Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Slyvka Denys channel SDV
Añadido 14 jul. 2024

Slyvka Denys channel SDV

@slyvkadenyschanel
Número de suscriptores: 22 228
Fotos: 393
Videos: 15
Enlaces: 233
Descripción:
Сонячна та вітрова енергетика, теплові насоси та опалення, тепловитрати та економне будівництво. https://youtube.com/@sdvchanel Форум https://t.me/+ib0ObchvwPQwODNi Підтримка каналу https://www.privat24.ua/send/d24b9
Fuente

Slyvka Denys channel SDV | Біом в своєму репертуарі.Там ще більше двіжу! Два дні наради – штук 10...

Logotipo de la comunidad de telegram - Slyvka Denys channel SDV Slyvka Denys channel SDV @slyvkadenyschanel
11 700 Vistas/Alcance 2026-03-27 11:27 Mensaje №1326
Біом в своєму репертуарі.Там ще більше двіжу! Два дні наради – штук 10 напевно. Обговорення в внутрішніх чатах. Рішення керівництва. Як не зіпсувати настрій клієнтам?Піднялись ціни на комірки вже вкотре і потрібно якось це підвищення цін на комірки відобразити в цінах на акумулятори, що прийдуть колись по новим передзамовленням. Типу всім хто вже встав в чергу – ціна стара. Нові замовлення – нова.І знаєте на скільки зросла ціна?На копійки!16 кВт годинна батка була по передзамовленню 1625 а стала 1645. Тобто +20 баксів.Який жах! 😂Тут деякі інші постачальники навалили по 100 баксів навіть на те що вже проплачено і в вус не дують. Ні тобі нарад, ні обговорень… Бери, а як не хочеш то повертаємо передплату і в кінець черги…Акумулятори будуть дорожчати. Це і не дивно. Дорожчає мідь, комірки, логістика через ціну на нафту. Навіть лист сталевий, з якого роблять корпус подорожчав, як і фарба на нього бо зроблена з нафти частково. То ж збільшення ціни на акумулятори на Біомі – символічне. Не варто тих нарад і обговорень. Все одно немає акумуляторів ані краще а ні дешевше. Навіть ціни не викладаю тут – «подорожчання» не варто того. В форумі вони самі все викладуть новий прайс.Одне прохання до Біому! Нам треба більше! Цього року потрібно більше як ні коли. Навіть при закінченні війни (що не факт) наступна зима буде важкою в енергетиці. Дорого і з перебоями. Тож потрібні і 5 і 15 і 16 кВт годин! І високовольтні і низьковольтні! Більше! Більше! Більше!Ми цілий рік облизуємся! Це як прийти в ресторан з зіркою Мішлен, побачити і навіть помацати смачніші в світі страви, а потім чекати… спочатку в черзі, а потім за столиком де приносять по пів порції за раз… Ще і з сусідніх столиків запах іде неймовірний.Так і з акумуляторами – як сусід поставив – потім пів вулиці в очікуванні в черзі на становлення слюнями давляться…Я і сам такий. Четвертий місяць планую додати собі акумулятор ще один. І завжди не вистачає – все в обріз – все для клієнтів!Але як є! І так краще ніж нічого! Сильно краще!