Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 232
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Fuente

Смоловий | ️ Стисло після другого тайму (0:1): • Другий тайм Карпати почали не ме...

Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 680 Vistas/Alcance 2026-04-04 17:04 Mensaje №9456
🇺🇦⚽️ Стисло після другого тайму (0:1): • Другий тайм Карпати почали не менш агресивно. Білдап киян - це пас у боротьбу. • Лол, Піхальонку закидають за спини. Парадокс: гравець, який має виконувати ці передачі, сам змушений на них відгукуватися. Щось точно йде не так. • Костюк продовжує гнати на рефа замість фахових підказок. Схоже, що ниття на флеші в разі невдачі вже готується. • Туго Піхальонок біжить у зону завершення, але лишається на полі. Якщо про тактику - Динамо не потрапляє в зручний сценарій. Склад доволі одноманітний під специфічні функції, тому поки важко. • Динамо не відмовляється від флангів. Схоже, інакше Костюк не вміє. І байдуже, що по такій грі це неефективно. Якщо Динамо Шовковського було обмежене в один бік, то Динамо Костюка - в інший. • Аути Ляха - це прикольно. • Піхальонок лупить замість тонкої передачі. • Хоч би якийсь лівий пенальті не зіпсував гру, бо вона цікава. • Павлік Вітя замість Чебера в Карпат, у Динамо - Михайленко та Волошин. • Ярмоленко ледь не забив після кросу Піхальонка. Майже спрацювала стратегія Костюка з ~10-ї спроби. Перший явний провал Карпат у захисті за 60 хвилин. • Тренер Динамо йде all-in, ставить усе на Піхальонка. Дивимось, чи спрацює. • Ага, Михайленко вийшов “робити Яцика” - переважно паси назад, трохи чорнової роботи і кілька вертикальних забігань. Але хоч проблему Костюк нарешті розпізнав - уже плюс. • Знову претензії в Костюка до арбітра через місце вкидання ауту. • Заміни в Карпат: свіжі ноги в центр і на фланг. Ого, Буяльський замість Піхальонка, який виконав лише один хороший крос за 66 хвилин. Щось у лісі здохло, але це вже як подорожник мертвому. • Карпатам важко тримати інтенсивність, сідають нижче. • Буя стоїть вільний дві хвилини - жодної реакції партнерів. У них у голові лише фланги. • Реально шкода, що гравець із такою якістю відкривань зараз не потрібен Динамо через стиль гри. Ситуація Костюк-Буяльський нагадує те, що зробив Сабо з Гусіним. • Підтримую Співаковського: Пауло Вітор виглядає трохи тупим, чи якось так. • Показово: Буя один у півколі, просить мʼяч униз, а Михайленко подає крос. Бо колись зробив асист із цієї зони і це вже установка. • Пономаренко відверто психує, що Михайленко не Піхальонок. Психує й Костюк. • Але недовго. Мотя забиває свій трудовий гол. Вистраждав, дочекався. Топовий, справді нападницький - як у матчі з Поліссям. Ставка на дальні удари зіграла. • Під крики “чістий гол” і “в футбол нада іграть” від Костюка узькою арбітр скасовує гол. Тепер точно підгорить на флеші. Моті жовта за язик - погане рішення. Уже поплив, аплодує як Ярмоленко. • Велика пауза, кияни йдуть на штурм. • Мотя може й на другу жовту договоритися. Поплив. • Істерика в багатьох гравців Динамо. Відчули себе Поліссям у Житомирі на кілька хвилин. Це корисно. • Сім хвилин у Динамо є. • Костюк сам винен. Замість того, щоб заспокоювати команду, лише підливав олії у вогонь розмовами з арбітром. Та й баг першого тайму не виправив - Динамо все одно циклилося на флангах, хоча могло мати перевагу в центрі. • Мотя, схоже, ще й ударив лежачого. Це теж відповідальність тренера. Істерика має бути в роздягальні. Під час гри треба шукати рішення, а не нити, як Ребров. • Буя був близьким. Момент був. Дійсно якісна навала в девʼятьох.#ДКемоції #ДинамоКарпати #УПЛ