Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 232
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Fuente

Смоловий | ️ Сильно впадає в очі, що Богдан наче розуміє логіку взаємодії трикутн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий Смоловий @smolovyi
2 530 Vistas/Alcance 2026-03-01 07:31 Mensaje №9401
➡️ Сильно впадає в очі, що Богдан наче розуміє логіку взаємодії трикутника, а начебто і не розуміє наступні кроки партнерів. Але я не можу звинувачувати малого. Якщо трикутники - не сучасний футбол, а девіз Динамо - це агресивно та вертикально (і ще щоб швидко думать), то чому дивуватися?Тому порада Богдану та іншим молодим гравцям Динамо: шукайте хороші спеціалізовані сервіси індивідуального аналізу. Вчіться взаємодіяти з простором, читати орієнтири й жести суперників. Інакше можна втратити роки до появи нового ГТ, а то й карʼєру. Он Краснопір почав займатися додатково, і прогрес бачать усі. Він може дати рекомендації.Богдан мене не розчаровує. Мене розчаровує спосіб його використання.Щоб взяти від нього максимум, атаки потрібно заводити з правого флангу. А там у Динамо дві проблеми: • Біловар - поступається Михавку в прогресії (для справедливості: не поступається йому хіба Матвієнко). • Коробов - поки що слабкий у пасі; це фізично сильний профайл із великою HSR-дистанцією, але його чесноти поки в біговій роботі без мʼяча.Як казала моя бабуся: «Одне лічать, інше - калічать». При 0:0 Редушко майже не приносить прикладної користі. На його половині - натовп, бо там мʼяч. За рахунок Богдана шанс на щось отримує права половина поля. Лише після голу, коли Динамо віддає мʼяч, Богдан отримує можливість проявити свої чесноти.Інше розчарування при рахунках 0:0 - Піхальонок.Костюк лукавить. Неможливо грати в «сучасний, агресивний, вертикальний та інтенсивний футбол» із профайлами типу Бондаренка. Так, із Рухом був момент (згаданий вище), коли Олександр увімкнувся і створив передумови для удару Коробова в стійку. Але якщо дивитися останні матчі (збори теж) - там десятки епізодів, де він не встигає, не добігає, не входить у зону завершення.Маємо логічний конфлікт: • Піхальонок потрібен, щоб опускатися в зону правого фулбека і пуляти лівою лонгболи за спини - бо це «сучасно» на думку Костюка • Але Піхальонок не здатен у більшості володінь «сучасно» займати свою зону в атаці. Він хто завгодно, але не вертикальна вісімка у 80% часу (максимум 2-3 епізоди за матч).Тож якщо виділяти дві ключові проблеми Динамо при рахунку 0:0, то це: • необхідність жертвувати Редушком заради Коробова; • необхідність жертвувати кількістю відкривань і HSR одного з інсайдів заради якісних лонгболів Піхальонка, що потенційно цінні, коли Динамо бере паузу та віддає мʼяч після голу.⚠️ Після 1:0, коли суперник втрачає сенс стояти в захисті - описані проблеми зникатимуть. Бо зникатимуть передумови їх виникнення. На що й натякнув поєдинок із Епіком.#ДКмікроскоп