Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Скільки-скільки?
Añadido 14 jul. 2024

Скільки-скільки?

@skilkyskilky
Número de suscriptores: 3 444
Fotos: 260
Videos: 38
Enlaces: 441
Descripción:
Ненудна статистика про життя країни. На сайті skilky-skilky.info нудніше і детальніше. Реклама - @s_lidiia
Fuente

Скільки-скільки? | Сьогодні річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Пройшло 40 років. І куп...

Logotipo de la comunidad de telegram - Скільки-скільки? Скільки-скільки? @skilkyskilky
2 100 Vistas/Alcance 2026-04-26 19:47 Mensaje №595
Сьогодні річниця аварії на Чорнобильській АЕС. Пройшло 40 років. І купа розмов про ядерну безпеку, екології і оце все. Але взагалі не згадують один момент: гроші. БАГАТО ГРОШЕЙ 😳. Скільки держава втратила через цю аварію і скільки витратили внаслідок неї за 40 років. Оцінити все нереально. Тож три цікаві цифри:1️⃣ До 30-річчя аварії була національна доповідь на 350 сторінок "25 років Чорнобильської катастрофи. Безпека майбутнього”. І серед іншого там рахували, що прямі і не прямі збитки – $198 млрд. В доповіді порахований мізер по балансовій вартості. Лише "ось ми витратили на техніку для подолання наслідків і ось озером там не можемо користуватися"Пільг і різних виплат, наших хвороб, екології тут не має. Це ще сотні мільярдів. Навіть з тих балансових розрахунків пройшло вже 15 років. Нині це інші суми, інші ціни ринкові. Врахуйте інфляцію і там космічні ціни будуть. 2️⃣ На цей рік на різні виплаті і пільги “чорнобильцям” заплановано 27 млрд грн. Лише 2026 рік. І так попередні 40 років. 3️⃣ Нині звучить не як ого. Але це зараз. Чорнобиль був колосальним гальмом держави після відновлення незалежності. Різні видатки в окремі роки сягали 10% держбюджету 🤯Ми мало говоримо про це. Мало. І мало рахуємо.@skilkyskilky | Дискусія і обговорення