Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Слобожанська територіальна громада
Añadido 06 ene. 2025

Слобожанська територіальна громада

@slobozhanskagromada
Número de suscriptores: 3 622
Fotos: 13,500
Videos: 294
Enlaces: 3,840
Descripción:
Офіційна сторінка Слобожанської селищної ради Наш сайт 🔗: http://slobozhanska-gromada.gov.ua Наша Facebook-сторінка: https://www.facebook.com/slobozhanskagromada

👥 Número de suscriptores

3 622
Promedio/Día:: +6
Promedio/Tiempo:: +11
Promedio/Mes:: +75

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 131
Promedio/Día:: 1,290
Promedio/Tiempo:: 1,071
ERR: 31.23%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 0
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Шановні жителі Слобожанської громади!Щиро вітаємо вас із прийдешнім Новим 2026 роком!🎄У цей непростий для країни час різдвяно-новорічні свята особливо нагадують нам про силу віри, єдність та взаємну 🫶підтримку. Навіть в умовах війни ми зберігаємо людяність, допомагаємо одне одному та продовжуємо працювати заради майбутнього наших дітей. Наша стійкість і відданість рідному краю – це той фундамент, на якому тримається надія на мирне завтра. Саме спільна відповідальність та щоденна праця принесли вагомі 📈результати у 2025 році.Попри виклики воєнного часу, Слобожанська громада не зупинилася в розвитку. Ми відкрили басейн, де, зокрема, проходять реабілітацію наші захисники. Реалізували важливі 👥соціальні проєкти: капітально відремонтували дитяче відділення Центральної лікарні та Центр «Милосердя», а будівництво нового ЦНАПу вже добігає завершення.Ми продовжуємо дбати про комфорт 👥жителів: оновлюємо дороги, електромережі та інфраструктуру. Важливим кроком для молоді стало відкриття нової філії центру «Смарт». Кожен реалізований проєкт – це доказ того, що жодні випробування не здатні зупинити наше прагнення до розбудови.Ці зміни стали можливими завдяки згуртованості громади, мужності захисників і захисниць, самовідданості медиків, 🎓освітян, комунальників та волонтерів. Дякую кожному, хто своєю працею тримає тил і наближає Перемогу. Вірю, що наша єдність і надалі буде тим джерелом сили, яке веде нас до відновлення.Нехай Новий рік принесе Україні справедливий мир, а Слобожанській громаді — процвітання та впевненість у майбутньому. Бажаю кожній родині здоров’я, затишку, добробуту та незламної 🗺надії!З повагою, селищний голова Іван Камінський та депутатський корпус Слобожанської селищної ради🇺🇦
Нові можливості для активних: оновлено простір молодіжного центру «Смарт»💡 на ж/м «Молодіжний»📍Житловий масив «Молодіжний» Слобожанської громади зміцнює статус сучасного осередку активного життя. 30 грудня молодіжний центр «Смарт» зустрів відвідувачів у оновленому форматі – тепер він став ще комфортнішим та функціональнішим. Центр, який відкрив свої двері ще влітку, вже встиг стати справжнім «місцем сили» для місцевих юнаків та дівчат, перетворившись із звичайного приміщення на сучасну платформу для ідей, навчання та змістовного дозвілля.На відкриття завітали 👥працівники відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики на чолі з начальником Юрієм Мельником.Створення та постійний розвиток таких локацій підкреслює стратегічну важливість молодіжної політики в нашій громаді. Це не просто облаштовані кабінети, а територія самореалізації, де молодь може навчатися, обмінюватися досвідом та брати безпосередню участь у житті свого селища. Підтримка молодих людей є важливою інвестицією у майбутнє, адже саме через такі простори, як 💡«Смарт», формується нове покоління відповідальних лідерів та фахівців.Оновлення центру наочно демонструє, що запити молоді на якісну неформальну 🍏освіту та сучасний відпочинок є важливими для влади. Такий системний підхід створює середовище, у якому хочеться залишатися, розвиватися та спільно будувати успішну громаду. Адже дієва молодіжна політика – це не декларації на папері, а конкретні справи та умови, у яких народжується майбутнє.👥Пам’ятаймо: підтримка активної молоді сьогодні – це запорука процвітання всієї громади завтра!🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
