Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЄВРОПЕЙСЬКА ВОЛИНЬ
Añadido 14 jul. 2024

ЄВРОПЕЙСЬКА ВОЛИНЬ

@solidarnistVolyn
Número de suscriptores: 193
Fotos: 9,280
Videos: 1,550
Enlaces: 1,130
Descripción:
Обʼєктивні новини - тут!

👥 Número de suscriptores

193
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +12

👁️ Vistas promedio por mensaje

40
Promedio/Día:: 31
Promedio/Tiempo:: 54
ERR: 20.73%

📊 Mensajes por Día

1.9
Último día: 0
Promedio semanal: 2
Promedio por día: 1.9

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

ЄВРОПЕЙСЬКА ВОЛИНЬ 2025-06-02
ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ ВОЛИНЬ 2025-02-06
Європейська Волинь 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

😡Угорщина та Словаччина заблокували 18-й пакет санкцій ЄС проти росії через питання енергопостачання, - ReutersБудапешт і Братислава відкрито виступили проти чергового раунду обмежень, спрямованих на скорочення прибутків москви від енергетичного експорту. Як заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, обидві країни не підтримають санкції, якщо Єврокомісія не надасть рішень щодо енергетичної безпеки регіону. «ЄС хоче заборонити нам купувати дешевий російський газ і нафту, що є неприпустимим для національних інтересів», — заявив Сійярто.18-й пакет санкцій, запропонований Єврокомісією 10 червня, передбачає нові обмеження проти російських банків, оборонного сектору та енергетики, зокрема — кроки до заборони імпорту газу та нафти з рф до 2027 року.Протидія Угорщини та Словаччини стала черговою перешкодою для європейської єдності у санкційній політиці, оскільки для ухвалення обмежувальних заходів потрібна одностайність.- Словаччина й Угорщина досі отримують значні обсяги російських енергоносіїв і мають довгострокові контракти з «Газпромом» до 2037 року.- Угорщина фактично виступає транзитним каналом російського впливу в ЄС, систематично блокуючи або розмиваючи ініціативи проти рф.- Орбан також заявив про необхідність зняти санкції через загрозу зростання цін на фоні конфлікту США з Іраном.Позиція Угорщини та Словаччини посилює розкол у ЄС щодо енергетичних санкцій, що грає на руку кремлю. Ризики для рішень ізоляції рф зростають на тлі зовнішньої ескалації та внутрішньої енергетичної вразливості Східної Європи.
Національний банк втрачає ефективність важелів впливу на ІНФЛЯЦІЮ. Облікова ставка НБУ, як інструмент приборкання інфляції, була підвищена у січні та березні 2025 року до 14,5%, а потім до 15,5% (з 13,5%), але нажаль майже не призводить до зменшення інфляції. Споживчий попит поступово відновлюється, однак внаслідок дії воєнних факторів він представлений переважно товарами першої необхідності, ціни яких для населення формуються під значним впливом цін виробників та постачальників таких товарів.І НА ЦЕЙ ПРОЦЕС СЬОГОДНІ НЕ ДІЄ МОНЕТАРНА ПОЛІТИКА НБУ. Постійні значні похибки НБУ щодо визначення очікуваного рівня інфляції свідчить як про низький рівень застосованих моделей прогнозування, так і про низьку ефективність антиінфляційних інструментів. Нажаль, обрана НБУ політика звуження попиту через встановлення різноманітних обмежень у сфері платіжних послуг ще більше посилить наявний дисбаланс подолання інфляції на фоні незначного кредитування та інвестицій для розширення пропозиції товарів. Чи розуміє це відповідальна особа в НБУ?! Вдумайтесь, подорожчали яйця на 86%.То що заважає Пишному (оскільки Голова НБУ є відповідальним за інфляцію) проводити таргетування?3/3
