Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Під Скелєю
Añadido 14 jul. 2024

Під Скелєю

@skevic
Número de suscriptores: 5 511
Fotos: 1,870
Videos: 172
Enlaces: 2,009
Descripción:
twitch.tv/skevich_

👥 Número de suscriptores

5 511
Promedio/Día:: +13
Promedio/Tiempo:: +76
Promedio/Mes:: +115

📊 Mensajes por Día

5.6
Último día: 5
Promedio semanal: 6
Promedio por día: 5.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,850 26-06-15 12:08
ЗБІР НА ПОТРЕБИ ЗСУЗбираємо на 65 ОМБр та 225 зенітно ракетний полк.Нам потрібні ПНБ(260к) та докинути на машину для ПС(50к, це для батька jo_jo_white)Якщо зможемо зібрати більше за короткий проміжок часу, то будемо збирати на ремонт для машини наших морських піхотинців, у них було пряме влучання в тачку, але водій встиг відреагувати і врятувати життя особовому складу. В цей раз у нас всі призи будуть на аукціоні, бо багато людей відмовляється від того щоб забирати свої призи, коли виграють в розіграші. АУКЦІОН ПЛАНУЄТЬСЯ НА ПʼЯТНИЦЮ !!!(19 число) з лотів 100% буде:-Картина Dark Souls з символікою Трійки-Залишок мерча підрозділу Дацика та мерча з марафону Резіків.-Листівки від Сед Світа з автографом Do Sliz та їх барабанщика і самого виконавця-Купон на курс в одну з найтоповіших шкіл дронів в Києві Dragonsky, де один з тестових днів я буду літати разом з вами.-Все що знайду в хаті.Посилання на донатКонвертБанкаТакож якщо хочете закинути кріпту - пишіть @Skevich1P.S.Призи за попередній збір на руках, я спробую вночі обрати переможців і до кінця тижня все повідправляти <3
👁 2,460 26-05-28 14:34
Скелясті, вже говорив на стримі, але тепер пишу тут. Моя історія з коментуванням йде на паузу, з сьогоднішнього дня я перестаю коментувати доту професійно(як би ви не рофлили над цим). Я дуже вдячний Мейнкасту за цей шлях, завдяки більшості знайомих і колег на студії я став тим ким є зараз, окреме дякую Олсі, бо завдяки йому у мене зʼявився друг і людина в якої я можу запитати щось і мені завжди дадуть потрібну мені пораду/відповідь. Також хочу подякувати Батьку кіберспорту, спорту, коментуванню всього, а саме Вілату - ця людина помітила в мені щось і вирішила протестувати мене в ролі коментатора і хоч не зі сцени, але я зміг покоментувати фінал ТІ. Дякую всім колегам з якими познайомився, які направляли мене. Величезне спасибі керівництву, яке йшло на зустріч, навіть коли у нас розбігались погляди на ту чи іншу ситуацію. Ну і спасибі вам, людям які підтримували і критикували, без вас я би не дійшов до того рівня на якому міг коментувати найвідповідальніші матчі, я правда марю надіями що в доті щось зміниться і я захочу повернутись, але наразі для мене ця дисципліна відходить на задній план. Я все ще буду радий відвідувати шоу-матчі, благодійні івенти які буде реалізовувати Мейнкаст.З завтрашнього дня можете вітати мене як фуллтайм стримера і (не)професійного гравця в дедлок, дякую вам.
👁 2,120 26-05-25 18:44
Чат! ЛУМА НА ФАНКОНІ 🥹 🥹6-7 червня наш стенд можна відвідати на FanCon!Для мене це легендарна подія та здійснення мрії, бо за цим фестивалем я слідкую ще задовго до того, як почала стрімити. А зараз я неймовірно рада, що можу бути присутня там як Втубер, адже це стало частиною мого життя. Ми супер жоско підготувались з Лумоботами, за що їм величезне дякую.Вони зможуть зорієнтувати вас та розповісти про наше комюніті. Окрім Лумоботіків біля мого стенду будуть пару годин тусити Олсіорич і Скевіч, помучайте їх !! Також зі мною можна буде поспілкуватись через екран монітору! (Фізично я не буду присутня, я ж віртуальний стрімер 😇)Ще я буду виступати з лекцією про ВТУБ!!! о котрій саме годині зорієнтую пізніше.. А ЩЕЕЕЕ я підготувала для вас Мерч! Нарешті офіційний. футболки, брелки, значки і тд! ( зараз буду випускати тікітоки про деталі, тому не пропустіть)Буду рада вас всіх бачити, робіть будь ласка фоточки відоси, присилайте мені. Для мене це дуже важливо 🥰Я вас дуже ціную, сподіваюсь завітаєте до нашого стенду !