У Слобожанській громаді відкрили Центр «Милосердя» 26 грудня у селищі Слобожанське відбулася знакова подія – урочисте відкриття Центру «Милосердя» Слобожанської селищної ради. Цей сучасний безбар’єрний простір об’єднав під одним дахом ключові соціальні установи громади для надання якісних та доступних послуг 👥жителям.На урочистому відкритті були присутні голова Слобожанської громади Іван Камінський, начальник Дніпровської районної військової адміністрації В’ячеслав Мамонов, секретар Слобожанської селищної ради Людмила Лагода, перший заступник селищного голови Ігор Шаповалов та заступники селищного голови, депутатський корпус та виконавчий комітет, громадськість, керівники виконавчих органів, структурних підрозділів селищної ради та комунальних закладів, жителі громади.Шлях до створення єдиного соціального хабу розпочався у 2023 році з ремонту приміщення у межах проєкту ПРООН. У вересні 2024 року, за підтримки Уряду Канади, було відкрито Простір соціальної адаптації та життєстійкості. Протягом 2024–2025 років будівля пройшла масштабну реконструкцію: від капітального ремонту покрівлі до будівництва 🏬прибудови з ліфтом для забезпечення безбар’єрного доступу маломобільних груп населення. Сьогодні це повністю оновлена офісна будівля з модернізованими мережами, комфортними робочими зонами та сучасним обладнанням.У приміщенні хабу відтепер розмістилися Управління соціального захисту населення, Центр надання соціальних послуг, Служба у справах дітей, Відділ охорони здоров’я та Простір соціальної адаптації. Центр «Милосердя» орієнтований на підтримку різних категорій громадян: людей старшого віку та осіб з інвалідністю, ветеранів та їхніх родин, внутрішньо переміщених осіб, сімей з дітьми. Усі ці служби об’єднані в одному сучасному безбар’єрному приміщенні для зручності відвідувачів.Звертаючись до присутніх, голова громади Іван Камінський зазначив: «Я щиро вітаю представників соціального захисту та інших соціальних напрямків із тим, що у вас нарешті є власне приміщення. Це простір, де ви зможете надавати якісні послуги нашому населенню в гідних та комфортних умовах. Бажаю всім нам плідної роботи, наснаги та, найголовніше, якнайшвидшої Перемоги нашому народу!». До привітань на адресу громади долучився і 👤начальник Дніпровської РВА В’ячеслав Мамонов, який відзначив важливість появи такого об’єкта для розвитку соціальної інфраструктури району.Під час заходу Іван Камінський відзначив нагородами представників ТОВ «Сакті Плюс», фахівців з технічного нагляду та спеціалістів селищної ради за високу якість виконаних робіт. Освятив нову будівлю та благословив колектив на добрі справи протоієрей Сергій Крамаренко, настоятель храму Святої великомучениці Варвари. Символічним моментом відкриття стало перерізання стрічки, який здійснили Іван Камінський, Людмила Лагода та директорка ЦНСП Любов Бут. Далі всіх гостей було запрошено на екскурсію будівлею.Центр «Милосердя» – це простір, де кожен житель Слобожанської громади може знайти підтримку, захист та професійну допомогу.🖼 Більше фото за посиланням.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Вийшов грудневий випуск «Слобожанського Вісника» — підсумковий номер 2025 року, наповнений важливими подіями, рішеннями та святковим 🙂настроєм.Грудневий випуск традиційно об’єднує ключові підсумки місяця, стратегічні рішення для майбутнього та матеріали, присвячені різдвяним і новорічним святам у Слобожанській громаді.📌У грудневому номері ви знайдете:🟡Матеріал про затвердження бюджету Слобожанської селищної ради на 2026 рік — ключові цифри, пріоритети та напрямки розвитку громади.🟡Урочисте відкриття модернізованого дитячого відділення Слобожанської центральної лікарні — приклад інвестицій у здоров’я та майбутнє дітей.🟡Спортивні здобутки громади — перемоги волейболісток, підсумки спортивного року та визнання кращих.🟡Святкові події громади — різдвяні заходи, культурні ініціативи, активності для дітей і молоді.