Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - СОКІЛЬНИКИ 24/7
Añadido 14 jul. 2024

СОКІЛЬНИКИ 24/7

@sokilnyky_24_7
Número de suscriptores: 64
Fotos: 1,890
Videos: 401
Enlaces: 2,520
Descripción:
You can view and join @sokilnyky_24_7 right away.
Fuente

СОКІЛЬНИКИ 24/7 | Підсумок сесії ср:1️⃣ Про укриття.Сьогодні Андрій Коломієць звернувся ...

Logotipo de la comunidad de telegram - СОКІЛЬНИКИ 24/7 СОКІЛЬНИКИ 24/7 @sokilnyky_24_7
3 280 Vistas/Alcance 2025-07-14 17:48 Mensaje №3618
Підсумок сесії ср:1️⃣ Про укриття.Сьогодні Андрій Коломієць звернувся із заявою до сільради з проханням облаштувати укриття в ЖК “Південний”. На сесії голова та секретар повідомили, що цю заяву перескерують в область (ЛОВА чи облрада, не уточнили). На прохання хоча б обстежити підвали - відповіді нема. Хто має це робити - теж не знають. Люди самі готують звернення і збирають підписи.2️⃣ Про спортмайданчик.Є ділянка 20 га біля ЖК “Південний”, де в Генплані вже запланований спортмайданчик. Але сільрада каже - ця земля «зарезервована для захисників». Навіть коли люди готові збудувати майданчик власним коштом і залишити в комунальній власності. Петицію підписало понад 200 мешканців - її просто ігнорують. Владу не цікавить, що захисники теж живуть у цьому ж кварталі й теж підписували цю петицію. Знову все впирається у відмовки.3️⃣ Про підтримку ОСББ.Минулого року обіцяли по 200 тис. грн на резервне живлення для ОСББ. Сьогодні голова каже - грошей нема, що з програмою - не знає, і взагалі «я нічого не вирішую, депутати вирішують».4️⃣ Про потоп у ЖК “Континент”.Затоплені паркінги, пошкоджені електрощитові, люди без світла. А влада грає у “пінг-понг”: депутати - комісія - ДСНС - область - Пустомити. Ніхто не винен, а мешканці тепер самі шукають юристів і готують позови.Інформація від мешканця ЖК “Південний” Миколи Ільчука😡 Замість рішень - тільки відмовки і перекладання відповідальності. А коли незручно відповідати - прикриваються захисниками. Це особливо цинічно.CОКІЛЬНИКИ 24/7 | Надіслати новину