Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Сновської громади
Añadido 14 jul. 2024

Новини Сновської громади

@snovskamr
Número de suscriptores: 5 944
Fotos: 7,020
Videos: 136
Enlaces: 1,280
Descripción:
Діяльність місцевої влади, актуальні події, рішення, ініціативи та оголошення. Будь у курсі життя громади!
Fuente

Новини Сновської громади | Хочу звернутися до жителів Суничненського старостату та надати роз’ясн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Сновської громади Новини Сновської громади @snovskamr
2 120 Vistas/Alcance 2026-01-26 18:10 Mensaje №18592
Хочу звернутися до жителів Суничненського старостату та надати роз’яснення щодо ситуації з гуманітарною допомогою.Коли я розпочала роботу з надання гуманітарної допомоги від ГО «Разом для Сновщини» для старостатів Сновської громади, я неодноразово намагалася зв’язатися зі старостою Суничненського старостату Людмилою Олексіївною, однак телефонні дзвінки залишилися без відповіді. Також здійснювалися спроби зв’язку з діловодом села Низківка — безрезультатно.У той період, коли організація мала транспорт, нам вдалося доставити допомогу в частину сіл Суничненського старостату.На сьогодні ГО «Разом для Сновщини» не має транспорту. Хочу нагадати, що вся діяльність організації здійснюється на волонтерських, благодійних засадах і без фінансування. Саме з цієї причини вчора було оприлюднене оголошення з проханням до мешканців, які мають можливість бути в місті Сновськ, звернутися для отримання допомоги. Наразі це єдина реальна можливість продовжувати видачу допомоги в наявних умовах.Натомість замість співпраці та пошуку рішень зі сторони старостату, було подано скаргу на громадську організацію, яка намагається допомагати людям у межах своїх ресурсів. Гарна спроба! Але замість перекладання відповідальності, я вважаю, що представники місцевої влади мали б докладати зусиль для організації доставки допомоги, а не створювати конфлікти навколо благодійної діяльності…І наостанок.Людмила Олексіївна та нешановне керівництво міської ради, у вас узагалі все гаразд із розумінням реальності? Після мого звільнення ви виплачуєте старості Людмилі Олексіївні матеріальну допомогу (ще один посадовий оклад). За що саме? За те, що люди не отримали кошти?Ну звісно, отримувати 30 тисяч гривень заробітної плати з бюджету можна, а от подумати за людей і допомогти організувати доставку допомогти - на це вже, на жаль, ні часу, ні бажання немає.З повагою, Марія Єфименко