‼️Загальна інформація про нічний ударЗастосовано 407 БПЛА.Збито 199Локаційно втрачені 169Влучило 39Застосовано 6 балістичних ракет «Іскандер». Збито/локаційно втрачені 6 ракет.Застосовано 36 крилатих ракет. Збито 30 Влучило 6 ракет.Застосовано 2 крилатих «Іскандери». Збито 2Детально:- 407 ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Курськ, Орел, Міллерово, Шаталово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське - ТОТ Криму;- 6 балістичними ракетами Іскандер-М/KN-23 із Курської та Воронезької обл. – рф;- 36 крилатими ракетами Х-101 із літаків стратегічної авіації Ту-95МС/Ту-160МС із повітряного простору Саратовської області, над Каспійським морем; - 2 крилатими ракетами Іскандер-К із району Джанкой ТОТ Криму;- 1 протирадіолокаційна ракета Х-31П із літака тактичної авіації над акваторією Чорного моря.За попередніми даними, станом на 10.00 протиповітряною обороною знешкоджено 406 засобів повітряного нападу противника по всій території країни:- 199 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) збито вогневими засобами, 169 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ;- 4 балістичні ракети Іскандер-М/KN-23, ще дві – не досягли цілей (локаційно втрачені);- 30 крилатих ракет Х-101; - 2 крилаті ракети Іскандер-К.Зафіксовано влучання засобів повітряного нападу противника у 13 локаціях, падіння збитих (уламки) у 19 локаціях.
🏗 Замість військових — бізнесмени?Луцька міськрада віддала 8 гектарів землі у Дачному, хоча частину цієї території можна було повернути громаді та використати на потреби захисників.🔹 Землю з 2016 року орендує компанія, яка володіє лише 1 га з усієї ділянки. Решта — пуста. На останній сесії міськрада просто погодила зміну орендаря з ТОВ “Грін ріелті” на ТОВ “Біла акація”, не поділивши ділянку.📌 Пропонували логічне рішення — залишити компанії землю під її майном, а решту повернути місту. Вільну територію можна було передати військовим або збудувати для них житло. Але ініціативу не підтримали.🤨 Водночас іншим людям мерія регулярно відмовляє, якщо їхнє майно не займає всю запитувану ділянку. Наприклад, нещодавно знову відмовили громадянину, бо 6 соток залишалися «вільними».🔍 І ще одна цікава деталь — бенефіціарні власники обох компаній однакові. “Грін ріелті”, до речі, вже почало процедуру банкрутства і має чималі борги перед державою. Ймовірно, зміна орендаря — це спосіб вивести активи з-під удару.
Зараз ми коротко розповімо як мер Луцька уже готується до виборівОтже: ❗️Поїздка в Штати для безглуздого піару щоб засвітитись поруч із Президентом США.❗️Спроба залучитись підтримкою молоді, чи то намагання продемонструвати «прогресивний підхід», залучивши студентів до співпраці із міською радою. Чого, чомусь, не робилось протягом попередніх 5 років.❗️Використання адмінресурсу для піару в соціальних мережах❗️Так звана 1000 Поліщука! Показове переживання за бюджетників. Мер вирішує суто для галочки підняти на тисячу гривень (На тисячу, Карл!) заробітну плату працівникам дитячих садочків. ❗️Показовий інтерес до добробуту ВПО, справі до якої за великим рахунком він взагалі не має відношення.❗️Показові фото з дітьми як інструмент політичної агітації. Тут взагалі без коментарів.❗️Надто надмірний піар на допомозі військовим (справді важливій справі), але його допомога нашим воїнам неспідставна із тим наскільки мер на цьому прагне заробити політичні бали, виглядає якось цинічно і зовсім не правильно.
Ви вже знаєте… Санкції, що запровадив проти мене Зеленський — ПРЕВЕНТИВНІ. Бо РНБО та президент вважають, що мої дії можуть «загрожувати національній безпеці» 😱 Визнаю, все, що ви бачите на фото, справді загрожує національній безпеці, але російської федерації. Сьогодні готуємо чергову партію допомоги майже на 30 мільйонів. 🔹50 оптоволоконних FPV-дронів 🔹700 FPV-дронів 🔹Прально-душовий комплекс 🔹Мобільний шиномонтаж 🔹Мобільна ремонтна майстерня 🔹Квадроцикли 🔹Засоби РЕБ 🔹Зарядні станція 🔹Дрони Mavic 🔹Старлінки 🔹Детектори дронів «Ванільний Цукорок» 🔹Дизельні генератори Це все не завдяки злочинцям із влади, а всупереч їм. Сьогодні пів дня я провів у суді, де розглядали мій позов проти Зеленського за незаконні санкції. Бо вони були запроваджені бездумно, незаконно, неконституційно та позасудово. А пояснення — як у дитячому садочку. Санкції були запроваджені превентивно… Скажу відверто, ви своєю бездіяльністю, корупцією та руйнуванням демократії допомагаєте не собі, не Україні, а росіянам. Повітря в Києві за цей тиждень стало затхлим. Тому їдемо туди, де дихається легше, де все ще зберігається єдність. Де точно немає нероб, нелюдів, скотів і чортів. Вибачте за емоції.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