👁 2,770 26-03-23 21:22
По Crimson Desert:Награв у гру 13 годин. Думка про гру змінилася в кращу сторону, але чи готовий я віддати за неї 2500 грн - все ще ні.У цій грі накліпали дуже багато механік із безлічі ігор. Із того, що я побачив і підмітив: Зельда, Асасін, ККД, Вітчер, Вуконг, Скролс.Отже, по самій грі: мені подобається візуал. Я не вважаю, що він неймовірний, як всі описують, не вважаю, що він інноваційний і захоплюючий. Як на мене, він просто гарно зроблений. Видно, що з самого початку планувалась ММО, бо там полюбляють накидати дуже багато частинок на ефекти, щоб бойовка виглядала ефектно, але при цьому можуть економити на деталізації деяких текстур.Сама по собі бойовка непогана, але на 13-й годині я не можу сказати, що у мене є «01203102312030 комбінацій», як це було заявлено. Є приблизно 5–7 ефективних комбінацій ударів - і на цьому все.І тут ми переходимо до найцікавішого (ні, не сюжет і не діалоги) - дослідження гри, всесвіту. У грі є безліч моментів, які ти можеш дослідити і використати на свою користь, і це є найцікавішим у цій грі. Оскільки тут дійсно є що робити: є що пошукати, є багато прикольних речей. Можна і на ведмеді покататись, і замок захопити, і селище розбудувати, і просто по деревах лазити. Загалом - роби що хочеш, це дійсно крутий sandbox.ДАЛІ ДО МІНУСІВ, ЯКІ ВІДЛЯКУЮТЬ:Початок гри - душна, посна хуєта: починаючи з туторіалу, закінчуючи прологом і нестачею механік, які, як на мене, розкриваються нерівномірно. (Я дізнався, що можна робити осади, після того як вручну зачистив локацію з 500 мобами. ДЯКУЮ РОЗРОБНИКАМ ????????)Оптимізація, як на мене, зроблена не найкращим чином. Я зі своїм ПК не можу дозволити собі пограти в гру на гарних налаштуваннях у 60+ FPS, бо у мене просто фрізи і сиплеться картинка.ВИСНОВОК:У грі є дуже багато речей, які цікаво досліджувати. Я дійсно прокидаюсь із думкою про те, що мені цікаво подивитись, що там буде далі. Але, на жаль, усе це впирається в погано пророблені базові речі, які я хотів би, віддаючи (як на мене) великі гроші за гру, бачити якісними.Тому якщо у вас є бажання пограти у велику, дійсно велику гру на 50+ годин, із яких перші 10 розробник буде вводити вас у курс справи - можете витрачати гроші. Але моя порада не змінилася: чекаємо патчі, чекаємо знижок, а потім сміливо купуємо і насолоджуємось гарно зробленою грою.Кінцева оцінка 6.5/10
👁 2,540 26-03-09 23:00
Побігав я в дуо маратон трішки сьогодні з Іхкуном. Цікава гра, але розробник - гандон:Плюси:-Розвиток фракцій(акаунта)-Механіки -Відчуття зброї-Події на мапі/пазли/лутінг складова як на мене краще продумана і забаланшена ніж в арк.Мінуси:-Ну душить кислотність, хто б що не казав за нью теч, майбутнє і тд, ну душить, навіть я звикши трішки підвтомлююсь граючи в гру-Єбанутєйше ттк, у тебе немає ніякого захисту від того що тобі в спину зарядять два тіпа з авп і покладуть тебе-Відношення розробника до стандартних речей(я не можу швидко продати предмет, я не можу швидко купити предмет, UI в плані використання інвентаря як на мене погано зроблений. -Поскиглю за оптимізацію, бо я не думаю що з таким графлом я повинен жерти гівно в 100 фпс.