Fuente
Смоловий | Туран здивував, але Костюк - ще більше.Я розумію логіку: Ярмоленка нем...
3 400 Vistas/Alcance
2026-05-03 14:03
Mensaje №9494
Туран здивував, але Костюк - ще більше.Я розумію логіку: Ярмоленка немає сенсу використовувати як бігунка типу Редушка. Відповідно Ярмоленку потрібна «екосистема», а Коробов, як і будь-який учень Костюка, не розуміє логіки та принципів ротацій трикутників з інсайдом та вінгером. Тож наявність у старті Ярмоленка вимагатиме від фулбека вмикання мізків і компенсації простору, коли Андрій зміщується в середину чи опускається під пас у білдапі. Малий це не вивезе. Тому Караваєв у старті, бо він «зрозумілий» Ярмоленку.Коли Міша запитував про склад, я ставив на Коробова, бо тепер хтось має страхувати не лише Андрія, а й Буяльського. Тож Костюк ставить не на надійність сьогодні, а на те, що Динамо забʼє. Психологічна ставка. Інший шок - це чергова поява в старті Буяльського. І тут я вже взагалі не розумію Костюка. На правій половині поля три ветерани зі 100 роками на трьох (Ярмоленко, Буяльський і Караваєв). Там не буде якості без мʼяча, зате буде з ним.Але зазвичай центр усього в киян зліва, де Михавко з пасом і Шапаренко як game engine. Тепер, певно, відмовляться від цієї архітектури на користь більш захисної ролі для Вівчаренка та лонгболів у глибину на Редушка (як раніше загравали Волошина).Слава Богу, що вже може грати Михайленко, бо з Яциком в опорній зоні можна було б просто не виходити на матч.#ДКемоції #ДинамоШахтар #УПЛ