Заява Європейська СолідарністьСьогодні Київська міська рада ухвалила звернення до Зеленського і РНБО з вимогою зняти незаконні позасудові санкції проти лідера «ЄС» П. Порошенка. Це рішення підтримали 69 депутатів різних фракцій, окрім фракцій СН і ОПЗЖ, що вельми показово.Подібні рішення прийняли вже 27 місцевих Рад , обласних і міських, в різних регіонах України.І досі адвокати П. Порошенка і він сам не отримали документів, на підставі яких було введено ці санкції. «ЄС» розглядає їх як політично вмотивований тиск Зеленського на лідера опозиції і розправу з політичним опонентом з метою позбавити Порошенка можливості допомагати ЗСУ і повністю позбавити його права брати будь участь участь в політичному процесі та міжпарламентській дипломатії.Такі дії влади суперечать євроінтеграційним прагненням України і принципам демократичної правової держави.Більше 145 тисяч українців поставили підписи під петицією на імʼя Зеленського з вимогою припинити політичні репресії і вибіркове правосуддя.Дякуємо всім, хто підтримує ключові принципи - Україна має розвиватися як демократична правова держава, в якій неприпустимі авторитарні тенденції і знищення парламентаризму, руйнація децентралізації і терор проти опозиції. Саме про це йдеться в заяві, яку ухвалила сьогодні Київради. Показово, що слуги і ОПЗЖ і в ВР, і в Київраді, і в інших органах місцевого самоврядування створили коаліції , які підтримують авторитаризм влади і антидемократичні дії команди Зеленського. Але ми не дамо їм побудувати в Україні Білорусь чи Росію
‼️Петро Порошенко закликав Зеленського до термінової зустрічі з лідерами парламентських фракцій через загрозу національній безпеці УкраїниКритична ситуація в переговорах зі США щодо угоди про корисні копалини вимагає негайної реакції. Петро Порошенко звернувся до президента Зеленського із закликом скликати лідерів парламентських фракцій, щоб не допустити стратегічних помилок, які можуть поставити під загрозу суверенітет та європейське майбутнє України.✔️Не можна допустити дипломатичного провалу. Вузьке коло переговорників з Офісу президента не справляється з викликами, що може коштувати Україні критично важливої підтримки США.✔️На кону військова та фінансова допомога. Від угоди з США залежить майбутнє нашої обороноздатності, а антиамериканська риторика лише шкодить національним інтересам.✔️Професійне посилення переговорної делегації. Порошенко наголошує, що до переговорів мають бути залучені досвідчені фахівці, а парламент має взяти активну участь у ключових рішеннях.✔️Ініціатива «Європейської Солідарності». Фракція звернеться до Верховної Ради із закликом підтримати офіційне звернення до Конгресу США для збереження стратегічного партнерства та нових пакетів допомоги.✔️Порошенко вимагає термінового засідання парламенту. Верховна Рада має ухвалити офіційне звернення до США та отримати від уряду повну інформацію щодо стану переговорів.Настав час діяти рішуче. Україна не може дозволити собі втратити міжнародну підтримку через некомпетентність влади.
