Fuente
Шпаківня Серхмана | Хочу поговорити про новий формат EWC і порівняти його з минулорічнимEW...
272 Vistas/Alcance
2026-06-02 13:08
Mensaje №3302
🦍 Хочу поговорити про новий формат EWC і порівняти його з минулорічнимEWC 2025- Тривалість турніру (5 днів)- 16 команд- 1 сітка Single elimination- 1 250 000 $EWC 2026- Тривалість турніру (12 днів)- 32 команди- 4 групи Double elimination + playoff - 2 000 000 $Минулого року мені дуже сподобався формат проведення, бо хотілось дивитись кожен матч, адже для всіх команд він був важливий і ймовірно останній (через систему без нижньої сітки). У тебе подія триває 5 днів і через це легко бути у фокусі та в курсі, що відбувається. Це давало дуже хорошу динаміку турніру і в додачу формат, який розбавляє постійні швейцарки та групи з double elimination. Кількість і якість команд теж тішила, бо в тебе знаходяться топ-16 на турнірі, тому це створювало відчуття преміального турніру з призовим як на мажорі.А тепер ми маємо подію, яка буде тривати 12 днів, має 4 групи з нижньою сіткою та містить у собі 32 команди. По факту отримали ще одну ESL PRO LEAGUE тільки в іншій обгортці і з призовим 2 лями. Цей турнір тепер нічим не відрізняється від всіх тих, що ми бачимо протягом всього року. І мені від цього сумно, бо ця подія мені здавалась свіжою, цікавою та ймовірно з амбіціями стати третім мажором у році. З врахуванням того, що тепер команди та гравці, радше за все, не будуть лутати мільярди зі стікерів, то система EWC (з перемогами орги у різних дисциплінах давала додатковий бонус від ТО) могла б нав'язати хорошу боротьбу за цікавістю до турніру. Звичайно, ця система нікуди не дівається і командам зміна формату може навіть сподобатись через можливість помилятись, але з точки зору глядача це ніби так собі.