Fuente
Смоловий | Пушич шукав варіанти покращення гри команди у фінальній третині. Знайш...
5 400 Vistas/Alcance
2025-05-24 13:44
Mensaje №8999
Пушич шукав варіанти покращення гри команди у фінальній третині. Знайшов. Ставив на ОП загалом креативних гравців (Криськів або Марлон). Вони ситуативно могли опинятися ледь не найближче за усіх партнерів до чужих воріт. Але, що траплялося після втрати контролю гравцями Шахтаря? Контратаки. Фулбеки високо. Номінальний опорник високо. Хто має швидко бігти назад? Бондаренко? Судаков? Ну, от вони і набігали.Багато «говорящіх голов» запускають вже тези, що от Шахтар в новому сезоні усім покаже. Можливо вони й праві. Але давайте про ризики. Ми вже переконалися, що Аліссон - геймчейджер. Чувак трахає без презерватива в атаці будь-які форми життя в захисті, не напружуючись. Кевін додав. Щось там спалахнуло в голові Невертона. Егіналду за 15 хвилин ледь не зробив матч проти Динамо. Там дійсно усе виглядає симпатично на папері. Марлон непоганий відрізок навесні видав. Проте, що по українцям? Давайте рахувати: ⁃ Судаков потенційно йде влітку, бо якщо Георгій не поїде кудись в це ТО, проект «Судаков» можна вже закривати, це останній шанс зберігти його карʼєру ⁃ Конопля точно не хоче більше грати в Шахтарі, набридло, він досяг максимуму тут ⁃ Матвієнко втратив амбіції кудись поїхати, вірогідно закінчить, як і Степаненко, поїде в Туреччину в Трабзонспор десь о 2030-му догравати пенсію ⁃ лишаються Бондар (глухий запасний збірної під Забарним), Криськів (що програє в збірній, як опорник усім, а як ЦП поступається навіть молодому Ярмолюку), Бондаренко (занадто низькоінтенсивний гравець для збірної, що програє Шапаренку в будь-якому його стані 24/7, а зараз вимушено викликаний лише через залученість гравців молодіжки на Євро), Назарина (тут взагалі без коментарів поки в нього та тренеру збірної один агент), Швед (теж без коментарів)🚩 Висновок? В сезон 2025/2026 Шахтар вступає з найслабшим складом аборигенів ever! 7 бразильців можуть феєрити і будуть феєрити! Без мʼяча мають ригати українці. Але хто? Хто ці люди? Якщо дійсно Шахтар зацікавлений у списаному з Динамо у свій час Шабанові, то ситуація критична! В останньому турі проти Руху грають Фарина і Назарина в центрі захисту. Цирк!Зараз від Динамо на молодіжне Євро поїде 8-9 українців. Більшість (4-5) за 2-3 роки може почне вливатися навіть до національної збірної. Від Шахтаря їде…хтось може й поїде, але це не точно. Зараз найцікавіше наскільки вимогливим до фізичних можливостей футболістів буде наступний тренер гірняків, якщо вони звільнять обожнюваного в Києві Пушича. Кейс з ван Леувеном і так на поверхні.Щодо киян, то їх гравці можуть ригнути в будь-який момент. Графік це демонструє: Динамо долає найбільші дистанції в УПЛ на швидкості в діапазоні 20-25 км/год. Інша справа чи вони хочуть? А от нинішні лідери Шахтаря не схожі на таких, що хочуть і можуть. Нас чекає ще більш цікавий новий сезон, дай Боже дожити. Секрет Щищенка? Оболонь в хорошому стані. Інгулець теж. Тому вони конкурують в кожному матчі без гіпер якості виконавців та геніального тактичного бекграунду. Карпати та Кривбас додатково підживлюють свої амбіції мʼязами. Ігрові ідеї спираються на конкретні фізичні можливості їх втілити. #ДКмікроскоп #УПЛ