Fuente
sharlovych 🇺🇦 дизайн, ШІ та клієнти | Я новачок, хочу вивчати графічний дизайн, вчора почав, через скільки я...
127 Vistas/Alcance
2026-04-15 12:33
Mensaje №1075
— Я новачок, хочу вивчати графічний дизайн, вчора почав, через скільки я зможу заробляти гроші, на яку біржу краще залетіти?
Вже не раз бачив подібні запитання в соцмережах. Й тут я бачу тільки інфантильність — бажання отримати результат швидко та з мінімумом зусиль. Людину явно не влаштує правдива відповідь типу: "через кілька років навчання можливо пощастить знайти свого першого клієнта або влаштуватись в ноунейм-компанію дизайнером". Бо тут довго, багато зусиль та мало грошей. Це не та "тємка де можна поднять бабла", тут немає гарантій, немає історії про успішний успіх. Такі люди зазвичай як швидко загоряються, так й швидко гаснуть, немов падаюча зірка.В реальності ж дизайн — це професія, фриланс — бізнес. Тут не вийде залетіти на біржу (швидко залетіти можна тільки від незахищеного сексу), отримати купу замовлень та грошей, і швидко без зусиль всі їх виконати. Бо так буває лише в маркетингових історіях продавців курсів. Їм потрібні грошики наївних інфантильних людей, вони створюють картинки простого успішного життя, люди віддають свої гроші, щоб життя стало казкою. Але потім їх чекає розчарування, бо...Становлення професіоналом, вихід на біржу, будування особистого бренду — це марафон, а не спринт.Хочете досягти результату? — Лупайте сю скалу! Методично, щодня, крок за кроком йдіть до успіху.___Підписатися 👉 sharlovych📋Чекліст UX аудиту