Окрема родзинка випуску — новий 🗓календар на 2026 рік, створений спеціально для жителів громади. Він стане зручним щоденним помічником та корисним доповненням для кожної родини.📄Наклад 1000 примірників буде безоплатно розповсюджено серед жителів населених пунктів громади:Слобожанського, Степового, Балівки, Орільського, Олександрівки та Василівки.Нехай новорічний «Слобожанський Вісник» стане для вас джерелом корисної інформації, натхнення та віри в спільне майбутнє!🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Діалог💬 з громадою: в Балівському та Орільському старостинських округах відбулися зустрічі селищного голови з жителями🗓23 грудня в Балівському та Орільському старостинських округах відбулися зустрічі селищного голови Івана Камінського з громадськістю. У заходах взяли участь перший заступник голови Ігор Шаповалов, заступниці Світлана Вусик та Олена Вергейчик, старости округів, представники депутатського корпусу, духовенство та місцеві жителі. Такий представницький склад дозволив забезпечити всебічний розгляд нагальних питань життєдіяльності територій.Ключовою темою зустрічей стало інформування селищного голови про роботу на території округів та наголошено про участь мешканців у формуванні планів на наступні роки. Зупинився💬 Іван Камінський і на реалізованих проєктах та окреслив виклики, які вдалося подолати протягом останніх п’яти років.Важливою частиною нарад стало живе спілкування з населенням. Жителі мали змогу особисто надати пропозиції та поставити запитання керівництву громади та отримати фахові відповіді на теми, що їх турбують. Прямий діалог дозволив владі безпосередньо почути запити людей, а жителям – отримати актуальну інформацію про плани подальшого розвитку📈 територій.Такі наради демонструють прозорість роботи місцевого самоврядування та допомагають оперативно розв’язувати проблемі питання на місцях. Спільна робота посадовців, депутатів та громадськості вкотре підтвердила, що пряма комунікація💬 є основою ефективного управління громадою.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Слобожанська громада – абсолютний 🏆чемпіон: як виглядає спортивний тріумф 2025 року🗓23 грудня відбулася звітна конференція громадської організації «Дніпропетровська територіальна організація ВФСТ «Колос» з нагоди підбиття підсумків діяльності територіальних громад Дніпропетровської області у сфері фізичної культури та спорту. У заході взяли участь представники Дніпропетровської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування та відділення Всеукраїнської асоціації громад, Дніпропетровської обласної військової адміністрації, обласних профспілкових організацій, а також делегації територіальних громад області.Слобожанську громаду представляли👥 селищний голова Іван Камінський, начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Юрій Мельник та директор КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» Анатолій Нечипорук.Під час заходу громадська організація «Дніпропетровська територіальна організація ВФСТ «Колос» в особі голови організації Миколи Береста підбила підсумки роботи за 2025 рік та відзначила переможців і призерів, лауреатів всеукраїнських і обласних спортивних змагань.Зі словами 💬вдячності до учасників заходу звернулися начальниця управління молоді та спорту Дніпропетровської ОВА Юлія Скляр, керівниця управління культури й спорту Дніпропетровської обласної ради Лілія Гиренко. Також відзначали представників громад почесними грамоти та пам’ятними відзнаками голова Дніпропетровського обласного об'єднання Профспілок Анатолій Яловий та начальниця відділу молоді, спорту та гендерної політики управління з питань культури та спорту виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради Вікторія Возна.