Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Сєнкевич Online
Añadido 14 jul. 2024

Сєнкевич Online

@senkevichonline
Número de suscriptores: 63 314
Fotos: 5,770
Videos: 1,160
Enlaces: 1,300
Descripción:
Офіційний канал Миколаївського міського голови

👥 Número de suscriptores

63 314
Promedio/Día:: -29
Promedio/Tiempo:: -188
Promedio/Mes:: -195

👁️ Vistas promedio por mensaje

14 069
Promedio/Día:: 15,800
Promedio/Tiempo:: 12,006
ERR: 22.22%

📊 Mensajes por Día

2.6
Último día: 5
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 19,100 26-01-31 09:35
У Миколаєві ускладнилися погодні умови: дощ, ожеледиця та похолодання ❄️ Наші комунальні служби працюють у посиленому режимі. З ночі КП «ЕЛУ Автодоріг» проводить обробку магістралей та основних вулиць протиожеледними матеріалами. Паралельно працює КП «Миколаївські парки». До робіт залучено 93 працівники підприємства, а також спеціалізовану техніку, яка забезпечує посипку тротуарів, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, скверів і парків у різних районах міста.Опади наразі не припиняються, тому навіть там, де вже виконали посипку, можливе повторне утворення криги. Прошу враховувати це під час пересування містом.🚎У зв’язку з погіршенням погодних умов можливі тимчасові зміни в роботі електротранспорту та автобусів, зокрема відхилення від графіків руху, збільшення інтервалів та окремі затримки рейсів. На маршрутах міста працюють усі наявні тролейбуси PTS з автономним ходом до 20 кілометрів. ❗️Рух тролейбусів за маршрутом № 8 тимчасово призупинено.Окремо звертаюся до водіїв із проханням не залишати автомобілі на магістралях і узбіччях, адже це заважає роботі спецтехніки, а також дотримуватися безпечної швидкості та дистанції.❗️Нагадую головам ОСББ та керівникам управляючих компаній про необхідність оперативно організувати прибирання й посипку прибудинкових територій. ❗️Бізнес прошу розчистити території біля своїх об’єктів і виконати посипку протиожеледними матеріалами. Мешканців прошу бути уважними на вулиці, не поспішати та обирати неслизьке взуття.Дякую всім працівникам комунальних служб, які зараз працюють безупинно. Бережіть себе і дякую за розуміння. 🙏
👁 15,100 26-01-30 08:52
👨‍⚕️👩‍⚕️ У Миколаєві підбили підсумки роботи медичної галузі міста у 2025 роціУ четвер, 29 січня, представники галузі охорони здоров'я Миколаєва підбили підсумки роботи за минулий 2025 рік. У медичній колегії управління охорони здоров’я взяли участь міський голова Олександр Сєнкевич, його заступник Анатолій Петров, начальниця управління охорони здоров’я міськради Ірина Шмрай, депутатка міської ради Ганна Норд, начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Ірина Ткаченко, керівники закладів охорони здоров’я міста, фахівці та експерти управління.“Сьогодні життя нас змушує бути більш гнучкими: нам постійно потрібно щось змінювати, підлаштовуватись, ми маємо адаптуватися до змін. Впевнений, що кожен з вас робить максимум. Незважаючи на те, що рік буде непростий, у нас є гарна співпраця з обласними підрозділами та органами державної влади. Нам пообіцяли, що буде передане нове обладнання для наших лікарень. Найближчим часом з'явиться перше безкоштовне МРТ в нашій міській лікарні. Тож, не розслабляємося та не змінюємо свій настрій. Дякую вам всім за вашу роботу та бажаю сил і натхнення”, - сказав мер. 🤝На початку засідання Олександр Сєнкевич вручив Почесні грамоти та Подяки міського голови кращим працівникам галузі за результатами 2025 року. 🔗Докладніше - тут.
👁 15,900 26-01-28 10:20
