Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - збережені.jpg
Añadido 14 jul. 2024

збережені.jpg

@saved_jpg
Número de suscriptores: 537
Fotos: 6,900
Videos: 33
Enlaces: 547
Descripción:
я фоткаю https://t.me/minolta_mirinda я сканую https://t.me/mirinda_scans 💖тут іноді смішно, іноді весело, іноді прикольно, іноді сумно 💖 ваша адмінка 💅🏻 @kimikochyan

👥 Número de suscriptores

537
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -14

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,180 25-04-27 19:50
любі мої котики, квітоньки, булоньки і їжачок💖як ви помітили (або ні????) але тут давно не було постів. хочу розкрити вам таємницю — цей канал я створювала для того, щоб знайти друзів та подруг — людей, з якими в нас будуть однакові погляди на життя, на світ, однакові інтереси.потім я захопилась фешн-індустрією, вас ставало все більше — ви мені давали фідбек, ви були всі добрі, милі та уважні, і це мене дуже гріло та давало сили та настрій продовжувати.в один момент я вигоріла по моді😭 а потім я вигоріла зовсім, бо втратила той сенс, заради чого це взагалі все створювалось..... я намагалась продовжувати збирати щось цікаве, щось корисне чи хоча би смішне, але на жаль я не гонюся за якимись цифрами підписників, чи там щоб заробляти гроші на каналі.вас тут так багато, і нікого з вас немає щоб були боти, я завжди шукала і знаходила тих кому це все буде цікаво, я навіть незаконно клеїла qr-коди біля входів в ТРЦ, щоб модниці та модніки і цікаві люди знаходили мій з вами канал, ту спільноту що тихенько жила тут в коментарях....до чого це я. мені сумно що канал висить і тут нічого не відбувається, хоча тут так багато класних, розумних, талановитих естетів і просто гарних людей. я не впевнена що зможу чи захочу тут щось продовжувати. ви можете накидати ідей, що можна було би зробити з каналом, або ж поділитись своєю творчістю в коментарях — буду рада все почитати і побачити. можливо, колись історія ще продовжиться. якщо вам захочеться щось сказати мені особисто, то в описі каналу можете знайти мої контакти.дякую, що були зі мною, ви дали мені те, що я би ніколи собі не могла і уявити, дали відчути себе справді важливою, справді почутою. дякую вам і до зустрічей, на зв'язку, ваша адмінкиця :*
👁 421 24-10-07 06:02
якось я з вами ділилась голосовим, де я співаю. не памʼятаю точно, що я вам тоді наросказувала, не суть🙈з лютого я двічі на тиждень займаюсь вокалом. до цього я вчилась в музшколі, потім закинула, потім знов відновлювала та так собі виходило…але після зустрічі з Настею я по-справжньому почала розкривати можливості голосуокрім того, що Анастасія — це дуже талановита викладачка та просто класна світла людина, вони зі своїм хлопцем Захаром, створюють власну неймовірну музику, якою я хочу з вами поділитись🫶🏻ця дуже тепла співоча пара з Херсону, через повномасштабну війну були вимушені переселитись до Києва, але не втрачають надії на краще і ця надія відчувається в їх рядках пісень, особливо в останній, котра мене особливо зачепила — Крапки🤌🏻я в захваті від якості звучання, від голосів Анастасії та Захара і як вони в дуеті переплітаються в пісні, тож дуже хочу цим поділитись із вами, тому ось лінк на всі платформи, де можна послухати трек в зручному форматі: https://song.link/u2u_krapkyа ось посилання на саму сторінку в інсті, гурту U2U: https://www.instagram.com/u2u_musicбуду вдячна якщо підтримаєте цей музичний проект і впевнена, багатьом припадуть до душі їх ніжний спокійний вайб, саме те для осені з чашкою гарячої кави, чаю чи какао, щоб послухати в дорозі налаштувавшись на хороший день🧡також бажаю всім гарного початку тижня, бадьорого ранку та дня, і як казав один мудрець: нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди