Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро Соціальний 🇺🇦
Añadido 11 dic. 2021

Дніпро Соціальний 🇺🇦

@socpolitica_dp
Número de suscriptores: 1 017
Fotos: 7,240
Videos: 183
Enlaces: 1,740
Descripción:
Новини соціальної політики міста Дніпра ➡️ #соцзахист #україна #дніпро #впо #виплати #допомога #новини #діти #батьки #дніпросоціальний #пільги #підтримка #інклюзія #ато #ветеран #українці #гроші #психологія #родина #дніпряни #ПротидіяНасильству
Fuente

Дніпро Соціальний 🇺🇦 | Робимо місто ще красивішим: як розквітає Новокодацький районУ Дніпрі т...

Logotipo de la comunidad de telegram - Дніпро Соціальний 🇺🇦 Дніпро Соціальний 🇺🇦 @socpolitica_dp
307 Vistas/Alcance 2026-04-15 14:34 Mensaje №10813
Робимо місто ще красивішим: як розквітає Новокодацький районУ Дніпрі тривають міські ініціативи #Чистий_Дніпро та #Квітучий_Дніпро. Сьогодні естафету благоустрою підхопив і Дніпровський міський терцентр у Новокодацькому районі 🌱Близько 30 людей (працівники разом із підопічними відділення денного перебування) провели велике весняне прибирання:підмели територію;помили лавочки та вуличні тренажери;впорядкували клумби.Особлива гордість – майбутній квітник! 🌷Відвідувачі терцентру власноруч принесли розсаду лілій, хризантем, півників та кан. Трохи часу і цей острівець буде справжньою окрасою району. Як зазначила заступниця директора, начальниця відділу Дніпровського міського терцентру у Новокодацькому районі Тетяна Литвин, такі щорічні заходи для них вже давно традиційні. Усі працюють із задоволенням, адже з остаточним настанням тепла буде надзвичайно приємно займатися фізкультурою або проводити концерти просто неба, на чистому і доглянутому майданчику.🏠 А одна з активісток-підопічних, пані Галина, поділилася:– Сьогодні ми вийшли прикрасити наш двір. Я колишня дачниця, і хоча зараз сил на великий город уже бракує, тут я з великим задоволенням віддаю частинку своєї енергії. Ми хочемо, щоб територія буяла квітами з весни до пізньої осені, щоб ми могли робити гарні фотосесії та просто радіти красі. Дякуємо трудівникам за покращення нашого спільного дому – Дніпра! 💖