Fuente
Шпаківня Серхмана | Бачу багато негативної реакції навколо зміни прапора на HLTV в Боді og...
507 Vistas/Alcance
2026-03-13 20:58
Mensaje №3124
Бачу багато негативної реакції навколо зміни прапора на HLTV в Боді ogwizard. Зараз трохи поясню ситуацію:Богдан вже дуже давно проживає у США (наскільки пам’ятаю, десь з 2021 року), до цього у період 2014-2019 їздив туди до родичів. Те, що він отримав друге громадянство — цілком логічно. Він буквально переїхав у цю країну і живе там не один рікМомент з неможливістю поновити закордонний український паспорт. З розповідей самого Богдана, то наші посольства просто відмовлялись йти йому на зустріч з поновленням документів, що робив би його виїзд у інші країни (на ЛАН події) просто напросто неможливим. Отримання американського паспорта — можливість це робитиЧому замінив прапор на HLTV? Все просто. VRS кор. Це дасть Богдану більше шансів отримати інвайт в умовні Liquid, NRG, M80 і тд. Це можливості потрапити на велику сцену через NA ростери. Тепер команди можуть взяти додаткового гравця з EU і все рівно ростер буде вважатись NA«Та черговий зонтікс», «кому не пофіг на гравця топ-150 команди»Богдан повністю проукраїнський і з позицією у нього все в порядку. Він не відмовився від українського громадянства (тепер у нього українське і американське). І саме для того, щоб не бути гравцем топ-150 команди, то і потрібні ці речі. Якось так