Fuente
Смоловий | Стисло після другого тайму (3:0): ⁃ в борделі все стабільно, совають л...
3 850 Vistas/Alcance
2025-10-23 20:55
Mensaje №9219
Стисло після другого тайму (3:0): ⁃ в борделі все стабільно, совають ліжка, Буяльського повертають на праву половину поля, Рубчика - на рідну ліву, забігаючи наперед треба сказати, що не допомогло ⁃ і хай Шовковський бодай ще раз заікнеться, що Динамо чудово готове фізично, як він казав після Зорі, на полі овочі, які не в майстерності поступаються, а в банальній рухливості ⁃ якщо ти рагуль по мізкам, але біжиш, то зажди маєш шанси (УПЛ цього сезону доказ), але ж ніхто не біжить ⁃ колись Костя Вівчаренко вважався витривалим та фізично забалансованим на обсяг футболістом, і от на що він зараз перетворився із лисим фізруком; але до лисого фізрука в Шовковського питань немає…бо Динамо відмінно готове на його думку ⁃ це справді жалюгідно, бо Шахтар хочаб намагається чинити спротив, принаймні є хороший відрізок на старті другого тайму; в Динамо немає ніхєра, суцільна богомерзенна срань ⁃ Ігоре Михайловичу, ну, звільніть нарешті лисого фізрука, може Шовковський зручний, то хай сидить собі далі, але фізрука знайдіть десь в Європі, бо нинішній не розуміє як готувати команду в умовах військового часу ⁃ змінили 5 футболістів - не змінилося нічого… ⁃ Шовковський постійно говорить про майстерність, що він тренує рагулів і дегенератів на його думку; то в мене виникає питання: чому команди з рагулями та дегенератами, що мають тренерів, інколи виграють в більш сильних? бо є ще тактичні моменти, та речі, які допомагають мінімізувати різницю у майстерності двох команд; а що сьогодні було зроблено тренерським штабом, щоб зменшити прірву у індивідуальній майстерності? подивилися 40 хвилин нарізки відео на Wyscout разом із командою? ⁃ мені реально цікаво, якщо керуватися логікою СаШо, то як Динамо примудрилося програти за останні 15 років майже всім найзабитішим командам в Україні, навіть Охтирці, якщо без майстерності неможливо конкурувати, то як, бляха, це вдалося десятку колгоспів в часи Блохіна, Реброва, Хацкевича, Луческу? Як їм вдалося? Вони мали майстерніших виконавців? Ну, точно, це все Тіаре винний, що команда стоїть і не дає опцій для продовження атаки ⁃ після таких безнадійних матчів люди йдуть самі, не чекаючи доки їх винесуть…#ДКемоції #СамсунспорДинамо #ЛігаКонференцій