та відповідне збільшення обсягу енергоспоживання із загальної мережі.Вчора, 22 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,5% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у вівторок, 21 квітня. Причина – короткочасне потепління у більшості регіонів. У вечірні години сьогодні зберігається необхідність в ощадливому споживанні електроенергії. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
🔤🔤🔤🔤🔤🔤
Наркоторгівля, call-центри та насильницькі злочини: правоохоронці викрили діяльність злочинного угруповання «Хімпром»Учасники угруповання вибудували розгалужену систему незаконного заробітку і впливу: наркоторгівля через мережу магазинів, шахрайські call-центри для ошукування громадян ЄС та насильницькі злочини, повідомили у Офісі генпрокурора. Одним із напрямів діяльності була мережа магазинів під брендами «U420», яка під прикриттям легальної торгівлі організувала продаж психотропних речовин. У межах спецоперації проведено понад 280 обшуків у Києві та 10 областях: вилучено товару на 75 млн грн. Окрім того, угруповання керувало шахрайськими call-центрами, які працювали в Україні та ошукували громадян ЄС, а також вчиняло насильницькі злочини, зокрема пошкоджували чуже майно, залякували та вимагали гроші. Організатору та трьом учасникам цієї групи повідомлено про підозру. Двох учасників затримали. Їм вже обрали запобіжний захід — безальтернативне тримання під вартою. Іншим учасникам злочинного угрупування угруповання також повідомили про підозру та заарештували. 😴 від Офіс генпрокурора
☄️СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Негода знеструмила 7 населених пунктів на Дніпропетровщині🔹Будь ласка, не вмикайте кілька потужних електроприладів одночасно з 17:00 до 22:00💡 ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ НЕ ПРОГНОЗУЮТЬСЯ‼️НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВ:Ворог продовжує завдавати ударів по цивільній енергетичній інфраструктурі України. Внаслідок російських атак – на ранок є знеструмлені споживачі у Чернігівській, Донецькій, Харківській, Сумській та Запорізькій областях. Там, де це дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити усіх абонентів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 21 квітня, станом на 09:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у понеділок. Вчора, 20 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 5,8% вищим, ніж максимум попереднього робочого дня – у п’ятницю, 17 квітня. Причина таких змін – суттєве похолодання на всій території України, що зумовлює застосування споживачами електричних обігрівачів. ❗️Необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 17:00 до 22:00.❗️Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез несприятливі погодні умови – на ранок повністю або частково були знеструмлені 7 населених пунктів у Дніпропетровській області. Бригади обленерго вже працюють над відновленням пошкоджених ліній. 🔤🔤🔤🔤🔤🔤
20 квітня 1870 року, народився Василь ОсьмакОсьмак Василь Олександрович - український вчений і архітектор, професор КПІ і КІБІ (КНУБА), багато проектів якого втілено в Києві, зокрема стадіон Динамо і набережна Дніпра, один із засновників Київського будівельного інституту.1888 року Василь Осьмак закінчив Другу Київську гімназію. Навчався в університеті Святого Володимира (1888-1890) та Петербурзькому університеті (1890-1895). У 1900-1912 роках працював викладачем, з 1917 - професор Київського політехнічного інституту. Серед знакових робіт у Києві:- Приміщення державної бібліотеки на вулиці Володимирській — нині філія Національної бібліотеки ім. В. І. Вернадського (1914—1930);- Бібліотека Київського університету (1932);- Будинки Вищих жіночих курсів та Технічного товариства (1911-14; вул. О. Гончара, 55 та 55 б);- Театр оперети (1901—1902, співавтор Г. М. Антокольський);- Стадіон «Динамо» (співавтор архітектор В. І. Беспалий);- Набережна Дніпра (1935—1938), та інші.Помер 7 січня 1942 року у Києві.🤔🤔🤔
☄️СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження🔹Активне енергоспоживання доцільно перенести на період найефективнішої роботи сонячних електростанцій🔹Будь ласка, споживайте електроенергію ощадливо у вечірні години – з 18:00 до 22:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атаки на енергетичну інфраструктуру. Внаслідок дронових атак по енергооб’єктах – на ранок є знеструмлені споживачі у Житомирській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Одеській, Харківській та Чернігівській областях. Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочаті аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше заживити всіх споживачів. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії демонструє тенденцію до зниження. Сьогодні, 17 квітня, станом на 09:30, його рівень був на 3,7% нижчим, ніж в цей час попереднього дня – у четвер. Причина змін – ясна погода у значній частині областей, що зумовлює ефективну роботу побутових сонячних електростанцій. Вчора, 16 квітня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на 1,7% нижчим, ніж максимум попереднього дня – у середу, 15 квітня. Причина – потепління у більшості регіонів України. Активне енергоспоживання доцільно перенести на період найбільш ефективної роботи сонячних електростанцій – з 11:00 до 15:00. Необхідність в ощадливому споживанні у вечірній час зберігається. Будь ласка, обмежте користування потужними електроприладами з 18:00 до 22:00.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінюватись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).
🔤🔤🔤🔤🔤🔤