🤝Ще 4 проєкти з Миколаєва відібрано до фінансування через платформу DREAMДнями заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів  засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, Програми з відновлення України та Програми відновлення України III. 📌За результатами розгляду пропозицій громад до реалізації було рекомендовано 11 проєктів у Миколаївській області, серед них 4 у Миколаєві:👉реконструкція котельні ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» у Заводському районі;👉капітальний ремонт захисної споруди у міській лікарні №3;👉будівництво захисної споруди у дитячій лікарні;👉реконструкція медзакладу.Заступник міського голови Сергій Коренєв зазначив, що це результат системної та злагодженої роботи виконавчих органів міської ради і комунальних підприємств:«Проєкти, які увійшли до відбору, мають стратегічне значення для стійкості Миколаєва: реконструкція котельні та будівніцтво і капітальний ремонт захисних споруд цивільного захисту. Мова йде не просто про інфраструктуру, а про енергетичну безпеку, захист людей і здатність міста функціонувати в умовах війни. Переходимо до етапу реалізації».
👁 40,300 26-01-28 08:05
❗️Увага!Вже кілька днів поспіль у Миколаєві ожеледиця. Із вихідних наші комунальні служби працюють у посиленому режимі.КП «ЕЛУ Автодоріг» і вдень, і вночі обробляє дороги протиожеледними матеріалами. Є відпрацьований графік і черговість обробки доріг. ❄️ Лише за останню добу використали 126,5 тонни реагентів. Роботи тривають і зараз👉 Окрім цього, залучені бригади та техніка КП «Миколаївські парки». Працівники очищають тротуари та зупинки громадського транспорту.❗️Важливо!Звертаємося до голів ОСББ та керівників управляючих компаній: прохання оперативно організувати обробку та прибирання прибудинкових територій, щоб біля будинків було безпечно для людей.⚠️ Бізнесу:Будь ласка, розчистіть територію біля ваших об’єктів від льоду або виконайте посипку протиожеледними матеріалами.⚠️ Мешканцям:Будьте уважні на вулиці: обирайте зручне, неслизьке взуття, не поспішайте на переходах, сходах і зупинках громадського транспорту.⚠️ Водіям:Будь ласка, не залишайте авто на головних магістралях і узбіччях, це заважає роботі техніки. Дотримуйтесь безпечної швидкості та дистанції.У найближчі дні в Миколаєві збережеться відносно тепла погода, але наприкінці тижня знову прогнозують похолодання та ожеледицю.Дякую всім працівникам, які зараз безупинно працюють.Бережіть себе і дякую за розуміння. 🙏
👁 26,900 26-01-26 14:42
Новина, яка боляче вражає.Сьогодні у Миколаєві в одному зі сміттєвих контейнерів виявили новонародженого хлопчика. Дитину оперативно доставили до лікарні. Наразі стан малюка задовільний.Це страшний випадок. Але навіть у найтяжчих обставинах існують рішення, які можуть врятувати дитяче життя.‼️ Хочу нагадати, що у Миколаєві на базі п'яти медичних закладів діють бебі-бокси – «віконця життя», в яких жінки, які опинились в складних життєвих обставинах, можуть залишити новонароджену дитину, не повідомляючи про себе.«Віконця життя» облаштовані спеціальною теплою ковдрою та пелюшкою, куди можна непомітно покласти дитину, батьки якої не планують залишити її в родині, але хочуть зберегти для неї шанс на майбутнє. Спрацьовує датчик, звуковий сигнал чують медпрацівники і одразу забирають дитя для огляду, обстеження і харчування.Жінка, яка анонімно полишає тут дитину, не несе за це кримінальної відповідальності. Якщо батьки протягом 2 місяців змінять своє рішення, і на той момент немовля ще не буде усиновлене, то у них буде шанс повернути дитину.У Миколаєві «віконця життя» функціонують з 2016 року. Адреси «віконців життя»:– вул. Екіпажна, 5 (біля приймального відділення);– вул. Будівельників, 8 (біля центрального входу);– вул. Київська, 3 (біля приймального відділення);– вул. Рюміна, 5 (біля приймального відділення);– просп. Богоявленський, 336 (біля приймального відділення).Поширюйте.
