Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 235
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Fuente

Смоловий | Висновок. Ще за Динамо Шовковського Нещерет не демонстрував класу прос...

Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий Смоловий @smolovyi
3 360 Vistas/Alcance 2025-12-26 19:20 Mensaje №9319
👉 Висновок. Ще за Динамо Шовковського Нещерет не демонстрував класу просування, щоб бути надвизчайно ефективним у бий-біжи (як кіпери Кривбасу). Його обирали через відносно більшу готовність у моменті грати коротші сценарії. Проте загалом в Європі Динамо не могло вийти з власної третини під тиском, а в УПЛ усе і так конало проти всіх, хто не Шахтар чи ЛНЗ.Кіпери, які грали в бий-біжи з дитинства, були сильнішими за нього у вертикальних передачах - а це щонайменше 80% ліги.За великим рахунком Костюк звик за роки в U19 до методів схожих до сталого тренду УПЛ в двох базових принципах: - вертикальний пас за будь-якої можливості, тому часто він в боротьбу, що буде програна- звідси завчасне займання зон ймовірного підбирання, тиск на гравців суперника в цій зоні, куди летить цей мʼяч, з метою його якнайшвидше повернути.Це Шахтар ставив на меті продати Судакова, тому до чужих воріт йшли довго та виснажливо. А в командах простіше немає Судакових, тому лізуть не в двері (немає інструментів відкрити), а у вікна - швидше та дешевше. Треба просто розбити скло.Зараз, коли Динамо рухається до вирішення задач методами аграрних колективів, а не Шахтаря, цінність Нещерета (та й кіпера загалом) падає одразу двічі: • вперше - коли Жирона готова ризикнути з Крапивцовим, а Вільярреал - із Кінарейкіним через їхні пасові навички, а Нещерет (Моргун, Ігнатенко) нікому не цікавий (і через вік, і через відсутність цих навичок та перспектив покращення); • вдруге - коли Руслан втрачає надуту конкурентну перевагу над умовним Моргуном у грі внизу в середині вибірки. Зараз для кіпера Динамо головною вимогою є реакція та шот-стоппінг - а тут Нещерет не надто виблискує, і може програти конкуренцію на ізі.Ми сперечалися про це з МСП в останньому випуску ТТТ. Він висловив думку, що Динамо економить на Костюку. Я ж тепер можу довести цифрами: Динамо втрачає з Костюком в цілком конкретних кейсах. Бо кіпери, які не вміють грати ногами, а в футболі Костюка вони й не повинні цього вміти, не будуть цікавими на закордонному ринку. Ще раз нагадаю про Крапивцова та Кінарейкіна. Трубін та Лунін те ж не вихованці Михайлова. Навіть якщо в Динамо зʼявиться талант, йому банально ніде буде себе показати - у динамівській системі гра ногами для кіпера не є предметом особливої цінності. Отже, клуб сам усувається з ринку виховання й продажу власних Крапивцових і Кінарейкіних. І кожен місяць із Костюком (без запиту на виготовлення кіпера з ногами) Динамо втрачає реальні гроші на потенційних трансферах сиреньких воротарів до топ-5 за $0.5-2.5 млн.І тут ми підходимо до глобальнішого. Може дійти до того, що Динамо доведеться самому витрачати на кіперів. Коли гра ногами зведена до ударів від воріт на чужу половину на Мотю, воротар має лише рятувати. Руслан на такого кіпера поки схожий мало: його пост-шот типовий для пост-шотів кіперів грандів:- 2 удари у площину = 1 гол. Тому я вітаю пошук воротаря в межах УПЛ. Можна звернути увагу на власних вихованців, які вже досить стабільні шот-стоппери, хоч і мали та мають проблеми в грі внизу протягом усієї карʼєри.#ДКмікроскоп #Нещерет #УПЛ