Fuente
Смоловий | Стисло після другого тайму (1:1):• Купа замін. На полі залишився Тіаре...
1 690 Vistas/Alcance
2026-06-20 16:00
Mensaje №9578
Стисло після другого тайму (1:1):• Купа замін. На полі залишився Тіаре, а Захарченко повернувся вже на позицію ПЦЗ (Ольховий, Коробов, Дикий, Малиш, Осипенко, Буяльський, Герич, Волошин, Анхель).• Тіаре традиційно налажав та жорстко привіз. Малиш підстрахував.• Ух, я б на місці киян поки так сильно не підставляв Ольхового пасами назад, але там на місці, звісно, видніше. Тіаре - пожежник.• Анхель - зліва, Малиш - ОП, Герич - нападник.• Перший сейв Ольхового. От за це його і брали, а не для гри в пас біля власних воріт. Дикий не завадив кросу, а центральні захисники діяли за класикою - дивилися.• Нічого не виходить у киян в атаці в перші 15 хвилин. Роль Піхальонка Осипенко не витягує, а Славія щось намагається будувати.• Біда. Травмувався Захарченко. І без того обмежена група ЦЗ стане ще меншою на найближчі дні. Коробов піде грати в центр, Гусєв з’являється на фланзі.• Герич бодай втрачає купу м’ячів, навіть Костюка це бісить. Волошина, Буяльського та Анхеля взагалі не помітно на полі - в атаці немає нічого.• Осипенко теж аут, повертається Рубчинський.• Коробову дісталося. У Динамо в такому темпі скоро закінчаться всі ЦЗ.• Починаю вже засинати на балконі. Нічого не відбувається, окрім пошкоджень та травм. Командна гра виглядає зламаною: вибиті цілі ланки та функції через відсутність кількох виконавців.• Ого. Рубчинський виконав таке, мабуть, уперше в житті: добре проманеврував у центрі поля та віддав ідеальний пас врозріз на Волошина. Назар вийшов віч-на-віч і переграв кіпера (1:1).• Дуже тугий другий тайм. Дуже. Якби в цих футболках грали Полтава, Олександрія чи Верес, то взагалі б не здивувало.• Робота мізків багатьох гравців Динамо не надихає чекати прогресу лише через підвищення фізичної готовності.#ДКемоції #ДинамоСлавія #передсезонка2026