Fuente
Диванна офензива | Відверто я в ахуї як, як бути таким марнославним і пихатим тупим лицем...
332 Vistas/Alcance
2025-06-04 19:08
Mensaje №420
Відверто я в ахуї як, як бути таким марнославним і пихатим тупим лицеміром і настільки не хотіти бути причетним до чогось великого і справжнього, що потенційно може прославити тебе на десятиліття? Тебе навіть більше поважатимуть ніж Байдена і можливо навіть Рейгана. Йому спорт, гольф і тарифи які він весь час скасовує, вся оця мішура важливіші, ніж розйоб імперії зла яку твоя країна все життя сцяла. І дефакто після її розйобу можна ж будувати новий світопордяок і разом нагинати і Китай і Іран. Це ж ще один плюс до твоєї марнославності і пихи, це ще більше козирів до твоєї "геніальності". Но нєт. Треба дрібно підстрати, питати за шмот і видаляти написані капс локом пости з соціалочок. Пісділ, тексес, тексес, вондрфул діл, хюдж амаунт оф велнесс енд моней, мейк бізнес, стоп файр NOW. Господи ну яка ж пустота. Трамп це персонаж нижнього регістру. Як і вся американська псевдокульутра. Відверто не можу вже дивитись оці їхні фільми де браві морські котики когось там нагинають. Морські котики сосуть хуй рижої свині. Фу ну який він жеж ублюдок. Вибачте, але я путіна краще сприймаю і розумію ніж оцей згусток жиру і тупості. З тим виблядком хоч все зрозуміло. А ця мразь може все, може спасти тисячі життів, але нахуй. Буду краще чемпіонат з гольфа чи снукера дивитись. В пеклі такі як Трамп і путін будуть смажитись в одній печі, бо різниці між ними нема. М Р А З Ь.