Fuente
збережені.jpg | якось я з вами ділилась голосовим, де я співаю. не памʼятаю точно, що ...
421 Vistas/Alcance
2024-10-07 06:02
Mensaje №6964
якось я з вами ділилась голосовим, де я співаю. не памʼятаю точно, що я вам тоді наросказувала, не суть🙈з лютого я двічі на тиждень займаюсь вокалом. до цього я вчилась в музшколі, потім закинула, потім знов відновлювала та так собі виходило…але після зустрічі з Настею я по-справжньому почала розкривати можливості голосуокрім того, що Анастасія — це дуже талановита викладачка та просто класна світла людина, вони зі своїм хлопцем Захаром, створюють власну неймовірну музику, якою я хочу з вами поділитись🫶🏻ця дуже тепла співоча пара з Херсону, через повномасштабну війну були вимушені переселитись до Києва, але не втрачають надії на краще і ця надія відчувається в їх рядках пісень, особливо в останній, котра мене особливо зачепила — Крапки🤌🏻я в захваті від якості звучання, від голосів Анастасії та Захара і як вони в дуеті переплітаються в пісні, тож дуже хочу цим поділитись із вами, тому ось лінк на всі платформи, де можна послухати трек в зручному форматі: https://song.link/u2u_krapkyа ось посилання на саму сторінку в інсті, гурту U2U: https://www.instagram.com/u2u_musicбуду вдячна якщо підтримаєте цей музичний проект і впевнена, багатьом припадуть до душі їх ніжний спокійний вайб, саме те для осені з чашкою гарячої кави, чаю чи какао, щоб послухати в дорозі налаштувавшись на хороший день🧡також бажаю всім гарного початку тижня, бадьорого ранку та дня, і як казав один мудрець: нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди✨