Fuente
Slyvka Denys channel SDV | Вітаю!Сьогодні багато хто займається встановленням сонячних станцій та...
7 150 Vistas/Alcance
2026-06-18 10:33
Mensaje №1446
Вітаю!Сьогодні багато хто займається встановленням сонячних станцій та систем безперебійного живлення. Вчорашні електрики, спеціалісти з дахів, сантехніки та і багато хто ще працюють у нашій галузі.Здавалося б, це конкуренти. Але насправді все не так.Багато хто з таких інсталяторів дзвонять мені чи моїм колегам за порадою. І якщо це фізично можливо – завжди отримують наш досвід у свою голову.Чому ж, на відміну від інших галузей, переважна більшість інсталяторів СЕС не тримає в секреті свої знання?Причина проста. За найближчі 10-15 років в цій галузі відбудеться значне масштабування через її розвиток. І чим більше людей буде до цього залучено, тим швидше відбудеться зелений перехід.Тож серед інсталяторів майже немає конкурентів. Для мене особисто всі «конкуренти» насправді колеги. Дякую всім за роботу!Та ділитись потрібно не тільки своїм досвідом, а й чужим. З дозволу «набувача» такого досвіду. І не тільки позитивним досвідом, але й складними моментами.Так от…Про техніку безпеки.Є в галузі спеціаліст з високовольтних систем – Володя – «Світло Є». Він саме спеціаліст з високовольтних акумуляторів. Той ще збоченець в хорошому сенсі. Сам збирає (правильно сказати, що збирав, допоки не з'явилися Biom HV) акумулятори на 700-800 вольт з комірок LiFePo4. Сам робив свою високовольтну BMS… Ну Ви вже зрозуміли… Чел помішаний на цьому! Крутий спеціаліст. Так от… Він передає всім вітання з лікарні!Сильно пошкодив коліно при вивантаженні обладнання!Його посил нам із Вами, шановні читачі – будьте обережні!Ви вже обережні?То будьте ще обережніші!Будь ласка! Благаю!Акумулятори на 16 кВт·год, гібридні інвертори на 50 чи 80 кВт, панелі і так далі – все це важке і габаритне. Не хапайте все, не спланувавши рухи!Якщо Ви робите це системно – купіть хоча б штабелер за 600 баксів. Ну і всякі возики, направляючі і так далі.Дякую!