👁 16,300 26-01-24 07:42
Вночі Росія масовано атакувала наші регіони – випустили понад 370 ударних дронів та 21 ракету різних типів. Під ударами Київ та область, Сумщина, Харківщина, Чернігівщина. У Харкові пошкодили пологовий будинок, гуртожиток, де мешкали переселенці, медичний коледж і житлові будинки. Станом на зараз відомо про десятки поранених людей, серед них є дитина. У столиці та регіоні головною мішенню для росіян була енергетика. На жаль, життя однієї людини забрала ця атака. Мої співчуття рідним і близьким. Усі необхідні служби зараз працюють на місцях російських ударів, ліквідовують усі наслідки. Рятувальники, медики, комунальні служби, енергетики, ремонтні бригади. Дякую кожному й кожній, хто залучений. Вдячний усім воїнам ППО, хто відбивав атаку. Кожен такий російський удар по енергетиці доводить, що не можна зволікати з поставками ППО. Не можна заплющувати очі на ці удари, потрібно відповідати, і відповідати силою. Розраховуємо на реакцію та допомогу всіх наших партнерів. Кожна ракета до Patriot, NASAMS, усіх інших систем допомагає захищати критичну інфраструктуру й пройти людям холод зими. Обов’язково маємо реалізувати все, про що домовилися з Президентом Трампом у Давосі щодо ППО. Дякую всім, хто допомагає захищати життя.
👁 14,600 26-01-18 08:00
Дякую всім нашим людям, усім ремонтним бригадам, які цілодобово працюють над відновленням енергетики після російських ударів. У кожному місті, у кожній громаді в складних погодних умовах ви повертаєте світло, тепло, водопостачання. Це надважка робота, але саме вона додає внутрішньої стійкості нашій країні, яка підтримує й наші позиції в дипломатії. Непростою залишається ситуація в енергосистемі, але робимо все, щоб якнайшвидше все відновити. І протягом сьогоднішньої ночі було понад 200 ударних дронів. Під ударом перебували Сумщина, Харківщина, Дніпровщина, Запоріжжя, Хмельниччина та Одещина. Постраждали десятки людей, зокрема й дитина. Станом на зараз відомо, що двоє людей загинуло. Мої співчуття рідним та близьким. Всього за цей тиждень було більш ніж 1300 ударних дронів, близько 1050 керованих авіаційних бомб і 29 ракет різних типів. Саме тому Україні досі потрібно більше захисту, передусім більше ракет до систем ППО. Якщо Росія умисно затягує дипломатичний процес, то реакція світу має бути рішучою: більше допомоги Україні та більше тиску на агресора. Дякую всім партнерам, які зараз із нами, які готові допомагати захищати життя й посилювати Україну, разом працювати над відновленням безпеки.
👁 42,500 26-01-14 19:16
За ці три дні спецтролейбуси привезли в мкр.Соляні та мкр. Північний 62 000 літрів води.Дякую кожному, хто був за кермом, хто координував, хто працював без зупинок.Важливо! Відзавтра, 15 січня, поновлюємо роботу підвезення очищеної води трамваєм і тролейбусом у звичному режимі. Актуальний графік:🚎Тролейбус:🔹Вулиця Курортна, 9 (кінцева зупинка тролейбуса №2) - з 8:00 (щоденно);🔹Проспект Центральний/Шосейна - з 11:30 (щоденно);🔹Миру/зупинка Будівельників по ходу на Площу Перемоги - з 14:00 (окрім вівторка);🔹Херсонське шосе, зупинка 2-га Інгульська - з 17:30 (понеділок, середа, четвер, субота, неділя);🔹Залізничний вокзал "Миколаїв-Вантажний" - з 17:00 (вівторок, п'ятниця).