Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шо там у нас ВІЙНА
Añadido 06 dic. 2025

Шо там у нас ВІЙНА

@sho_tam_y_nas
Número de suscriptores: 4 648
Fotos: 11,700
Videos: 10,800
Enlaces: 2,230
Descripción:
🔘Новини та відео з передової 🔘Зливи на зрадників 🔘Актуальні факти
Fuente

Шо там у нас ВІЙНА | ️РФ весь день готує удар по Києву - такої активної розвідки в столиці ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шо там у нас ВІЙНА Шо там у нас ВІЙНА @sho_tam_y_nas
509 Vistas/Alcance 2026-01-14 15:06 Mensaje №24794
❗️РФ весь день готує удар по Києву - такої активної розвідки в столиці давно не було. Ворог може задіяти до 800 повітряних цілей під час атаки, - монітори 📍Зафіксовано до 700 «Шахедів» з різних напрямків, основні пускові майданчики активні.📍Біля кордону зосереджено до 30 ОТРК «Іскандер» - можливі пуски балістичних «Іскандер-М / KN-23» та крилатих «Іскандер-К».📍На аеродромі «Саваслейка» - до 8 МіГ-31К, потенційно до 8 ракет «Кинджал».📍У Чорному морі - до 3 ракетоносіїв, можливий залп до 20 «Калібрів».📍Протягом дня ворог активно веде повітряну розвідку Києва, знімає всі критичні об’єкти столиці - ТЕЦ, ГЕС, а також запускає по місту реактивні БпЛА.📍Росіяни планують спричинити енергетичну катастрофу не лише в Києві, а й в інших регіонах - столицю будуть намагатися добити.📍Монітори повідомляють, що дрон із камерою кружляє біля Києва вже понад годину, майже повністю обійшовши місто по периметру. З Чернігівщини рухаються ще кілька БпЛА у бік столиці та області.Найближчі ночі можуть бути дуже важкими. Якщо зараз так складно, то навіть думати не хочеться, що буде далі... 😢