Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Shkiper UA
Añadido 06 dic. 2025

Shkiper UA

@shkiperuaa
Número de suscriptores: 470
Fotos: 264
Videos: 26
Enlaces: 568
Descripción:
Канал про ігри

👥 Número de suscriptores

470
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 0
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 250 26-02-03 11:21
Короткий відгук про Europa Universalis V після першої повної кампанії🟢Спершу оцінка гри без останньої епохи, про неї окремо.Загалом гра зроблена добре. Так, я чудово розумію, що це поки лише фундамент, на якому з часом за допомогою десятків DLC Paradox вибудує ще глибшу й масштабнішу гру. Але навіть у нинішньому вигляді грати в неї реально цікаво.У грі купа механік, які поєднують напрацювання різних проєктів студії,тут є щось від попередніх Europa Universalis, багато взято з Victoria 3 і трохи з Crusader Kings 3.І ця «солянка» працює дуже добре, гра багатогранна, з величезною кількістю механік і варіантів проходження.Окремий кайф, що будь-яку механіку можна віддати під контроль ШІ:торгівлю, розбудову, призначення генералів, найм армій і навіть ведення війни.Ти реально можеш зосередитись саме на тому, що тобі цікаво, і це дуже круто.Мені було в кайф розбиратись у механіках, розвивати економіку, планувати війни та завоювання.Єдине - кампанія вийшла фантастично довгою: близько 270-300 годин на одну партію.Але воно було того варте.🟢Тепер про неприємне - останню епохуЕпоха революцій не те що погано зроблена - вона майже не зроблена взагалі.По суті, вона дає лише три івенти, які крутяться по колу:або плати золото / втрачай легітимність / втрачай стабільність,або твої колоніальні васали отримують +10 до бажання повстати - і все.Немає:- ні івентів на повстання звичайних васалів- ні івентів, що стимулюють бунти поневолених народів- ні нарощення невдоволення станів чи населенняЗате є абсолютно випадковий івент на мегареволюцію, яку неможливо ані передбачити, ані логічно пояснити.Країна просто ловить революцію на величезних територіях без причин, без попереджень, без натяків.Це виглядає абсурдно, страшенно бісить і реально відбиває бажання грати.Окремий сюр: васали інших держав із 0% лояльності, які сильніші за сюзерена, і які навіть не намагаються повстати і боротись за незалежність. В епоху революцій це виглядає просто смішно.Про менш критичні проблеми навіть згадувати не буду.🟢ВисновокВраження від гри дуже двоякі.З одного боку - сотні годин справжнього задоволення.З іншого - дикі тригери в останній епосі, особливо через ту саму «революцію з повітря».Потенційно Europa Universalis V може стати однією з найкращих гранд-стратегій нашого часу,але їй ще потрібно багато доопрацювань, щоб реально претендувати на топ-1
👁 467 26-01-20 10:39
Відзняв я фінальну серію моду по Володарю Перстнів до Attila і, чесно кажучи :наразі це багована й жахливо незбалансована фігня.Грати в нього я більше не планую, принаймні доти, доки мод не дороблять. Бо згорати від ситуацій, де броньована піхота 3-го тіру ледве справляється з орками 1-го тіру, у мене немає жодного бажання.🔻За планом у фіналі я мав захопити Гундабат,але армія, що майже повністю складалась із моїх броньованих воїнів 3-го тіру,в обороні міста понесла настільки великі втрати від першотірових орків, що продовжувати наступ стало просто неможливо.Уся подальша “гра” звелась до абсурду:один лорд сидить у місті і тримає оборону,другий бігає туди-сюди та тягне підкріплення.Через незрозумілу механіку блокування відновлення загонів, яка залежить від громадського порядку в провінції,моя армія фізично не могла піти в наступ, бо о диво у щойно зайнятій провінції немає громадського порядку.“Чудовий” баланс між фракціями:я наймаю 3-4 загони за хід,ворог 8-10,при цьому сила моїх загонів не вища,а броня, яка теоретично мала б усе вирішувати, по факту не рятує взагалі.Про те що різниця в силі атаки між ударною піхотою дворфів третього тіру і першотіровими орками менше 5 одиниць🫠 я взагалі мовчуМої воїни мруть так само швидко, як і першотірові голодранці-орки, при тому що мої і броньовані і озброєні набагато краще що є абсурдом.Можливо, баланс інших фракцій кращий, але я свідомо обрав гномів, бо хотів пограти важкою броньованою піхотою.А натомість отримав здохляків-курдуплів, які не здатні вигравати навіть там, де мали б домінувати.
👁 416 25-12-04 17:40
Усім привітТрохи планів на майбутній контент.♦️По відеоНарешті почали проходження Mount & Blade II: Bannerlord War SailsТож скоріш за все тепер відео будуть виходити через день: день серія Європки , день серія Маунту.Випускати паралельно відео по двох ігрих кожного дня я не встигатиму, оскільки на обидва потрібно купу часу як на зйомки 3+ години, так і на монтаж.♦️По стрімахСуботні стріми намагатимусь і надалі робити стабільно, але не обіцяю що це буде вдаватись кожного тижня, роботи над відео дуже багато і буде треба інколи жертвувати стрімами заради них.У цю п’ятницю спробуєм добити до фіналу Експедицію 33.У суботу спробуємо добити проходження TWW3 за Пузаня.Далі стріми будуть або по Маунту, або по Елден Рінгу.♦️По DLC до Kingdom Come: Deliverance 2Дуже хочу зняти ті нові ДЛСАле поки не знаю, куди їх втиснути в графік, бо роботи там на дуже багато часу якого взагалі нема, а стріми по таких іграх збирають мало глядачів через що у мене потім демотивація робити контент, а я цього не хочу.Тож DLC точно будуть питання лише коли і в якому форматі я їх зроблю і вам покажу♦️Трохи особистогоРятуйте!!!🫩Всім гарного дня/вечора/ранку