Fuente
@scooking787 📈📈 | крипта, що відбувається зараз і як на це реагувати?Той мув, котрий ми ...
10 900 Vistas/Alcance
2025-06-22 08:23
Mensaje №2185
#крипта, що відбувається зараз і як на це реагувати?Той мув, котрий ми показали зараз я разом з Саторі вичікував не один день, його забрано, забрано смачно, але що далі ?вночі 🇺🇸 заявили про вдалу операцію з ударами по 🇮🇷 Ядерних обʼєктах, що по логіці :• повинно спровокувати Іран тиснути на Ізраїль далі та наростити тиск на Сша, як наслідок продовжити масштабування конфлікту, ринки відреагують продовженням нисхідного руху (з точки зору позиції і потенційного профіту, цей варіант мені підходить найбільше, бо судячи з постів тут, готувався я до цього довго) • за якихось додаткових умов заставити 🇮🇷 дати задню, чим спровокувати локальний позитив по даних фронтах на що ринки в моменті відреагують палками вверх, що в свою чергу дозволить забрати локальні простріли, але чи гарантує це те, що літо буде булліш? Скоріш за все ніДивно читати по більшості інфлах, що «все», йду на канікули, нічого цікавого не буде (у разі продовження конфлікту), як на мене, витягнути свій лайфчендж буде більш ніж можливо: • мовчу про шортові пози, з виходом негативних новин забрати які буде дуже просто• мовчу про раги проектів, на яких можна буде як пози забирати, так і арбітражі ловити (моє улюблене)• мовчу про базову лудку, яку ми забирали і продовжуємо забирати кожен день, цього тижня доречі взяли :$FORM Short$SQD Short$BOMB Short$MAGIC Short$ALT Funding$SPK Short$SPK Funding$BEE Short$RDO Funding$MAT Short$NAM Short$XEM Funding$SNT Funding$BRIC Shortі то лише локал лудка-спекуляції..зайнятись зараз дійсно є чим!(Там, де пише шорт, то поза не по т/а чи смарт мані😁, а відпрацювання тої чи іншої події/новини/лудки по проекту)що робити зараз? Скласти для себе план, як це зробив я, і головне - діяти по - факту подій, в такому випадку точно не помилишся!ну.. або приєднатись до мене в Саторі Клан і просто слідкувати за нашими діями/повторювати і виносити по максимуму з ринку, оформити підписку в комюніті можна написавши «хочу в Саторі» - сюдина щастя маю ну дуже багато скрінів з відпрацюваннями, фідбеками і тд, створити окремий канал для вигрузки результатів, чи заливати сюди ?