Fuente
ꜱᴇʀɢɪᴏᴍᴜꜱɪᴄ | За останні тижні назбиралося топових релізів, шо дай Боже. Тому ловіть...
305 Vistas/Alcance
2025-07-26 14:00
Mensaje №1032
За останні тижні назбиралося топових релізів, шо дай Боже. Тому ловіть #дайджест цікавинок🤠PRESIDENT — RAGEКажуть, з кожним синглом банда сприймається все гірше. Мені, на диво, подобається навіть більше за останні експерименти Сліп Токен, яких, по ідеї, так наслідує Президент. Непогана лірична естетика і брінговщина.DAYSEEKER — Creature In The Black NightОце інша справа. Перший сингл викликав неоднозначні враження, натомість цей — грамотно розвиває попередні напрацювання ще й повертає BLEAUGH. Їм дуже пасує ось цей синт-поп-метал. Залишається питання — нашо робити брейкдаун заради брейкдауна?DON BROCO — CellophaneНічого не скажеш — бадьорий камбек після творчого затишшя. Я прям не очікував, шо вони вдаряться у таке агресивне звучання, прямо ню-метал. Сподіваюся, знову декілька років не доведеться чекати.SILENT PLANET — WickЦе було б злочином не згадати про роботу цих металкорщиків. Мало того, шо повернулися з моцним треком, так ще й всі кошти з Bandcamp перерахують на український фонд "Повернення Дитинства". Похвально!WhyT ➿➿ C9H13NO3Ніт, я не помилився буквами, поки писав. Це новий еклектичний проєкт, персонаж якого зберігає статус інкогніто і ховається за психоделічним костюмом. Музично — кислотний електронний панк, по-хорошому вайбує трохи зі Структурою Щастя. А може це новий сайд-проєкт Лізи Углач?GARMATA SYNDICATE & CROSSCHAINS ➿➿ Ікла"Це послання тим, хто ще вірить, що зло можна зупинити словами". Власне, цього синопсису вже вистачає, аби окреслити концепцію пісні. Плотна колаба, в результаті якої ми отримали не менш плотний метал. Кліп також завезли.KROVNA ➿➿ Роду / Чиста земляА це у нас новий проєкт гітариста Мотанки, який компілює рифаки з ритуальним фолком. Не назву себе шанувальником подібного звучання, проте виглядає і звучить цікаво. Приспів другого синглу відразу в'їдається в голову.ЛЕЯ ➿➿ Місце де можна відчути всі емоції (альбом)Мені подобається вектор звучання, в якому рухається артистка, бо до цього для мене було занадто багато "народщини" (у хорошому сенсі). Тут завезли і тріп-хопчику, і альтернативи, і навіть метал з Алексом Ярмаком а-ля Evanescence.ТНМК & KRECHET ➿➿ АплодуйУра, Кречет повернувся! Я цю колабу не очікував почути навіть у своїх снах, аж занадто різні хіп-хоп епохи. Але на диво вийшла хороша качова співпраця з референсом на старезний «Як я спала на сені» від ВІА Ватри.Як вам і шо цікавого здибали ви? Реагуємо, коментуємо, ділимось ✉️