Fuente
Пан Лодзь | spiilka Минулого тижня презентували оновлення для Нетпік. А я, бляха, ...
1 640 Vistas/Alcance
2026-03-11 16:22
Mensaje №838
#spiilka Минулого тижня презентували оновлення для Нетпік. А я, бляха, не встиг запостити, тому тримайте історію про піраміди.Почалося все з того, що на дебрифі Женя Зінгер розказав нам історію про те, як його просили фотографуватись в корпоративній зйомці, показуючи руками піраміду (ту, що була на той момент в логотипі). Піраміда була не ок, і по-хорошому треба було б її прибирати. Але після такої історії ти розумієш, що якщо люди з нею фотографуються – прибрати її буде складно.Тож в першій концепції ми вирішили зберегти піраміду в літері А, тіко зробити це тонкіше (допоміг маестро Раствор) – концепція отримала назву «Star Trek», там теж руками символи показують.А на противагу Стартреку зробили ще один концепт, де вирішили поіронізувати над пірамідою. Тут допомогла Настічка, каже: «Наша ж назва Net + Peak, тобто “Дротяна гора”, ну то давайте зробимо “Дротяну гору”», така собі метаіронія.Потім була презентація, після якої вціліли шрифти, кольори та картка Людини-павука — треба було починати спочатку.Допомогло те, що у Сергія (нашого дизайнера) це була не просто присвята Людині-павуку, це він так на піраміду зверху подивився. Тож ми підхопили цю ідею, і далі вже Ксеня (наша дизайнерка) перетворила піраміду на зірку, запрограмувала ефекти для фото і відео, розробила сітку — і вуаля, піраміда знову в ділі.Подивитись на піраміди можна за посиланням: https://spiilka.com/projects/netpeak