🚊Трамвай:🔹Вулиця Захисників Миколаєва (Декабристів)/Марка Кропивницького (Потьомкінська) - з 7:00;🔹Вулиця Ігоря Бедзая (Чкалова)/6-та Слобідська - з 11:00;🔹Парк Народний Сад: вулиця Марка Кропивницького (Потьомкінська)/1-а Воєнна - з 14:00;🔹Вулиця Ковальська (Кузнецька)/4-та Слобідська - з 17:00.🚰Очищену воду також можна набирати на стаціонарних точках підприємства за адресами:🔸Вулиця Євгена Єщенка (Андреєва-Палагнюка), 17;🔸Вулиця Генерала Олекси Алмазова, буд. 40 Б.‼️Графік роботи стаціонарної точки видачі води - щодня з 6:00 - 20:00. Технічна перерва триває з 12:00 - 15:00.
👁 20,800 26-01-06 14:20
Цьогоріч у Миколаєві започаткували нову відзнаку «Почесний амбасадор культури». Вона для людей, які не працюють у сфері культури, але багато роблять для її підтримки і розвитку.росія намагається знищити Україну як державу і як націю, тому підтримка культури сьогодні має особливе значення. Це питання збереження нашої ідентичності та нашого міста.Сьогодні вручили перші три відзнаки «Амбасадор культури». Їх отримали Надія Іванова, Микола Капацина та Надія Ганошина. Микола Капацина створив і розвиває *8 Причал. Він і організовує, і підтримує культурні заходи.Завдяки ньому в місті з’явився ще один живий культурний простір, де влітку містяни насолоджуються живою музикою. Надія Іванова опікується культурним життям у Тернівці: будинком культури, мистецькою школою та бібліотекою. Вона підтримує працівників сфери і в мирний час, і під час війни. Надія Ганношина до повномасштабної війни співорганізовувала культурні заходи, а зараз активно займається волонтерською діяльністю та допомагає нашим військовим, містянам, діячам та закладам культуриЦя відзнака – подяка громади за внесок у культурне життя Миколаєва!
👁 15,400 25-12-23 08:16
Від ночі триває масований російський удар по Україні, передусім по нашій енергетиці, по цивільній інфраструктурі, буквально по всій інфраструктурі життя. Більш ніж 650 дронів уже було, і значна частина – це «шахеди». Понад три десятки ракет. Станом на зараз на більшій частині території України зберігається режим повітряних тривог. Але все ж залучені всі необхідні служби для ліквідації наслідків удару. На жаль, є втрати. На Київщині від удару російського дрона загинула жінка. Відомо про загиблу людину на Хмельниччині. На Житомирщині загинула чотирирічна дитина – російський дрон влучив у житловий будинок. Мої співчуття рідним та близьким. Загалом під ударом уже були щонайменше 13 областей. Значну частину дронів і ракет вдалося збити. Детальна інформація від Повітряних сил буде пізніше – коли надійдуть усі звіти. Втім, були й влучання. Ремонтні бригади, енергетики вже працюють, щоб забезпечити нормальне життя людей, наших міст і громад. Цей російський удар надзвичайно ясно сигналізує про російські пріоритети. Удар перед Різдвом, коли люди хочуть побути просто зі своїми рідними, вдома, в безпеці. Удар фактично в розпал перемовин, які ведуться, щоб завершити цю війну. Путін ніяк не може змиритися з тим, що треба перестати вбивати. І це означає, що світ тисне на Росію недостатньо. Зараз треба реагувати. Потрібно дотискати Росію до миру та гарантованої безпеки. Потрібно не забувати, що кожного дня – і в будні, і в свята – Україна захищає життя людей. ППО для України, фінансування на закупівлю зброї, постачання енергетичного обладнання – все це процеси, які не йдуть на вихідні. Треба бути відданими захисту життя, щоб нарешті досягти миру. Дякую всім, хто допомагає Україні! Дякую кожному лідеру, кожному політику, хто сьогодні не мовчатиме й засуджуватиме Росію за скоєне.