Fuente
Диванна офензива | Цей чоловік це батя любого з нас. Дідо наших дітей. Заслужений працівн...
243 Vistas/Alcance
2025-04-24 13:40
Mensaje №393
Цей чоловік це батя любого з нас. Дідо наших дітей. Заслужений працівник освіти можливо, або найкращий водій депо. Механік, лікар, затятий рибак, або інструктор з водіння на пенсії.Уявляєте до чого нас довели, що коли ти залишився з одним самсунгом в руках, ти щасливчик, бо ти живий і не втратив двох внуків, рідних брата і сестру 21 і 19 відповідно.Не буде ніякого миру.Не буде ніяких переговорів.Не буде ніякої заморозки.Викиньте це зі своїх голів в кого воно засіло.Буде тільки війна, кров, піт і сльози.Будуть теракти. Наступи і контрнаступи. Будуть горіти ГРАУ, НПЗ і енергетична інфраструктура. Бдуть вибухати зрадники і сраки z-воєнкорів. Будуть горіти москва-сіті і "Піраміди" в Елабузі. Буде рости смертність йобликів, інфляція, дефіцит бюджету і міжетнічна ненависть. "Птахи Мадяра" вже вийшли на плато в -1 рота росіян за добу, результат на який вони планували вийти тільки в червні.Рсійські заводи будуть злітати в повітря, а українські спускатись під землю(вже) де цілодобово будуть клєпатись дрони і БПЛА всіх типів, можливостей і дальностей. Як колись в кібуцах клєпалась саморобна зброя і вибухівка для Хагани і Ірґуна, так і в нас будуть створювати зброю яка змінить все(вже).Нам буде боляче. Страшно і обідно.Але є один плюс - в нас нема іншого шляху. Його просто фізично не існує.Мости до відступу спалені в Бучі та Ізюмі.І буде Перемога. І чия саме => зараз як ніколи залежить ТІЛЬКИ від нас.Від кожного з нас.Тому що ні в кого нема таких Збройних Сил.І нема таких людей, інколи далбайобів звісно, але ж наскільки йобнутих і одночасно ахуєнних.Бережіть себе. Не ігноруйте сигнал повітряної тривоги. І не зайобуйте один одного дурницями, ще встигнете.