За підсумками року Слобожанська громада була відзначена:🟡Кубком «Вдячності» за активну участь в спортивно-масових заходах та змаганнях;🟡Кубком за І місце в загальнокомандному заліку змагань за програмою обласних спортивних ігор;🟡Кубком за яскраве проведення спортивних заходів та змагань;🟡Кубком за І місце в загальнокомандному заліку змагань під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць»;🟡Кубком «Золоте перо» за найкраще висвітлення спортивно-масових заходів та змагань в засобах масової інформації;🟡Кубком «Гордість Дніпропетровщини» за яскравий виступ на Всеукраїнських спортивних змаганнях серед кращих громад України;🟡Кубком «Кращий спортивний захід 2025 року» за яскраве проведення спортивних масових заходів та змагань.Окремо відзначено селищного голову Івана Камінського 🥇медаллю Всеукраїнських спортивних змагань серед голів, заступників голів, старост сільських, селищних та міських територіальних громад України в м. Берегове та як срібного призера з більярду цих змагань. Також – почесною відзнакою за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту серед населення. Під час заходу за активну діяльність, спрямовану на розвиток і популяризацію фізичної культури та спорту серед населення було нагороджено директора КЗ ССЦФЗН «Спорт для всіх» Анатолія Нечипорука. Кубок «Кращий тренер 2025» отримав тренер з волейболу Слобожанської ДЮСШ Святослав Дубовиченко.Сьогодні ⚽️спорт є важливою складовою формування позитивного міжнародного іміджу держави, основою зміцнення здоров’я суспільства та нації, а відтак, і стабільного економічного розвитку. Спорт згуртовує, надихає та мотивує до нових досягнень і перемог.🖼 Більше фото за посиланням.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
«Мистецтво Різдва»🌙: у Слобожанському відбувся святковий концерт школи мистецтв20 грудня у стінах 🎓Слобожанського ліцею розгорнулося справжнє різдвяне дійство. Вихованці та педагоги Слобожанської школи мистецтв презентували святкову програму «Мистецтво Різдва», яка об’єднала учнів, батьків, викладачів та жителів громади.Вечір розпочався під урочисті звуки оркестру, що створили в залі настрій затишку та різдвяної магії. Цей концерт став не просто святковим заходом, а творчим звітом школи – яскравим підтвердженням таланту дітей, професіоналізму наставників та міцної підтримки родин.З вітальним словом до присутніх звернулися начальник відділу культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики селищної ради Юрій Мельник та директорка Слобожанського ліцею 👤Лариса Невесела, яка гостинно прийняла творчу родину в стінах закладу.Керівниця закладу освіти привітала гостей та учасників, підкресливши, що двері ліцею завжди відкриті для таких творчих ініціатив, адже співпраця між закладами освіти та культури робить громаду сильнішою.Програма вечора вражала різноманіттям:🟡Світлі емоції дарували хори «Voiceland» та «Квітка надії».🟡Колоритними виступами запам’яталися ансамблі піаністів, бандуристів, скрипалів, саксофоністів та гітаристів.🟡Вокальну майстерність продемонстрували Софія Десятирик, колективи «Нотка» та «Гран-прі».Зі сцени лунали українські колядки та світові різдвяні хіти – від класичного звучання до сучасних інтерпретацій. Особливим сюрпризом став виступ ансамблю освітян Слобожанського ліцею «Експромт», що став символом міцної дружби та творчої співпраці.Фінальним акордом, що об’єднав усіх присутніх, став виступ зведеного 🎤хору. Директорка школи мистецтв Оксана Маркіна подякувала зі сцени всім, хто підтримав цей захід та допоміг його реалізувати: «Для нашої школи цей концерт не просто святкова подія, а щира розмова мовою мистецтва. Я безмежно вдячна нашим талановитим дітям за їхню працю і світло, яке вони дарують зі сцени, педагогам – за професіоналізм і відданість справі, батькам – за постійну підтримку, Слобожанському ліцею – за теплий прийом і справжнє партнерство. Дякую Слобожанській селищній раді та всім комунальним закладам, які доклали зусилля, щоб ця подія відбулася. Саме в такій єдності народжується справжнє мистецтво Різдва». Концерт залишив у серцях відчуття єдності та надії, нагадавши: через дитячу творчість і спільні цінності плекається наша віра у світле майбутнє.🖼 Більше фото за посиланням.