Висновок:Дуже прикольний екстракшн для поціновувачів пвп, бо гра починає розкриватись тільки на третій локації, з мінусів на ній, переважно пвп в закритій місцевості, таке відчуття ніби розробник захотів дати щось прикольне, нове щоб тобі граючи в паті було цікаво щось бігати і робити і кожна сесія була "унікальна" тобі дійсно розробник кидає ось цю палку ковбаси на початку даючи квести і пояснюючи всесвіт що ти можеш піти туди, отут є такий прикол, а там такий, але я думаю що все буде сходитись в результаті в зарубі за хай тір лут в топ локах і спотах. Щоб я обрав між арк рейдерс і маратон ? Це максимально різні ігри, жанр екстракшена це дууууже маленька частина яка поєднує ці дві гри, думаю що обидва розробник прямо зараз в цю секунду повинні пиздити плюси конкурентної гри.Дякую за увагу, всім добраніч
👁 2,330 26-02-25 16:48
Скелясті, дуже довго обіцяв, дуже довго робили, дуже багато проблем спіткало при підготовці цього марафону(серії стримів по проходженню Resident Evil), але ми(Лума) це зробили. На жаль, в цей раз без трейлеру, бо просто не встигаємо все зробити, оскільки реліз нової частини 27 числа, а я паралельно ще працюю, то в цей раз трішки вас обʼїв. Проходити гру я буду вперше, велике прохання не спойлерити, але підказувати з головоломками, бо я тупий. Я знаю, що вже всі пройшли на своїх стримах всі резіки, підготувались до виходу нової частини, тому якщо ви вже все подивились і вам нудно буде переглядати саме моє проходження - потерпіть, бо завтра буде вечірній по стрес тесту Маратона 😎. Проходження резіків буде після тесту Маратона відразу ж. Хотів би окремо подякувати Лумі, бо якби не вона, я б ніхуя не зробив.(Думаю, що вона мене ненавидить з цими івентами, бо кожен раз вона робить 99.9% роботи).По збору :На стримах будемо збирати 500к, треба закрити потреби 3 бригад. 71ОАеМБр - збір Дубаса53ОШБр - збір Свясі5ОШБ - збір підписника, їм дуже треба тачка.За минулі 2 збори я не віддав призи, паралельно з марафоном буду це робити, вибачте що так довго, в майбутньому виправлю цю проблему і буду намагатись миттєво все відправляти. Звіт за попередній збір також буде, гроші у хлопців на банці, вони не можуть знайти тачку, бо попередня купівля відмінилась через несправність машини. Я зі зборів не беру собі жодної копійки і ніколи не брав, всі гроші йдуть виключно на потреби воїнів.Прикріпляю банку:https://send.monobank.ua/jar/AfSGBphfjbПо призам в цей раз - я винесу все що є в хаті:Елементи декору, косплею, кейкапи, мерч і подібна історія. Загально це все, не сприймайте цей івент як якийсь суперхайптопахуєнний івент, це буде серія домашніх стримів для своїх, тому хто хоче посміятись з лякливого глека - заходьте.ЗАБУВ ПО ЧАСТИНАХ НАПИСАТИ:2/3/4/7/8/9
👁 3,400 25-06-28 16:48
🎮 Шоу-матч DOTA 2 у межах Stand With Ukraine Season 7! 🎮Вітаємо, шановне товариство! 👋Астрологи оголосили день DOTA2, тому о 21:00 запрошуємо вас на справжній бій у DOTA 2 — шоу-матч, що стане частиною благодійного івенту Stand With Ukraine Season 7.🔥 До нас приєднаються улюбленці публіки, професіональні і не дуже гравці, стрімери та коментатори, але це ще не все... Під час трансляції нас чекає таємний зірковий гість, який увірветься в ефір і здивує всіх — не пропусти!🔥⚔️ Битва титанів пройде у форматі трьох матчів:👉Reversed Captains Mode👉Single Draft👉All Random Death Match🎤 Коментуватиме це шоу для спільноти — Дмитро Flunky_Flame!👑 Команди сьогоднішнього побоїща:🟦 "Герої Імпульсивних Рішень"🔗 Cashas7🔗 Petrovich_cast🔗 Foggy🔗 Ftp_Dusya🔗 Secret Guest🟥 "Трактор Більше їде"🔗 StHell🔗 jex_ua🔗 veslo_tv🔗 SimonLip🔗 genda_rocoБитва за славу та меми вже ось-ось стартане, але наша головна ціль - це допомога ЗСУ!🇺🇦 Дивимось разом — і не забуваємо підтримувати наших захисників!На черзі збираємо на ремонт авто для мотопіхотного батальйону на Торецькому напрямку.💸 Посилання на донати — банка Моно💳Номер картки банки4441 1111 2102 2663👉PayPal:[email protected]