👆 І насамкінець просто прекрасне твердження ДБР щодо дій Порошенка: «У подальшому Законом України «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО)» від 7.02.2019 було внесено до обовʼязку Президента України бути гарантом реалізації такого стратегічного курсу».Ми не зрозуміли, чи це на думку ДБР також було «зрадою», але про всяк випадок радимо ДБР простежити, чи дотримаються на переговорах у Джидді діючі переговорники і посадовці вимог цієї статті Конституції.Нам відомо про ще дві додатково підготовлені підозри, які стосуються діяльності найбільшого приватного донора Збройних Сил – Благодійного Фонду Порошенка, що лише за часи повномасштабного вторгнення надав допомоги ЗСУ на суму 6,751 млрд грн особистих коштів родини Петра Порошенка і їх підприємств. А також фсбшної флешки, яка дивним чином опинилася в руках ДБР під час переговорів з росією в Саудівській Аравії і під яку сьогодні тортурами вибивають необхідні покази в колишніх працівників Державного управління охорони, що перебувають за ґратами з астрономічними заставами. І це на додаток до понад сотні кримінальних справ проти Порошенка, на розслідування яких у влади було шість років, і які де факто розвалилися. Невже це все, що ви назбирали та здатні предʼявити за шість років монопольного «царювання»?Після перерахунку всіх маразмів хочеться зрозуміти, що власне відбувається? Все просто: ДБР та влада заднім числом пробують підвести хоч якесь обґрунтування під очевидно неконституційні санкції проти Петра Порошенка, а також реалізувати свою давню мрію про повну зачистку політичного поля країни від будь-якої опозиції чи навіть критики перед виборами, які за сценарієм влади мають проходити в радянському стилі з одним безальтернативним кандидатом.Для цього найближчим часом буде використано весь арсенал так званої «правоохоронної системи», з використанням максимальної фантазії слідчих та штучного інтелекту за цілковитими російськими лекалами, коли правда і факти не мають жодного значення. Є лише політичне замовлення, яке треба виконати за будь-яку ціну.В цьому випадку суть замовлення: дискредитувати проєвропейського Президента та українського політика Порошенка обвинуваченням в держзраді – статті, яка може бути використана для позбавлення волі і блокування політичної діяльності.
Кафедральна, 13.І знову відмова суду.Що на вашу думку впливає на такі рішення суду?Закон…?Я переконана, що, на жаль, ні. Чому?Пройдуся по обставинам справи.В старому місті, у Луцьку була ділянка. На ній розміщені підвали попереднього будинку, який визначили, як нововиявлену памʼятку архітектури багато уже років тому. Склепіння цих підземель було видно відразу і там навіть виявили скарби, що знаходяться у луцьких музеях. Є багато фото. Попередній власник, мріяв її забудувати. Знаходиться вона прямісінько навпроти костелу і має прекрасну локацію. Він отримав дозвіл на свій проект з умовою - будівництво можливе не глибше 1 метру в глиб ділянки.Міська рада теж встановила обмеження своїм рішенням - дослідити, законсервувати і лиш тоді - надбудовувати. Багато забудовників хотіли б там мати обʼєкт, але після консультацій розуміли, що вкласти туди потрібно не мало. І ось зʼявляється новий забудовник. На його компанію не накладали обмеження рішенням ради, бо у ньому, на жаль конкретно прописали назву організації, зате він вважає себе правонаступником дозвільних документів ііііі… починає будувати. Суд не бачить що котлован на 3 метри, а не на метр.Суд не бачить, що попередній проект відрізняється від цього.Суд вважає, що все нормально і не накладає арешт на дану забудову. Усіх, хто це коментує, представники міської ради, які мали б боротися за культурну спадщину, - називають політичними конкурентами. Міський голова каже, що це краще ніж смітник, який на його думку там був за парканом). Забудовник будує - бо штрафи, що на нього можуть накласти мізерні, а квадратний метр квартир, які уже реалізовуються на сайтах продажу нерухомості - коштує дві тисячі доларів.А наші нащадки ніколи не побачать уже підземель на Кафедральній 13, які точно сполучалися із костелом, ймовірно і з замком, а можливо і з рештою споруд старого міста. Такі справи. На жаль, у нас в Луцьку.#юліявусенко