👁 59
25-12-14 07:11
російські телеграм-канали з ентузіазмом доповідають про пожежу на Урюпінському НПЗ у Волгоградській області. Кажуть, палало "само" — як це часто буваєТим часом у Краснодарському краї мешканці Афіпського району милувалися вибухами й загравами біля місцевого НПЗ. Після феєрверків у місті раптово зникло світло Бонусом повідомляють про "влучання" по Смоленській ДРЕЦ — знову, звісно, без жодних причин.Свято продовжилося й в окупованому Криму: дрони нібито атакували нафтобазу. У районі Сімферополя оголошували тривогу через БпЛА, фіксували вибухи біля електростанції, а згодом з’ясувалося — горить нафтобаза поруч із ГРЕС. Цієї ночі "бавовну" чули у Феодосії, Гвардійському, Севастополі, Сімферопольському, Джанкойському та Сакському районах. Повідомляють про ураження енергетичної інфраструктури — традиційно "без наслідків" .Аеропорти Калуги, Пскова, Краснодара, Геленджика, Грозного та Санкт-Петербурга тимчасово призупиняли роботу й вводили план "Килим" . російське небо сьогодні знову вирішило відпочити.