Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙
Añadido 06 dic. 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Número de suscriptores: 18 596
Fotos: 2,620
Videos: 214
Enlaces: 1,170
Descripción:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Fuente

Билини IV Імперії ✙ | Правоохоронці затримали і арештували 24-річну дівчину, яку підозрюють ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
14 500 Vistas/Alcance 2026-01-06 08:19 Mensaje №5651
Правоохоронці затримали і арештували 24-річну дівчину, яку підозрюють у підриві позашляховика військовослужбовця в Оболонському районі Києва.Напередодні зранку, коли військовослужбовець НГУ, який приїхав до столиці у відпустку, відчинив багажник автомобіля, пролунав вибух.30-річного постраждалого мінно-вибухова травма та осколкове поранення ноги, його супутниця має травму правої кисті та забої обличчя.Дії фігурантки кваліфіковано як терористичний акт — їй загрожує до десяти років позбавлення волі. Наскільки я знаю, терористичний акт не був адресним — військовослужбовець був обраний рандомно. Кидається в очі, що терористці світить до десяти років. Як вважаєте, скільки б за підрив військовослужбовця, цивільного та їх майна отримав би злочинець в США? Це блядство має колись припинитись! Якщо феесбешники знаходять мразєй, які готові вбивати своїх військовослужбовців за гроші — значить вони мають сидіти. Пожиттєво. Без права на умовно-дострокове звільнення. З конфіскацією майна. Якщо майна 1/3 — значить все сімейство включно з батьками та бабусями на вулицю, всю квартиру продати і віддати гроші постраждалим в наслідок теракту. Держава жує соплі. Ватники ходять до парламенту на поклони до президентської фракції. Їх наркозалежний електорат сидить по мутних групах в телеграмі і шукає стодоларову шабашку від феесбешника: піти щось сфоткати, підірвати нацгвардійця у відпустці чи спалити машину військовослужбовцю ЗСУ. В суді виявляється, що терорист сімнадцятирічна «ще дитина», чи наркоман, чи психічнохворий, чи мати-одиначка чи ще якісь «помʼякшуючі обставини», і з зали суду йде додому на умовний термін. Чи сидить пару років і виходить. Це цирк, який не вписується ані в мораль, ані в етичне ставлення до військовослужбовців, ані в здоровий глузд.