Fuente
Шпаківня Серхмана | Знаєте, просто хочу з вами поділитись своїми думками10 років я дивлюсь...
283 Vistas/Alcance
2026-02-06 22:25
Mensaje №3019
Знаєте, просто хочу з вами поділитись своїми думками10 років я дивлюсь за кіберспортом через екран, а сьогодні я був в екрані. Мені завжди була і є цікавою ця сфера. І це таке приємне відчуття — бути повноцінною частиною великої події з кіберспорту. Це буквально є моєю мрією. Більше того, я ще й на цьому івенті працюю як коментатор. Ще колись у 2019 році, я дивився на каст Кості з арени і казав своїм кентам «бля ну він пиздець жоский коментатор, так ще й на арені, не уявляю як вони там можуть працювати так впевнено перед камерами і атмосферу передавати». І сьогодні мій перший ефір був саме з Костею Leniniw. Відверто, у мене це не вкладається в голові взагалі. І я дуже щасливий, що я маю змогу працювати з настільки досвідченими людьми в кадрі і вчитись у них.Мій основний поінт в тому, що не бійтесь мріяти і працювати на результат. Ще 7 років тому я взагалі не думав, що буду працювати коментатором, бо для мене це виглядало просто нереально. А сьогодні я стою перед камерою і працюю для вас. Хоч і арена сильно не волала, але я відчув під час коментування наскільки сильно я люблю цю справу і наскільки сильно мені хочеться працювати на тір-1 подіях. Сподіваюсь, у коментуванні це було відчутноУ мене ще два робочих дні з арени і я просто хочу щоб ви знали, що я по-справжньому щасливий бути тут