Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шпаківня Серхмана
Añadido 14 jul. 2024

Шпаківня Серхмана

@serhman_cast
Número de suscriptores: 871
Fotos: 1,570
Videos: 148
Enlaces: 842
Descripción:
🎤 Сергій Давидюк — Коментатор Maincast (CS/Valorant) Чат-телеграм: https://t.me/+wit6Bn7_zGFjZTI6 Inst: https://instagram.com/serhman Twitch: https://www.twitch.tv/serhman Twitter: https://twitter.com/namhreS
Fuente

Шпаківня Серхмана | Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шпаківня Серхмана Шпаківня Серхмана @serhman_cast
203 Vistas/Alcance 2025-12-21 22:14 Mensaje №2910
Жужу повертають😭😭😭Сказати, що я у відчаї — нічого не сказати. За цей місяць від Жужи тричі відвернулися: залишили біля магазину на дорозі, потім в першій родині у жінки почалася алергія, плями на обличчі та свербіж і вона її повернула. А в наступній родині — дівчина емоційно виявилася не готовою залишати собаку вдома саму. Допоки вона на роботі, їй занадто сильно шкода Жужу, бо та сумує цілий день і плаче. Від цього дівчина в ще більшому стресі. Вона сама зізнається, що проблема не в собаці, а в її нестабільному психологічному стані.Нагадую, що Жужа — ідеальна собака. Я це знаю, бо вона у нас прожила півтора тижні! Проблема в людях, які виявилися не готові до цуценяти. Жужа не шкодить! Ходить на пелюшку, не промазує! Абсолютно здорова. Має вже чіп, міжнародний паспорт та перші вакцини, оброблена, викупана. Дуже грайлива. Їсть добре. Невеличка. Важить 5 кг, а буде не більше 10 кг як виросте. Дуже орієнтована на людину. Коли залишають вдома саму — може плакати, але це питання вирішується часом та тренуваннями. Давайте знайдемо нарешті відповідальну родину Жужі, яка готова до життя з собакою. Яка готова виховувати маленьке цуценя і вкладати в це свій час. Не зрадить, готова буде любити і піклуватися про цю дитину. Якщо це про вас і ви хочете забрати її, то пишіть мені в особисті в тг — @difedchenko.Буду вдячна всім за репост. Вірю в різдвяне диво!🥺