👁 21,900
26-06-02 14:16
Бажаємо міцного здоров'я друзі 🇺🇦 ❗Організовуємо збір для 60 ОМБр, взвод снайперів❗На що збір❓Збір на:DJI avata 2 Інверторний генератор Starlink mini 2 штЛюбі друзі відкриваємо збір для хлопців з 60 ОМБр взвод снайперів, хлопцям в край необхідно старлінк 2 шт, для стабільного зв'язку котрий буде допомогати у виконанні задач, інверторний генератор котрий необхідно для підтримка та заряджання обладнання та пристроїв, котрі допомогають хлопцям у роботі, а також дрон DJI avata 2 котрий буде допомогати хлопцям у пересуванні. Просимо всіх небайдужих людей долучитися та підтримати збір для наших захисників.Вони захищають нас від тої навали, а ми у свою чергу повинні бути надійним тилом, тому не будь байдужим, байдужість вбиває ❗ Підтримай та допоможи❗хто скільки може 1,2,5,10,20,50 грн бо кожен донат дуже важливий навіть в 1 грн це донат котрий приближає до мети скоріш допомогти хлопцям всім необхідним ❗Мета🎯: 90000.0 UAHПосилання на тг-канал канал: https://t.me/shalenuislahПосилання на конверт Приватбанк:https://www.privat24.ua/send/i99mnНомер картки конверта ПриватБанк:5168 7521 3027 0526PayPal: [email protected]Разом ми Сила🇺🇦