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Волейболістки🏐 Слобожанської громади здобули перемогу на обласному чемпіонаті19 грудня у 📍спортивному комплексі «Слобожанський» відбулися фінальні змагання чемпіонату області з волейболу серед дівчат 2009 року народження. Подія зібрала три найсильніші команди регіону та стала яскравим прикладом сили командного духу, наполегливості й спортивної майстерності.У фіналі 👥зійшлися: «Тайфун» – ДЮСШ Слобожанської селищної ради, «Альтаїр» – Черкаська ТГ, ДЮСШ з міста Павлоград.Матчі проходили в напруженій боротьбі, з високою інтенсивністю та вирішальними розіграшами. За підсумками фінальних ігор перемогу🎉 здобула команда «Тайфун» ДЮСШ Слобожанської селищної ради, виборовши звання чемпіонок Дніпропетровської області. Друге місце посіли дівчата з Черкаської громади, а бронзовими призерами стали ДЮСШ з Павлограду.Також було відзначено індивідуальними відзнаками:Краща нападаюча – Вікторія Мирошніченко (ДЮСШ м. Павлоград);Краща захисниця – Діана Мороз («Альтаїр», Черкаська ТГ);Краща пасуюча – Софія Петриченко («Тайфун», ДЮСШ Слобожанської селищної ради);Краща гравчиня турніру – Поліна Карпенко («Тайфун», ДЮСШ Слобожанської селищної ради).Ця перемога – вагомий результат системної роботи та підтримки розвитку спорту в Слобожанській громаді. Вітаємо спортсменок і тренера та бажаємо впевнено рухатися до нових звершень📊!🖼 Більше фото за посиланням.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube
Застосунок 112 вже доступний для завантаження🔍 МВС розробило офіційний сервіс екстреної допомоги, який може працювати навіть без мобільного зв’язку.У критичній ситуації ви телефонуєте через додаток - і оператор 112 сам оцінює ситуацію та спрямовує на місце рятувальників, поліцію, медиків та/або газову службу.❗️Важливо: перед початком користування обов’язково авторизуйтеся. Коли застосунок 112 може бути особливо корисним?✓ у підвалі чи в укритті, де є Wi-Fi, але немає мобільного сигналу;✓ у районах зі слабким або нестабільним покриттям;✓ під час аварій чи перебоїв у роботі стільникових мереж.Ми будемо розширювати функціональність «112». Серед наступних кроків - опція виклику жестовою мовою, щоб сервіс був максимально доступним для всіх користувачів.112 - це про можливість отримати допомогу за будь-яких умов. Навіть коли інші канали зв’язку недоступні.📌 Усі персональні дані захищені.Застосунок відповідає державним стандартам кібербезпеки. Дані використовуються виключно для обробки екстрених викликів.Завантажуйте застосунок 112 Ukraine:Операційна система iOSОпераційна система Android
Відбулася 53 сесія VIII скликання Слобожанської селищної ради🇺🇦18 грудня відбулося пленарне засідання 53 сесії VIII скликання Слобожанської селищної ради під головуванням селищного голови👤 Івана Камінського.Перед початком засідання до депутатів завітали представники Національної організації скаутів України – «Юні скаути» Слобожанського ліцею та Скаутське об’єднання «БАФ» з селища Обухівка. Вони передали Слобожанській громаді Вифлеємський вогонь миру як символ віри, надії, взаємної підтримки та єдності у непростий для 🗺країни час.Учасники пленарного засідання хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих у російсько-українській війні, зокрема Героїв Слобожанської громади, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.У ході засідання депутати розглянули 🗒рішення, що стосуються організації життєдіяльності громади, фінансово-економічної стабільності, розвитку соціально-гуманітарної сфери, підтримки комунальних закладів і підприємств, а також управління майном та ресурсами громади. Центральним питанням стало затвердження Бюджету Слобожанської територіальної громади на 2026 рік. Окрема увага була приділена плануванню роботи на наступний рік та забезпечення безперервного функціонування усіх галузей в умовах воєнного стану.Усі проєкти рішень були попередньо опрацьовані на засіданнях постійних 👥депутатських комісій. Сесія проводилась з відеофіксацією та з дотриманням принципів відкритості, прозорості й колегіальності у діяльності органів місцевого самоврядування.🌐Сайт 🌐 Facebook 🕊Instagram📹YouTube