Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ
Añadido 14 jul. 2024

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ

@sergi0_music
Número de suscriptores: 613
Fotos: 321
Videos: 129
Enlaces: 360
Descripción:
Welcome to my неонова вечірка🎙 Тут метал, концерти і неон. Ну а взагалі: • Новинки альтернативної та важкої сцени • Закордонний і 🇺🇦 мейнстрім та андеграунд • Рецензії на знакові гурти/композиції Кому писати: @Charlie_v_tanke
Fuente

ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | Коли буря стихла і всі вже відійшли від фестивалю — саме час мені про ...

Logotipo de la comunidad de telegram - ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ @sergi0_music
295 Vistas/Alcance 2025-08-08 16:00 Mensaje №1035
Коли буря стихла і всі вже відійшли від фестивалю — саме час мені про нього згадати 😎😎😎 Насправді, хворію сука вже четвертий день, як раз у розпал відпустки. Тому тільки зараз наважився зібрати усі думки і матеріали докупи.📢 FAINE MISTO 2025 📢Це буде цікаве порівняння, оскільки буквально за тиждень я був на столичному Атласі. Небо і земля, якшо чесно. Атлас — більше про порядок, мейнстрім і гламур, Файне — про атмосферу, інклюзивність і роцк.Не буду цього разу розписувати детальні враження від фаворитів, лише коротко пробіжусь по головному.Організація — на вищому рівні. Доступність — для всіх. Різноманітність активностей — для бейбі до дідів. Декілька сцен, різні фудкорти, квести для настрою і для знижки на покупку наступних квитків, стрільби з лука, освітні лекції… це тільки верхівка айсберга. Знаєте, яка дрібничка мене підкупила і не залишила столичним фестам шансів? Якшо вийти з основного комплексу і попрямувати до галявини з наметовим містечком — там буде озеро з лавками, на якому майже не чути будь-якої метушні. Ідеальний плейс, аби відпочити і перевести дух. Дійсно дає вайби заміських фестивалів, на яких я так і не бував хі-хі.Родзинки цього року — мейн-стейдж і андер-сцена. Як на мене, найперспективніші місцяки. Інші ж сцени — тут вже не все так райдужно. На Лайті було просто як у теплиці, а звук і натовп змушували часом просто шурувати на вихід. Дарк — аналогічно, але звучання було настільки шуршавим, шо мене вистачало на декілька треків максимум. Реггі — чисто для поціновувачів. Не певен, шо це вина саме організаторів, радше питання до гуртів та їхніх звукачів. Лайнап — не лукавитиму, приївся: майже усіх виконавців уже чув попередні рази. Чи можна було організувати інший підбір — напевно, але вірю, є обʼєктивні причини, через які ми отримали те, шо отримали. Не знаю, чи більше було людей цього року, але по відчуттям — так, і внутрішньо-логістично — це проблема. Але не завершуватиму поганим. Sick Solution нарешті на мейні, лікуємо. Відкрили фестиваль і задали вайб тупо з ноги. Дуже впевнено виступили. Otoy ефектно відіграв програму, але бракує якоїсь сценічної динаміки. Epolets і O.Torvald — легенди зі стажем, просто прийшли і показали, як треба. The Unsleeping — вкотре виборюють статус молодих легенд зі своїм стилем. На Рогатій Жабі традиційно водили хороводи. Юля Юріна показала жорсткі вайби рейв-тусовок на андері. Уляна Дель Рей — хороший перкол, який вийшов з-під контролю і став чимось дійсно глибоким. The Artistic Rats — плотно, але мені хотілося б камерного сольника.Наостанок скажу, шо будь-які невдоволення перекриває той факт, шо це просто диво — у період війни проводити такі масштабні заходи, де благодійність відіграє ключову роль, а програма гуртує людей і дає відчути бажані ретритні вайби. Був безумовно радий неочікувано та очікувано зустріти знайомих з різних сфер. Моя повага організаторам. До наступної зустрічі 🤠І ще пиво було цього року дуже несмачним 💀💀💀