Fuente
sharlovych 🇺🇦 дизайн, ШІ та клієнти | ТРИ головні причини відмовитись від «перфекціонізму»Перфекціонізм це с...
434 Vistas/Alcance
2026-03-31 14:17
Mensaje №1044
ТРИ головні причини відмовитись від «перфекціонізму»Перфекціонізм це страждання.Сам по собі він — один із головних блокерів на шляху до результату. Ти вигадуєш ідеальний образ себе, оточення, роботи: від "хочу ідеального партнера" до "ще на один піксель вліво і буде норм".И оскільки я тут нікого не вчу жити особисте життя, то буду казати тільки як жити робоче). Відмовся від перфекціонізму. Забудь про "7 разів відмір...", бо поки ти міряєш — тебе вже замінили, бо чого так довго?Є різниця між “робити” і “зробити”. З перфекціонізмом ти застрягаєш у першому і ніколи не доходиш до другого.Ідеалу не існує — є тільки еволюція і зміни. То навіщо себе мучити?Якщо мало — ось що ще робить перфекціонізм:- заганяє в депресію, бо ти не досягаєш неіснуючого ідеалу- псує відносини, бо люди не відповідають твоїм фантазіям- вбиває кар’єру, бо без результату ти — баласт для бізнесуЯк зрозуміти, що вже поїхав дах:- тебе бісить кривий макет колеги- ти бачиш тільки помилки- тебе розносить після кожного фейлу- витрачаєш тиждень на задачу "на пару годин"- відкладаєш, бо "не ідеально"Прибери зі свого життя установку: треба зробити або ідеально, або ніяк 😌___Підписатися 👉 sharlovych📋Чекліст UX аудиту