Fuente
Наше місто. Офіційно | Зміни у Синельниківській міській лікарні: вдячність Петру Довганю та п...
807 Vistas/Alcance
2025-11-29 07:15
Mensaje №22327
Зміни у Синельниківській міській лікарні: вдячність Петру Довганю та представлення Наталії Черевкової28 листопада 2025 року в Синельниківській міській лікарні відбулася знакова подія: колектив та керівництво громади, району провели на заслужений відпочинок очільника закладу, головного лікаря Петра Довганя, та представили його наступницю — Наталію Черевкову.Слова щирої подяки та глибокої шани на адресу Петра Довганя лунали від міського голови Дмитра Зражевського, начальника Синельниківської районної військової адміністрації Світлани Назарчук, а також від численних колег.💐 Петро Довгань - Лікар з великої літери, талановитий організатор, високопрофесійний керівникПетро Довгань віддав охороні здоров’я майже 44 роки свого життя, 35 з яких очолював Синельниківську лікарню. Активно долучався до впровадження медичної реформи та модернізації галузі. Значну увагу спрямував на покращення матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров’я Синельниківського району.Порядний, справедливий, вимогливий до себе та інших. Став гарним наставником для молоді. Маючи активну життєву позицію, неодноразово представляв інтереси виборців Синельниківщини у районній та обласній радах.Добросовісна праця та внесок у розвиток медицини Петра Васильовича відзначені найвищими нагородами, серед яких: Грамота Верховної Ради України, відзнаки Міністерства охорони здоров’я України, керівництва області, міста та району, Почесне звання «Заслужений лікар України», звання «Почесний громадянин міста Синельникове".Очільники міста та району, а також увесь колектив лікарні подякували за все зроблене, побажали Петру Довганю довголіття, сил, бадьорості, сімейного затишку. 💐 Нове керівництво: Наталія ЧеревковаНа посаду головного лікаря призначено Наталію Черевкову, яка має за плечима 32 роки роботи у медичній галузі.Наталія Черевкова є досвідченим фахівцем та керівником: працювала лікарем, очолювала обласний госпіталь для ветеранів війни. Останні 13 років опікувалася терапевтичним відділенням Синельниківської лікарні.Має почесне звання «Лікар року - 2017» м. Синельникове. Відзначена нагородами міської ради та департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної військової адміністрації.Представники влади, профспілковий комітет та колеги висловили багато приємних слів і підтримки новому керівнику, побажали успіхів у відповідальній роботі на благо громади.