Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий
Añadido 14 jul. 2024

Смоловий

@smolovyi
Número de suscriptores: 4 232
Fotos: 4,540
Videos: 95
Enlaces: 524
Descripción:
⚠️ Founder та CEO #РотаньСтайл | #РотаньНеСтайл
Fuente

Смоловий | Стисло після другого тайму (3:0): ⁃ план чекати доки Бельгія, а точніш...

Logotipo de la comunidad de telegram - Смоловий Смоловий @smolovyi
5 700 Vistas/Alcance 2025-03-23 22:38 Mensaje №8966
🇧🇪 🇺🇦Стисло після другого тайму (3:0): ⁃ план чекати доки Бельгія, а точніше КДБ не здохне загалом дивний, але він читався, бо побудувати щось таке, що збірна грала в останні 30 хвилин Реброву складніше (і не відомо чи під силу), ніж поставити автобус ⁃ ще раз, за смаком, те що відбувається може неподобатись, але нашим тренером обрано сценарій, що в його очах має найвищу ймовірність принести успіх за сумою ДВОХ поєдинків ⁃ нарешті усі побачили, що немає сенсу закидати хуями Довбика, Яремчука чи Ваната, бо проблема не в прізвищі нападника, а в пуляннях мʼяча кудись вперед в боротьбу ⁃ а це вже карвалольчік підвезли, автобус розвалився в доволі простій ситуації, навіть хз на кого одного цей гол повісити, тут питань чимало до 3-4 гравців (1:0) ⁃ ох, залітає другий, тут схоже вже без шансів та без варіантів… (2:0) ⁃ так, це вже кінець, якщо в Лукаку вже були моменти проти Забарного та гол проти Матвієнка, то падає й наш останній бастіон - Сваток (3:0) ⁃ Ребров поставив усе на зеро, поставив усе і програв, не бачив жодних шансів в цієї команди перебудуватися на якийсь інший футбол ще після другого мʼяча, хіба отой момент в Довбика (єдине, що було в матчі) ⁃ головний прокол Реброва та штаба схоже ставка чекати доки не здохне КДБ; коли ти ставиш автобус проти КДБ, то він може грати стоячи (власне і Ванакен, що асистував на другий гол Лукаку); лише більш інтенсивний футбол з великою кількістю перехідних фаз може виснажувати КДБ та Ванакена, а тут обидва простояли увесь матч у нашій фінальній третині; вони так могли ще три тайми простояти ⁃ зараз головне питання чи це максимум ігрових ідей Реброва та вміння адаптуватися до умов, як тренера? Одна з фейкових цитат, що приписуються Черчиллю звучит так: «Якщо країна між війною і ганьбою вибирає ганьбу, вона отримає й війну, й ганьбу»; якось так і вийшло сьогодні, обравши «оборону в Ікарусі з гармошкою» Ребров отримав ганьбу… ⁃ найбільше мене бісить виправдання Реброва про гру два на третій; давайте порахуємо, що з тих, від кого залежало щось із мʼячем грають в УПЛ хіба Калюжний та Судаков (від решти гравців УПЛ нічого глобально не залежало) ⁃ Ребров же сам не схотів викликати умовного Крупського (сказав, що гравців йому і так достатньо, а адвокати казали, що все одно би його не поставили), то навіщо ці сльози зараз? невже Ребров не розумів, що «в автобусі з гармошкою» команда здохне дуже рано, бо навантаження на нервову систему гравців вище? мабуть, розумів, але нічого не зробив, щоб якимось чином цей фактор нівелювати (умовно свіжий Бондар в захист, чи свіжий фулбек з переведенням Зінченка в центр поля, умовний Назарина на позицію в центр замість втомленого Калюжного, тощо) ⁃ якщо Ребров не розумів, що граючи в автобус команда розвалиться в середині другого тайму, то Ребров поганий тренер, бо не зробив достатньо, щоб на це якось вплинути ⁃ я розчарований не стільки підсумковим результатом, а саме тим у який спосіб його не було досягнуто #збірнаемоції #БельгіяУкраїна #ЛігаНацій