Fuente
Благодійний маркет 🧙♀️🧚✨ | Смартфон у відмінному стані, без глюків та проблем з функціоналом,шуст...
221 Vistas/Alcance
2026-04-07 15:48
Mensaje №19565
Смартфон у відмінному стані, без глюків та проблем з функціоналом,шустрий,незважаючи на не новітню модель.Користувався підліток,тягне все,що було потрібно для школи,спілкування,ігри.Ідеально підійде для молодшого школяра.Батарея тримає добре навіть при навантаженні(ігри по 4+год).Він рожевий,в чохлі не видно-він темний,майже чорний,то фото2 передало через відблиск інший відтінок,тому може користуватися будь-хто)Екран у захистному склі-трішки має сколи(не на екрані)але без павутини,тому послужить.Чохол протиударний,добротний,гарної якості,з петлею,щоб можна було ставити.Є захист-кришка для камери, але вона з часом почала люфтити,хоча камера у чохлі і без неї гарно захищена.Детальну інформацію у інтернеті-MotorolaE40 4/64.В комплекті рідне пакування,зарядний пристрій,скло та чохол,карта пам'яті на додаткові 64 Гб.Налаштування скинуто до заводських.Запакую добре,застрахую.💸 Ціна: 2800грн.На фонд: 300грн.🌺 З приводу покупки або виникли якісь питання, ласково прошу до мене в пп @Viika_Vikaa з фото лота 🌺